Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

Do osób grających na bet365 - warto interesować się bonusem powitalnym? Jeśli tak, to na coś zwrócić szczególną uwagę?
Teoretycznie bonus jest łatwy do obrócenia bo masz na niego 90dni i minimalny kurs to 1.5, nie jak 2.0 na wielu bukach, ale żeby dostać ten bonus to musisz pierw obrócic 1x depozyt, potem dopiero grasz na warunkach bonusowych.
Przykładowo u mnie:
200zl depozyt, wpisałem kod na kolejne 200zl, napisało mi, że żeby zakwalifikować się na bonus muszę obrócić 200zl i za tyle ile mi wyjdzie z obrotu to będzie moja bonusowa kwota. Z bonusowych 200zl zrobilem 90zl (na szybko robione) i łącznie miałem 290zl do obrotu, nie 400 jak sądziłem na początku. To całość poszła wtedy na Thompsona i znowu całość na Jotko. Obróciłem. Niby więcej bo zamiast 200 mnożyła mi się wygrana jako 290, ale no mówię - nie ma co się nastawiać, że od razu będzie 200+200 bo zawsze gdzieś jest jakiś haczyk.
A buka od siebie polecam. Dobre kursy i jeszcze lepsze na metody skończeń + wypłacany w 100%.

@w4ar ja zagrałem Jansena :)
 
Last edited:
Teoretycznie bonus jest łatwy do obrócenia bo masz na niego 90dni i minimalny kurs to 1.5, nie jak 2.0 na wielu bukach, ale żeby dostać ten bonus to musisz pierw obrócic 1x depozyt, potem dopiero grasz na warunkach bonusowych.
Przykładowo u mnie:
200zl depozyt, wpisałem kod na kolejne 200zl, napisało mi, że żeby zakwalifikować się na bonus muszę obrócić 200zl i za tyle ile mi wyjdzie z obrotu to będzie moja bonusowa kwota. Z bonusowych 200zl zrobilem 90zl (na szybko robione) i łącznie miałem 290zl to obrotu, nie 400 jak sądziłem na początku. To całość poszła wtedy na Thompsona i znowu całość na Jotko. Obróciłem. Niby więcej bo zamiast 200 mnożyła mi się wygrana jako 290, ale no mówię - nie ma co się nastawiać, że od razu będzie 200+200 bo zawsze gdzieś jest jakiś haczyk.
A buka od siebie polecam. Dobre kursy i jeszcze lepsze na metody skończeń + wypłacany w 100%.

@w4ar ja zagrałem Jansena :)

Dzięki, to niech mnie w trąbkę cmokną. Na pewno się zarejestruje, po prostu nie biorę bonusu. Bukmacher jest naprawdę bardzo fajny, podoba mi się opcja X przez KO/dec itd.
Również rozważam Jansena, zresztą @Wewiur approves, więc szlachta nie pracuje, za hajs matki stawiaj.

Dokładnie, podwójna metoda na propsie np na Miocica dec/tko przed spadkami bylo 2.9, a na Vitora [*] ko/dec 4.50 zamiast 3.50 bo wiadomo Jacare nie podda, a to, że dostał wpierdol to druga sprawa :)

Właśnie to 2.88 na Chorwata mnie przekonało, żeby się zarejestrować. Czekałem jednak najpierw na info o bonusie depozytowym.
 
Last edited:
Dzięki, to niech mnie w trąbkę cmokną. Na pewno się zarejestruje, po prostu nie biorę bonusu. Bukmacher jest naprawdę bardzo fajny, podoba mi się opcja X przez KO/dec itd.
Również rozważam Jansena, zresztą @Wewiur approves, więc szlachta nie pracuje, za hajs matki stawiaj.
Dokładnie, podwójna metoda na propsie np na Miocica dec/tko przed spadkami bylo 2.9, a na Vitora [*] ko/dec 4.50 zamiast 3.50 bo wiadomo Jacare nie podda, a to, że dostał wpierdol to druga sprawa :)
 
@HeyPussyRUstillThere hmm jeszcze niepostawiłem wiec może jednak zmienie zdanie. Czy mógłbys mi może pwiedzieć kto lepiej wypadł z Brooksem? Poczekam do ważenia z obstawianiem :)
Wiesz co, nie można tu wrzucić linków do konkurencji, ale @Wewiur mnie przekonał swoją analizą na LK w temacie Bellatora :)
Polecam przeczytać jego wpis lecz nie namawiam do stawiania nikogo.

@Puczi tak, ten bonus nie jest tylko na 200zl tylko mozesz zrobić np. 20+20 albo 50+50. Warunek obrotu jest cały czas taki sam.
 
Co sądzicie o walce Rafael Carvalho - Melvin Manhoef ? Melvin powinien to ogarnąć , Heldzik powinien na luzie decyzje lub podanie ugrać .
 
Co o Karakhanyanie myślisz? ogarnie? Curran chyba troche regres ostatnio
Karakhanyan ma wiele argumentów by wygrać, co najmniej tyle co Pat, jak nie więcej. Curran poprzednią walkę z Sanchezem dał całkiem dobrą. Sanchez to brawler (taki jak Diego Sanchez z UFC :) ) i w tej szalonej wymianie się Pat odnajdywał. Sądzę, że Curran najgorsze ma za sobą. Walka powinna być bardzo wyrównana, jednak nie mam pojęcia kto wygra.
Kurs 2.48 przy takiej pewności :lizoremotmaly2: W każdym razie, na tej gali jest kilka ciekawych kursów. Zwykle kursy na gale Bellatora rozkładają się według typowania na tapology, typują tam ludzie bez chwili zastanowienia, stąd ostatnio widziałem kilka niewiarygodnych okazji.
Co sądzicie o walce Rafael Carvalho - Melvin Manhoef ? Melvin powinien to ogarnąć , Heldzik powinien na luzie decyzje lub podanie ugrać .
Moim zdaniem Carvalho powinien oscylować wokół 1.15-1.20. Jeśli Brazylijczyk wyjdzie w podobnej formie do walki z Halseyem (a wiele na to wskazuje), to 1.42 na podbicie kursu spada z Nieba :werdum:.

Ale tak jak mówię, nie gram więc nikomu nic nie zalecam. :joer:
 
Melvin Manhoef po 2.25 Dwój straikerów, każdy dobrze wie że Melvin potrafi przywalić, więc na bank pójdzie wymiana. W której szanse są fifty fifty. Bierzemy więc lepszy kurs.

Perełka tej gali. Under 2,5 rundy w walce Joey Beltran - Chase Gormley po 2.15.
Waga ciężka, obaj wiekowi, obaj w ostatnich walkach dostali solidne KO, a obaj też fundowali solidne KO. Nie ma opcji aby to trwało więcej niż 1 runda.
 
Melvin Manhoef po 2.25 Dwój straikerów, każdy dobrze wie że Melvin potrafi przywalić, więc na bank pójdzie wymiana. W której szanse są fifty fifty. Bierzemy więc lepszy kurs.

Perełka tej gali. Under 2,5 rundy w walce Joey Beltran - Chase Gormley po 2.15.
Waga ciężka, obaj wiekowi, obaj w ostatnich walkach dostali solidne KO, a obaj też fundowali solidne KO. Nie ma opcji aby to trwało więcej niż 1 runda.
Manhoefa ze 2 godziny temu puściłem na unibecie po 3.0 i jensena po 2.8
 
Pomimo, że puściłem taki zakład
uoskhaftzgwyruatrkyuebcymtmkltulyjtlktrnnmpaqavgrmsfkjtvxykojuvecuwshgghzezsdsfbjtsyghwytspdbfvibfhu
to cytując Zbigniewa Stonogę to jest dramat. Przecież Carvalho nic nie zrobił w tej walce oprócz udawania ciosów 2 low blowów, 2 eye poków i może 2 takedownów po których kompletnie nic nie zrobił. Wszyscy, którzy puścili Manhoefa współczuję. 50-45, ewentualnie 46-49 bo 1 runda to był żart jak ta cała walka. Najgorszy werdykt chyba w historii mma i najgorsza walka w historii mma imo. ( nie oglądałem Dada - Kimbo co prawda :D )
 
Coś jest nie tak z tym forumowym czasem :joe: Jak pisałem to było z 5 minut do meczu a tu 6 minut po.

Ale chuj w to , kolejny bet ponad 3.00 trafiony :DC: Tym razem 3.35 z azjatyckiej ligi mistrzów :DC: . Nie pytajcie skąd wiedziałem rozstrzygnięcie .

pod tą kreską możecie gratulować i pisać Janusz krul . Pewnie i tak nikt nie postawił :DC: ale i tak nie ma za co :DC:



---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 
Back
Top