Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

aaa widzę mam , ale kurde nawet nie mam pomysłu w co zaatakować , jakiś pomysł?
ja zgrlem ze real nie straci bramki kursy byl 2.7 teraz kurs jest1.7
graj byle co ,ksy nawet z konta nie pobieraja wiec luz ,jak wygrasz to pewnie i tak bedzie trzeb to obroic ale nic nie ryzykujesz
 
ja zgrlem ze real nie straci bramki kursy byl 2.7 teraz kurs jest1.7
graj byle co ,ksy nawet z konta nie pobieraja wiec luz ,jak wygrasz to pewnie i tak bedzie trzeb to obroic ale nic nie ryzykujesz
ja mam po tym 60 zł jeszcze 15 zł
 
a to nie trzeba było przypadkiem coś przed meczem obstawić żeby dostać tego freebeta? :D
Ja sobie postawiłem under 2,5 bramek ale ja to janusz piłki jak wejdzie to fajnie ;d
 
a to nie trzeba było przypadkiem coś przed meczem obstawić żeby dostać tego freebeta? :D
Ja sobie postawiłem under 2,5 bramek ale ja to janusz piłki jak wejdzie to fajnie ;d
przed meczem mialem 30zl darmowego zakladu
 
Pewex
Screenshot_2016-05-31-14-20-06.png
 
Dzięki wielkie! 2 tygodnie polowałem na to :)
Leci dubel z RDA.

Nowe kursy zajebiste!
Glover 2.8? Biorę. Na live jak przetrwa 1 rundę to może jeszcze nawet wskoczy na wyżej.
Rothwell 2.62 też całkiem, całkiem.
A co to rumbel ma kondycje na 1 rundę? Walka 3 rundowa może spokojnie wygrać na punkty jak nie znokautuje w 1 rundzie
 
Dla mnie Rumble to lajtowo wygra, przepaść techniczna w stójce zdaje się być spora, a Glover ma mimo wszystko podejrzaną szczękę. Johnson ma niezłą kondycję, zwłaszcza, jeśli walka jest 15, a nie 25 minutowa. Oczywiście jedno obalenie i może być po sprawie, ale bambo nie jest łatwo obalić. Na razie nie gram, liczę na 1.50-1.60 na pinnaclu.
Zagrałem też Andrzeja po 2.30, chociaż gdy przypomniałem sobie, że to 5 rund, to tak wesoło mi już nie jest :boystop:
 
Dla mnie Rumble to lajtowo wygra, przepaść techniczna w stójce zdaje się być spora, a Glover ma mimo wszystko podejrzaną szczękę. Johnson ma niezłą kondycję, zwłaszcza, jeśli walka jest 15, a nie 25 minutowa. Oczywiście jedno obalenie i może być po sprawie, ale bambo nie jest łatwo obalić. Na razie nie gram, liczę na 1.50-1.60 na pinnaclu.
Zagrałem też Andrzeja po 2.30, chociaż gdy przypomniałem sobie, że to 5 rund, to tak wesoło mi już nie jest :boystop:
rumbel zabije glovera, murzyn jest aktualnie 3 polciezkim swiata zaraz po dwoch innych murzynach i dlugo sie to nie zmieni. (pisze murzyn tylko dlatego, ze poprosil mnie o to @Cloud )
 
Do lawlera od razu można wrzucić Demetiousa, ogólnie 5dimes wystawi mniejsze kursy niż unibet jak na moje, tylko no tak lipcia na 2 miesiące mrozić hajsy :D
 
Do lawlera od razu można wrzucić Demetiousa, ogólnie 5dimes wystawi mniejsze kursy niż unibet jak na moje, tylko no tak lipcia na 2 miesiące mrozić hajsy :D
Ja zamroziłem bo właśnie jak unibet czy betsafe wystawia pierwsze kursy to są naprawdę dobre i żal nie korzystać tak jak z Glovera ostatnio.
Zresztą poza Rorym i Zingano mało co ciekawego widziałem do tej pory, a na Robbiego czekam od momentu ogłoszenia walki.
 
na fortunie rozszerzyli ofertę MMA. Jest
EFN-Fight nights global 49 i

MMA | M1 challenge 67



Może ktoś ogarnia te mniejsze federacje :)
 
Dobra:

Murray @1.86
powyzej 38.5 gema @1.76

trzeba cos zarobic na ufc albo przejebac i nie grac ufc :D
 
Komus sie chyba sufit na leb spierdolil u bukow (tak wiem, muguruza wygrala w 2014, a teraz wszystkie mecze miala 2-0, jebac). Kurs na Serene @1.57. Wchodze w to.
 
Komus sie chyba sufit na leb spierdolil u bukow (tak wiem, muguruza wygrala w 2014, a teraz wszystkie mecze miala 2-0, jebac). Kurs na Serene @1.57. Wchodze w to.
Ja bym uważał. Hiszpanka gra z lekkością i rozstawia po korcie. Czarny czołg grał dzisiaj z kontuzjowaną Holenderką, która i tak miała piłkę setową.
 
Ja bym uważał. Hiszpanka gra z lekkością i rozstawia po korcie. Czarny czołg grał dzisiaj z kontuzjowaną Holenderką, która i tak miała piłkę setową.
Wiem, ma forme i niewygodny dla Sereny styl. Ale nadal uwazam, ze w tym kursie jest spory value.
 
Back
Top