Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

ja dalem ta kostaryke za drobne, tylko ze wzgledu na kurs, ale jakbym sprawdzil handi usa, to bym na nich zagral :/
@HubiSSJ3 gdzie ten kurs na strzelcow?
 
Meek ma kogoś z rodziny w betsafe czy co ? na każdą jego walkę na mniejszych galach były kursy, teraz jest na jego walkę w UFC choć walka dopiero we wrześniu.
 
no lipiec grubo, ale wakacje sie zaczynaja, a Rory vs Thompson bardzo ciezka do grania sie zapowiada, bo poziom mocno przecietny
Na sherdogu grają Cote grubo, a walka wieczoru wg większości to 50/50.
Ja zagram Rory + Cerrone nie wygra przed czasem.
No i kibicuję Krzyśkowi Jotko - ciekawe jaki kurs będzie.
 
Unibet proponuje ciekawy bonusik na dzien przed startem Euro. Wpisujesz kod, a otrzymujesz 50% bonus od depozytu, do max 200 PLN. Mialby ktos czas moze zeby ogarnac na chacie jakie haczyki mają do tego. Typu ile razy trzeba obrocic bonus, po jakim kursie itd. Chetnie sam bym to zrobil ale z telefonu na chat nie moge wbic...
upload_2016-6-9_8-40-38.png
 
@HeyPussyRUstillThere tak z ciekawosci czym usprawiedliwiaja stawianiem kasy na Cote? Rozumiem że Cerone przegrał z RDA ale chyba kazdy widzi roznice miedzy tym RDA a stary RDA. Cote pokonał Burkmana Rigsa i Saundersa ktorzy moim skromnym zdaniem nijak maja sie do nazwysk z ktorymi toczył boj Cerone. Chyba ludzie za szybko skreslili kowboja. Wiadomo że jest neistabilny(forma) ale mimo wszystko teraz jest chyba lepiej niż kiedys

Co do betów co sadzicie:
Hunt+Robbie+RDA

Czy ktos bedzie planowal grać na Lewisa czy tylko ja widze KO/TKO na Nelsonie?
 
Cote to średni, Cerrone to lekki. Już widzisz dlaczego ludzie grają na Cote przy tym kursie? Spodziewam się ogromnej przewagi siłowej.
 
@HeyPussyRUstillThere tak z ciekawosci czym usprawiedliwiaja stawianiem kasy na Cote? Rozumiem że Cerone przegrał z RDA ale chyba kazdy widzi roznice miedzy tym RDA a stary RDA. Cote pokonał Burkmana Rigsa i Saundersa ktorzy moim skromnym zdaniem nijak maja sie do nazwysk z ktorymi toczył boj Cerone. Chyba ludzie za szybko skreslili kowboja. Wiadomo że jest neistabilny(forma) ale mimo wszystko teraz jest chyba lepiej niż kiedys

Co do betów co sadzicie:
Hunt+Robbie+RDA

Czy ktos bedzie planowal grać na Lewisa czy tylko ja widze KO/TKO na Nelsonie?
Nelson ma strasznie twardy łeb, tylko Hunt zdołał go ujebać, więc odradzałbym grania KO, no chyba że kurs mocny to można ewentualnie coś zagrać ale nie za dużo. Taka moja opinia
 
Cerrone wygra decyzją. Rory vs Stephen boję się tykać i nawet nie wiem komu będę kibicować, najlepszy byłby remis po ostrej batalii :lol:
Poza kursem na Jotko, jestem też ciekaw jaki kurs dadzą na Létourneau.
 
Uważam, że na Nelsonie odbił się w końcu tysiąc przyjętych ciosów w walkach (wg fightmetric 905 + ciosy z 12 niepodliczonych starć) i padnie. Roy, który walczył z Rosholtem wyglądał jak gówno, a nie agersywny (choć ograniczony) morderca, którym był kiedyś. To już nie jest ten sam gość, co kiedyś.
 
Uważam, że na Nelsonie odbił się w końcu tysiąc przyjętych ciosów w walkach (wg fightmetric 905 + ciosy z 12 niepodliczonych starć) i padnie. Roy, który walczył z Rosholtem wyglądał jak gówno, a nie agersywny (choć ograniczony) morderca, którym był kiedyś. To już nie jest ten sam gość, co kiedyś.
Lewis go zje. Co nie @SCStunner?
 
Co ten 5dimes, to ja nawet nie. Spodziewałem się może 1.70. Myślę, że w stójce dzieli ich przepaść.
Ja też, że nie więcej niż 2.0, ale trzeba korzystać z takich prezentów :)
Przed chwilą zobaczyłem walkę Tyrona z Gastelumem i się załamałem.
1. Nudy w chuj
2. Punktacja made my day
29-28 28-29 30-27 :DC:
Robbie jak agresywnie ruszy to tko pod siatką zrobi i po walce.
 
Ja też, że nie więcej niż 2.0, ale trzeba korzystać z takich prezentów :)
Przed chwilą zobaczyłem walkę Tyrona z Gastelumem i się załamałem.
1. Nudy w chuj
2. Punktacja made my day
29-28 28-29 30-27 :DC:
Robbie jak agresywnie ruszy to tko pod siatką zrobi i po walce imo.

Jak kiedyś (przed ogłoszeniem walk) skomentowałem na twitterze wpis Woodleya, że uważam,że to Thompson powinien bić się o pas, uzasadniając, że WB znokautował Hendricksa, a Woodley po równej walce pokonał Gasteluma, to odpowiedział:

"I was just playing with him. We were trying out new strategies. Ask Roufus." Po czym mnie zablokował.
:(
 
Back
Top