Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

@michi972 nikogo nie namawiam, ale według mnie Davis jest silniejszy, jest lepszym zapaśnikiem, dużo lepszym grapplerem, ma mocniejszy łeb, jest nieustępliwy i ma bardzo dobrą kondycję. Boks Lawal ma lepszy, ale długie przeszczepy dolne Davisa pozwolą mu trzymać płaczka na dystans.

Proposuję, Davis nie jest w ogóle "obity". Mo kilka razy już dostawał solidne lanie. W sumie Davis to taki lepszy Mo.
 
Robię drogę do tysiąca, ale tylko z MMA. Zobaczymy, czy się coś takiego uda. Spróbuję "oszukać buka", bo daje darmowe 20 złotych na start.

Z okazji piątku trzynastego OddsRing rozdaje 20 zł BEZ DEPOZYTU na zakłady sportowe - dla nowych i dla aktualnych użytkowników.
Aby odebrać bonus należy:
1.Zarejestrować się https://spadsmedia.com/aff/od/pl/3002948

W miejscu KOD BONUSOWY wpisać: darmowe20
2. Napisać wiadomość na maila [email protected] w temacie wpisując "piątek 13-go" a w załączniku dodając kopie dowodu osobistego/prawka/paszportu (kolorowe; obie strony).
Obrót przed możliwością wypłaty to 10-krotność po kursie 1,5 lub wyżej. Postawić trzeba przynajmniej 10 zakładów.

Rejestruję się i pierwszy krok to Fabricio Werdum (1.55). Kursy tam są małe, ale za darmowe20 próbuję te 10 zakładów wypełnić :D


EDIT: Nie dadzą mi pewnie zarobić na Werdumie. Do 48h ma być weryfikacja :(
 
Last edited:
Zeby sie z wiekszymi emocjami ogladalo turnieje w Rzymie:
Murray + Serena wygraja 2-0 @1.93

GU
 
Tak z ciekawości zaznaczyłem na Betsafe kupon, w którym wytypowałem wszystkich underdogów gali KSW35. Kurs wychodzi 6072.38. Jeżeli postawiłbym 20tys złotych to potencjalna wygrana równa się ok. 121mln złotych. Czy myślicie, że jakbym zagadał z każdym z zawodników, którzy są faworytami u buka i zaoferował im po kilka milionów złotych za przegraną to by się zgodzili? :D
 
Zeby sie z wiekszymi emocjami ogladalo turnieje w Rzymie:
Murray + Serena wygraja 2-0 @1.93

GU

a ja dałem na set Pouille + set Nishikori ako 9.18 dogi będą walczyć kort mega szybki, często tam wieje co sprawia że faworytom nie gra się łatwo
 
Tak z ciekawości zaznaczyłem na Betsafe kupon, w którym wytypowałem wszystkich underdogów gali KSW35. Kurs wychodzi 6072.38. Jeżeli postawiłbym 20tys złotych to potencjalna wygrana równa się ok. 121mln złotych. Czy myślicie, że jakbym zagadał z każdym z zawodników, którzy są faworytami u buka i zaoferował im po kilka milionów złotych za przegraną to by się zgodzili? :D
ale rozkminka :D :D Niestety buki internetowe mają limity do max kilkudziesięciu złotych zysku, a na takie ksw to pewnie betsafe zrobił do tysiąca :D
 
Tak z ciekawości zaznaczyłem na Betsafe kupon, w którym wytypowałem wszystkich underdogów gali KSW35. Kurs wychodzi 6072.38. Jeżeli postawiłbym 20tys złotych to potencjalna wygrana równa się ok. 121mln złotych. Czy myślicie, że jakbym zagadał z każdym z zawodników, którzy są faworytami u buka i zaoferował im po kilka milionów złotych za przegraną to by się zgodzili? :D

Na bank sprawa byłaby zbadana i wpadłbyś.
 
ale rozkminka :D :D Niestety buki internetowe mają limity do max kilkudziesięciu złotych zysku, a na takie ksw to pewnie betsafe zrobił do tysiąca :D

Na bank sprawa byłaby zbadana i wpadłbyś.
Domyślam się, że nie byłoby to łatwe. Że są ograniczone kwoty na wygraną. Ale myślicie, że to jest kompletnie nierealne? :lol:
To by było chyba zbyt łatwe co? :bayan:myślę, że każdego polskiego zawodnika przekonałbym wtedy żeby przegrał.
 
@respect pomysł dobry, ale na ostatnie ksw miałem limity 1k zł, a pozatym gdybyś tyle wygrał jakimś cudem to anulują ten zakład i ci nie zapłacą. Polecam przeczytać regulamin - mają prawo do anulowania każdego zakładu bez podania przyczyny, a ty go zaakceptowałeś :)
 
@respect pomysł dobry, ale na ostatnie ksw miałem limity 1k zł, a pozatym gdybyś tyle wygrał jakimś cudem to anulują ten zakład i ci nie zapłacą. Polecam przeczytać regulamin - mają prawo do anulowania każdego zakładu bez podania przyczyny, a ty go zaakceptowałeś :)
Aha no widzisz. To są jednak cwaniaki. Ktoś za dużo wygra i wyjeba od razu ;) pomysł zajebisty i chyba zbyt łatwy do wprowadzenia w życie i dlatego nierealny.
 
Aha no widzisz. To są jednak cwaniaki. Ktoś za dużo wygra i wyjeba od razu ;) pomysł zajebisty i chyba zbyt łatwy do wprowadzenia w życie i dlatego nierealny.

No w chuj zajebisty i łatwy. Znajdź 20 wolnych tysięcy, namów kilku zawodników, żeby przegrali (a kasę otrzymali po walce).
I oczywiście nikogo nie zainteresuje, skąd młody gościu miał 20 000 na wydawałoby się wyrzucenie w piach i czemu nagle przegrani stali się bogaci :D
 
No w chuj zajebisty i łatwy. Znajdź 20 wolnych tysięcy, namów kilku zawodników, żeby przegrali (a kasę otrzymali po walce).
I oczywiście nikogo nie zainteresuje, skąd młody gościu miał 20 000 na wydawałoby się wyrzucenie w piach i czemu nagle przegrani stali się bogaci :D
Uważam, że gdyby buki dawały taką możliwość to cała reszta byłaby do ogarnięcia. Płacę każdemu zawodnikowi po 10 dużych baniek i spierdalamy na Malediwy. Filmów nie oglądasz? :mamed:
 
Ciekawe (screen z telefonu, więc obrazek może być duży)

Screenshot_2016-05-14-21-36-01.png
 
Ciekawe jaki kurs na Stipe będzie tera, ale ponad 1,5 wchodzę na pewno.Nie że hype złapałem, ale od dawna uważałem że jest najmocniejszym rywalem dla Werduma.
 
Nie wiem jak u Was panowie ale ja na dziś dostałem dwie fajne oferty od betsafe na meila.

Darmowy zakład na ligę europejską 15 zł (bez wpłaty swoich środków)

I darmowy zakład live 60 zł na finał ligi europejskiej po postawieniu 60 zł na dowolne wydarzenia sportowe. Potwierdziłem na chacie jeszcze jak wygląda ta promocja i tak wystarczy postawić 60 zł na co się chce a na finał otrzymujemy zakład live do wykorzystania bez potrzeby wpłaty kolejnych środków :)

A więc sprawdzajcie skrzynki meilowe :)

75 zł praktycznie za free :)

Schowek-1.jpg
 
Do osób grających na bet365 - warto interesować się bonusem powitalnym? Jeśli tak, to na coś zwrócić szczególną uwagę?
 
Do osób grających na bet365 - warto interesować się bonusem powitalnym? Jeśli tak, to na coś zwrócić szczególną uwagę?

Dla mnie bonus powitalny jest bardzo fajny...

1. Bonus wynosi maksymalnie 200 zł czyli wpłacasz 200 dostajesz 200... Niby w regulaminie o ile pamiętam jest że TWój depozyt 200 zł musisz postawić raz czyli od razu cały ale to chyba tak nei działa... najlepiej przy bieganiu się o bonus przy robieniu depozytu wpisz od razu kod oferty i wtedy kasa na pewno będzie dodana niezwłocznie i nawet bez postawienia o il epamietam.
2. Na obrót masz 90 dni
3. Kurs na pojedynczy zakład minimum 1.5
4. Jeżeli grasz akumulację to przynajmniej jeden z zakładów musi być na ponad 1.5 a inne bez różnicy
5. Jeżeli już postawiłeś np walkę Almeida - Cody na Almeide za 1,55 to jeżeli dodasz do innych zakładów ponownie Almeide lub nawet w singlu puścisz to kolejne wystąpienie na ta samą walkę nie liczy się do obrotu.
6. jak wpłacasz 200 to musisz obrócić je 6 razy czyli 1200 ale z drugiej strony z depozytem masz razem 400 więc nie jest źle... Tylko że o ile mnie pamięć nie myli. Pierwszy raz obrócenie depozytu czyli 200 nie liczy się do obrotu a póxniej już tak.

Chyba tyle :)

Oprócz bonusu powitalnego jest jeszcze mobilny (komórki, tablety) do 70 zł. Zasady takie same o ile pamiętam :)
 
Dzięki! Jeśli faktycznie trzeba całość postawić od razu, to o kant dupy rozbić taki bonus.
Rockhold 1.22 na betsafe! Wjeżdżam grubo.
 
Ktoś dziś coś gra? Sa może jakieś pewexy? Od siebie dodam że z Bellatora zagram chyba na Helda 1.5 nie jest złym kursem do tego pewnie dorzucę łowce nóg.
 
Back
Top