Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

Przemek: W momencie wystawienia kursów Torres nie był underdogiem. Kurs na jego wygraną wynosił 1.45 więc teraz prezentuje ogromne value



Tens: Sportingbet wystawia kursy na wszystkie ważniejsze gale
 
widze ze wygral walke z brownem ale jej nie oglądałem.A jak z zapasami grove'a? boetsch nie zdominuje go w tej dziedzinie i wymeczy decyzje?



+ niewiadomo jak scinanie wagi wpłynie na boetsch'a bo to jego debiut-masz mu kondych siasc ale tez z drugiej strony ma zdominowac Grove'a siłowo,,,
 
Coś mi się pomieszało z wynikiem walki Boetscha z Brownem. Jednak Boetsch nigdy nie robił na mnie wrażenia, a tu jeszcze schodzi wagę niżej i nie wiadomo czy wyjdzie mu to na zdrowie. Za to z pleców Grove jest kreatywny, dlatego uważam, żę Boetsch będzie miał problem z wyleżeniem decyzji.
 
fakt przygrywał z roshlotem ale wygrał ( w sumie to sub to pieta achilesowa Roshlta) ale np, dobrze sobie radził z muniozem i przegrał z nim nic nie wiadomo :D.Boetsch no jest słaby ale Grove tez całościowo jako zawodnik mma nie zachwycił mnie -raczej sobie to odpusze bo jak juz napisałem z nim nic nie wiadomo
 
Co myślicie o kuponie Struve, Alves, McDonald, Barao? Może lepiej za Barao wstawić Tibau?
 
Struve - nie wiem, ten Browne nieobliczalny się wydaje. Ja na jednym kuponie wrzuce Alvesa i McDonalda, na drugim singla z Miguelem.
 
Zastanawiam się czy nie zamienić Alvesa na Tibau. Panowie redaktorzy możecie +/- oszacować szanse na zwycięstwo Struva, Alvesa, McDonalda, Barao i Tibau?
 
Josh Grispi • George Roop 1.27 3.45
Reuben Duran • Francisco Rivera 1.47 2.50
Jeremy Stephens • Danny Downes 1.27 3.45
Clay Harvison • Justin Edwards 2.57 1.45
Scott Jorgensen • Ken Stone 1.18 4.30
Ryan McGillivray • Shamar Bailey 2.95 1.35
Ed Herman • Tim Credeur 1.85 1.85
Kyle Kingsbury • Fabio Maldonado 1.50 2.43
Clay Guida • Anthony Pettis 2.35 1.52
Chuck O • Neil • Chris Cope 1.50 2.43
Ramsey Nijem • Tony Ferguson 1.72 2.02

www.tobet.pl
 
ciekway kurs na maldonado ,guide i cedura-duran tez moze byc.



P.s znacie jakąś strone ze statami zawodników mma?
 
Gdzieś kiedyś widziałem coś takiego, ale dotyczyło chyba tylko najlepszych w UFC. Tak w ogóle to bwin dał czadu, wystawili, aż jedną walkę, dlatego zastanawiam się nad Frochem i Chavezem na punkty.
 
ja na dzisiaj tylko tasiemke puscilem za dyszke







grispi, stephens, jorgensen, pettis, nijem. maldonado
 
Aaron Rosa v Joey Beltran 1.55 2.35
Dustin Poirier v Jason Young 1.333 3.10
Sam Stout v Yves Edwards 1.65 2.15
Chris Weidman v Jesse Bongfeldt 1.25 3.70
Jon Olav Einemo v Dave Herman 2.65 1.444
Donald Cerrone v Vagner Rocha 1.25 3.70
Demian Maia v Mark Munoz 1.90 1.85
Diego Nunes v Kenny Florian 2.80 1.40
Junior Dos Santos v Shane Carwin 1.50 2.50
 
Też mnie ten kurs zaciekawił. Tak samo Einemo ma ciekawy kurs, który walczy z utalentowanym, ale bardzo himerycznym zawodnikiem.
 
Rosa to strasznie chimeryczny zawodnik. Ostatnio udało mu się poddać Wagnera, który wracał po zwycięstwie nad Timem Sylvią. Beltran też wirtuzoem mma nie jest, ale na Aarona powinno mu starczyć umiejętności i woli walki. Ja myślę o zakładzie na Demiana.
 
Co myślicie o rywalu Cerrone? Wiem, że to bardzo dobry parterowiec tylko jak u niego zreszta?
 
Szczerze przyznam, że nie widziałem żadnej z jego walk ( na rozkładzie nie ma nikogo znaczącego ), ale tą wziął z 2 tygodniowym wyprzedzeniem, a Cerrone ułomkiem nie jest. Donald zacznie pewnie powoli, jak to w jego stylu i w 2 rundzie zakończy to przez TKO albo SUB. Cerrone - pewniak.
 
Na suba nie ma co liczyć, bo Rocha to bardzo dobry parterowiec w bjj/sf na pewno lepszy od Donalda.Na początku też Cerrone był dla mnie pewniakiem, ale teraz chyba sobie daruje grę po takim kursie.
 
corey1999 masz może jakiś link do walki rosy? bo co znajde to juz nie ma ;/-tylko tej walki nie wiem jak obstawić.No i moze maia -munoz albo ten zpasami przejmie kontrole albo maia uzyje bjj.



@corey1999 mam pytanie -kto twoim zdaniem ma lepszą stójke obecnie? maia czy munoz?
 
też właśnie uważam ze techniczne lepszy maia ale chodziło mi o jego defensywe w stójce bo munoz ma KO w łapie.Nate znalazł jego lluke ale to juz było pare walk temu i sobie teraz duzo lepiej radzi.
 
Porównywać stójki Nate i Munoza też nie ma sensu, bo to różnica klas. Ten Rosa też szału nie robi.
 
Back
Top