Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

kurcze, niezle mnie przebiles :D ale jakbym dorzucil Vladka to tez bym tyle mial, wolalem nie byc pazerny :D
 
Wstawią jak przyjdzie na to czas. Przeważnie na początku wrzucają najważniejsze walki a potem uzupełniają o undercard.
 
Artur Sowiński - Cengiz Dana 1.60 2.20

Marcin "Różal" Różalski - Vitali Shlemetov 1.80 1.90

Michał Materla - James "The Messenger" Zikic 2.02 1.70

Mariusz Pudzianowski - James Thompson 1.40 2.70

Mamed Khalidov - Matt Lindland 1.35 2.95

Jan Błachowicz - Toni Valtonen 1.45 2.55

www.tobet.pl
 
Nie chcę być złośliwy, ale naprawdę myślisz że to dzięki Tobie wystawili kursy?
 
na prawde mysle ze to dzieki mnie, nie odpisywal mi zaden bot tylko kobieta z supportu, no i pisala ze nie miala byc tylko walka pudziana
 
tak więc panowie na co gramy ??



1 rzut oka to MAMED , ZIKIC , SOWIŃSKI



mniej pewne Janek , Pudziao, Shlemetov







jakie macie propozycje , trzeba urywać kursy puki " śniade " :-)
 
w walce pudziao tomson scenariusz widzę taki że kto komu syknie pierwszy temu kredki się z plecaka posypią - takie moje zdanie 50/50
 
Tens nie dał bym rady krzyczeć Tomson bij go :D , a jak puszcze na Pudziaoo to PUDZIAN BIJ GO brzmi lepiej ( wydaje mi się że to będzie bijatyka jak z Najmanem , a na Najmanie właśnie takie teksty leciały hahah)







-Mamed + Błachowicz+ Sowiński = 3,13 kupon główny



cos pewnie jeszcze puszcze ale to przed samą galą
 
Rano chciałem zagrać m.in. Janka to zniknął z oferty(kurs wynosił wtedy 1,45). Zagrałem bez typu na Niego, teraz patrzę, a tu juz 1,55...
 
ja też na Janka zagrałem po 1,45 teraz jest 1,6 ale dałem też na Sowińskiego po 1,6 a jest 1,42 więc niejako wyrównało się
 
W betsafe, na Janka, było nawet 1,7 co uważam za spore przeszacowanie. Jeśli sie nie zatnie i nie da narzucić Valtonenowi swojego zapaśniczego, siłowego stylu i pokaże chociażby tyle co w walce z Taberą to powinien wygrać walkę i znowu wyjść na zwycięskie tory. Oprócz tego postawiłem na Mameda. Do tego typu chyba nikogo specjalnie przekonywać nie trzeba. Lindland to wielkie nazwisko, ale swoje lata już ma. Nie ma sie co oszukiwać. Umiejętności napewno pozostały, ale aspekty fizyczne już nie te same, co Mamed, który zapewne podtrzymał znakomitą formę z KSW 15, szybko wykorzysta. Na dokładkę Artue Sowiński, który z walki na walkę coraz bardziej mi imponuje. Nie dość, żę walczy widowiskowo, to także skutecznie. Jest bardzo charakterny, trudno go skończyć. Wydaje mi sie, że po b.dobrej walce skończy Niemca przed czasem, prawdopodobnie przez poddanie, a kursik 1,6 zachęca.



Pozdro i powodzenia życzę wszystkim!
 
Zna ktos jakies inne strony niz Tobet gdzie mozna obstawic KSW online? Tobet odrzuca moja karte.
 
Mariusz Pudzianowski - James Thompson (Wynik walki) Wygrana
21.05 22:00
Mariusz Pudzianowski przez nokaut lub poddanie
1.90

Mariusz Pudzianowski decyzja
2.85

James Thompson przez nokaut lub poddanie
3.75

James Thompson decyzja
5.50

Remis
17.00
Data Mariusz Pudzianowski - James Thompson (Czy walka zakończy się w pierwszej rundzie?) Wygrana
21.05 22:00
Nie
1.65

Tak
2.10
 
leison Tibau v Rafello Oliveira 1.30 3.30



Michael McDonald v Chris Cariaso 1.30 3.30



Renan Barao v Cole Escovedo 1.30 3.30



Kendall Grove v Tim Boetsch 1.725 2.025



Stefan Struve v Travis Browne 2.10 1.714



Demetrious Johnson v Miguel Torres 1.80 1.95



Thiago Alves v Rick Story 1.444 2.65



Brian Stann v Jorge Santiago 1.727 2.025



Frank Mir v Roy Nelson 1.80 1.95



Matt Hamill v Quinton Jackson 3.00 1.35



Dodatkowo zakłady na rundy i metode zwycięstwa - www.sportingbet.com
 
Struve za 2,10 to chyba najciekawszy kurs, dobry jest też Nelson przez decyzję za 5,20 tudzień Stann w pierwszej rundzie za 4,33
 
Z Torresem to ich poniosło.



Saku, Sportingbet wystawia zakłady tylko na UFC i Strikeforce czy też na inne gale?
 
Myślę, że Grove będzie prowadził w tym pojedynku, ale jeden dobry cios może zgasić mu światło. Chyba jednak darowałbym sobie granie na kogoś kto nie poradził sobie z Brownem.
 
Back
Top