Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

Miałem już nie tykac Badra Hariego ale 1.50 z naszym polskim wrzoskiem uważam za miły przekąsek i paid day
 
11.09 przerwa od UFC. W zastępstwie można spróbować złapać coś na OKTAGON 27. Wstępnie mam coś na oku, ale muszę nadrobić jeszcze walki zanim napiszę

1630831211894.png


 
Nie mam jeszcze zaufania do Ruchały, ale podzielam wątpliwość w Kaczmarczyka. Sobiech mocno zweryfikował jego blask w debiucie. Ruchała przez poddanie @4.0 do przemyślenia
 
Przecież Kaczmarczyk po 3 rundach z Sobiechem bądź co bądź placeuszem który trenuje pomiędzy praca która go bardziej frapuje dyszal jak tania dzifka z Roksy... Dla mnie Ruchala lepszy i skillowo i graplingowo... Max kilka dni i kursy się wywroca choć nie wiem bo do gali daleko
 
Dla mnie granie wtorkowego Contender serię to granie na siłę.... Trzeba wyluzowac i przetrzymac kasę z ksw i sobotniego ufc na inne gale
 
Dla mnie Kaczmarczyk to wygra ale zaden pewniak, patrzycie tylko przez pryzmat jego ostatniej walki. Nie wiem czy juz zapomnieliscie jak Ruchala meczyl sie z tym Bazantem, ktory sie nie nadaje do niczego
 
Dla mnie Kaczmarczyk to wygra ale zaden pewniak, patrzycie tylko przez pryzmat jego ostatniej walki. Nie wiem czy juz zapomnieliscie jak Ruchala meczyl sie z tym Bazantem, ktory sie nie nadaje do niczego
Narzucił zbyt duże tempo w pierwszej rundzie.
W pierwszej rundzie to bażant latał po całej klatce bo Robertowi włączył się Khabib xD
 
Back
Top