Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

Jak na razie to ty zachowujesz się jak urażone dzieciątko które skarży do pani kolegów z klasy :juanlaugh:
Masz bardzo słabą psychikę co objawia się właśnie konfidenctwem, widać że zbyt wiele w życiu nie przeżyłeś a teraz pewnie tylko praca - dom - praca - dom z okienkami na neta.
:mjsmile:

Z kim ja się wdałem w dyskusję?!
:śmiech:
 
To bardzo dziwne, bo tematy usuniętych ludzi zostają na forum. Kto założył ten z KSW?
 
Ksw temat gal nie ważny.. Karty są non stop tak tendencyjne i układane przez bariste że każdy Janusz powinien mieć wiedze co grac ale już gale typu ufc fight nights bellator czy niszowe gale już nie są układane w ten sposób dlatego ładnie poproście @Karwantes to może tutaj wróci bo jeżeli chodzi o wiedzę na temat mma to tutaj czołówka a opieram te zdanie nie na ostatnich 2 galach tylko 2 latach
 
Rozważa ktoś granie Stosica przed czasem ?
Andryszak ze swoją kondycję z tam mocnym rywalem pod tym względem ma małe szanse na dotrwanie do końca.
 
Rozważa ktoś granie Stosica przed czasem ?
Andryszak ze swoją kondycję z tam mocnym rywalem pod tym względem ma małe szanse na dotrwanie do końca.
Watpie by tam była decyzja, Andryszak jest na liścia a nawet jak wygrywa to przed czasem ;)
 
Rozważa ktoś granie Stosica przed czasem ?
Andryszak ze swoją kondycję z tam mocnym rywalem pod tym względem ma małe szanse na dotrwanie do końca.
Jak go Andryszak nie znokautuje w 1 rundzie to potem będzie miał ciężko ale nie wiem czy granie Stosicia po 1.70 się opłaca, bezpieczniej zagrać, że nie będzie decyzji po 1.30 czy tam 1.35 a najlepiej to chyba w ogóle odpuścić
 
Ksw temat gal nie ważny.. Karty są non stop tak tendencyjne i układane przez bariste że każdy Janusz powinien mieć wiedze co grac ale już gale typu ufc fight nights bellator czy niszowe gale już nie są układane w ten sposób dlatego ładnie poproście @Karwantes to może tutaj wróci bo jeżeli chodzi o wiedzę na temat mma to tutaj czołówka a opieram te zdanie nie na ostatnich 2 galach tylko 2 latach
Dzięki za docenienie kolego ale bez przesady nikt nie musi o nic prosić, jak będę miał czas i chęci to na pewno się czymś podziele. Trzeba tu wyróżnić pare dobrych mord jak m. in. @MoviePLK, @Klima027, @DavidMMA, @Evo którzy częściej lub rzadziej podadzą coś fajnego od siebie, póki tacy ludzie bedą aktywni na tym forum ja też tutaj bede. :conorsalute:
 
Dzięki za docenienie kolego ale bez przesady nikt nie musi o nic prosić, jak będę miał czas i chęci to na pewno się czymś podziele. Trzeba tu wyróżnić pare dobrych mord jak m. in. @MoviePLK, @Klima027, @DavidMMA, @Evo którzy częściej lub rzadziej podadzą coś fajnego od siebie, póki tacy ludzie bedą aktywni na tym forum ja też tutaj bede. :conorsalute:
A ja?:childcry: Nie no żartuje ;) Ja nie dorastam do pięt tu niektórym :)
 
A ja?:childcry: Nie no żartuje ;) Ja nie dorastam do pięt tu niektórym :)
Chodziło mi o ludzi którzy zapodają dobre typy z innych dyscyplin ewentualnie konkretne bety z MMA które wchodzą na dużej skuteczności. Ty mordko dopiero raczkujesz ale myślę że jesteś na dobrej drodze z uwagi na twoją determinacje, kiedyś podawałeś F-1 i myślałem że to będzie twoją domeną ale nie wiadomo czemu porzuciłeś granie tej dziedziny.
 
Dzięki za docenienie kolego ale bez przesady nikt nie musi o nic prosić, jak będę miał czas i chęci to na pewno się czymś podziele. Trzeba tu wyróżnić pare dobrych mord jak m. in. @MoviePLK, @Klima027, @DavidMMA, @Evo którzy częściej lub rzadziej podadzą coś fajnego od siebie, póki tacy ludzie bedą aktywni na tym forum ja też tutaj bede. :conorsalute:
Tu na Cohones jest bardzo dużo osób z wiedzą w pełni wystarczającą do ogrania buka w MMA na jakiejkolwiek gali - perełek z nisz jest w bród, wystarczy poświęcić czas na research. Na KSW długoterminowo nie przegra nawet amator ;).
Już to przerabiałem (gale z no-name'ami) z niezłym skutkiem, aczkolwiek doba ma 24h, a są inne przyjemności, które cenię sobie bardziej niż dodatkową kasę na waciki. Rezultaty gry to pochodna wiedzy, doświadczenia i przede wszystkim poświęconego na "research" czasu. Tego ostatniego nie sposób przeskoczyć.
 
Tu na Cohones jest bardzo dużo osób z wiedzą w pełni wystarczającą do ogrania buka w MMA na jakiejkolwiek gali - perełek z nisz jest w bród, wystarczy poświęcić czas na research. Na KSW długoterminowo nie przegra nawet amator ;).
Już to przerabiałem (gale z no-name'ami) z niezłym skutkiem, aczkolwiek doba ma 24h, a są inne przyjemności, które cenię sobie bardziej niż dodatkową kasę na waciki. Rezultaty gry to pochodna wiedzy, doświadczenia i przede wszystkim poświęconego na "research" czasu. Tego ostatniego nie sposób przeskoczyć.
Nie twierdze że nie ma takich osób o których napisałeś ale dla mnie na wyróżnienie zasługują tylko ci którzy dzielą się ciekawymi typami ze wszystkimi ;) Druga część wypowiedzi to bardziej odpowiedź na post @MORANESa. Widziałem że tam kiedyś kogoś poprawiałeś więc będę troszkę złośliwy, nie piszemy BRÓD tylko BRUD.
 
Nie twierdze że nie ma takich osób o których napisałeś ale dla mnie na wyróżnienie zasługują tylko ci którzy dzielą się ciekawymi typami ze wszystkimi ;) Druga część wypowiedzi to bardziej odpowiedź na post @MORANESa. Widziałem że tam kiedyś kogoś poprawiałeś więc będę troszkę złośliwy, nie piszemy BRÓD tylko BRUD.
Chyba jednak nawet nietrzeźwy napisałem poprawnie :)
a już miałem podziękować za poprawkę :tiphatb:
 
Azamat Murzakanov @1.35 - powinien odprawić rywala przed czasem, chyba najpewniejszy bet z karty.
Diego Lopes @1.80 - Brito nie jest zły, to twardziel, mocna agresywna stójka. Lopes bierze walkę w krótkim zastępstwie co działa na jego minus ale z kolei jest zupełnie innym fighterem od pierwotnie zestawionego Khuseina Askhabova, co może mieć tu znaczenie. Zapasy defensywne Brito są na bardzo przeciętnym poziomie, jeżeli walka trafi na matę przewaga Lopesa powinna być bardzo duża. Stawiam że jak chociaż raz uda mu się obalić rywala to złapie poddanie.
AJ Fletcher @1.65 - raczej nie jestem przekonany, ale wydaje się być dużo wszechstronniejszym zawodnikiem, powinien to ugrać.

Zobaczymy co z tego będzie, ale DWCS zawsze dawało dobrze zarobić, także jedziemy z tymi wtorkowymi galami:Duke3d:.

Donald Cerrone shuts down Conor McGregor’s ‘red panty night’ claim - Bloody Elbow Muay Thai, Ewan Mcgregor, Chun Li, Ludzie, Mma, Myśliwce, Ufc, Samoloty Wojskowe, Floyd Mayweather

 
Murzakanov i Fletcher bez problemów. Brito obrał nietypową dla siebie strategię obalania Lopesa od samego początku walki. Widać że taktycznie podszedł do zmienionego rywala co okazało się ostatecznie skuteczne, szkoda bo do poddania było wiele razy blisko ale pokazał co było wiadome że jest naprawdę twardy. Decyzja o przerwaniu walki i podliczeniu kart dla mnie niezrozumiała. Zawodnik na skutek faulu po 10 sek od startu 3 rundy niezdolny do dalszej walki. Powinno być no contest bo jakby nie patrzeć z winy rywala został pozbawiony szansy na kontynuowanie walki.

Altamirano -Candelario mogło iść spokojnie w 2 strony. Na żywo wydawało mi się że Carlos Candelario ugrał 2 rundy.
 
Ciekawy typ na najbliższy oktagon 28:
Filip Macek (24 (4KO,17SUB)-15 (2KO,7SUB)-1) vs Farid Basharat (7 (1KO,4SUB)-0-0)

W powyższym zestawieniu szanse wydają się być bardziej wyrównane niż wskazują to kursy Macek (2.89) vs Basharat (1.35). Farid preferuje walkę w stójce w pozycji kickbokserskiej z której punktuje przeciwników raz na jakiś czas zagrażając sprowadzeniem. Często kopie przez co w walkach lądował w parterze po wyłapaniu kopnięcia. Jego obrona przed obaleniami wygląda w porządku, jednak trudno ocenić to inaczej patrząc na przeciwników z jakimi walczył. Ostatnie 4 walki: rekordy kolejno 16-9-0, 4-0, 0-2, 0-0 z czego tak naprawdę tylko pierwszego zawodnika można za w miarę dobrego (shadowboxing niczym Ronda 1:10 filmiku).

Poniżej ostatnia walka:


Macek jest dużo bardziej doświadczonym zawodnikiem, który walczył m.in. na galach ACB. Jego przeciwnicy również nie zachwycają, jednak są na pewno na lepszym poziomie niż przeciwnicy w rekordzie jego przeciwnika. W parterze dąży do poddanie i jest non stop aktywny z dołu.

Poniżej ostatnia walka:


W ogólnym rozrachunku biorąc pod uwagę kursy dla mnie to typowe 50/50 biorąc pod uwagę umiejętności obu zawodników. Jeden ma na pewno lepiej poukładaną stójkę (Farid) drugi lepszy parter (Macek). Jeden i drugi lubią się bić w stójce, z czego bardziej niekonwencjonalny styl ma Macek. Warunki fizyczne również lekko po stronie Macka. Kondycyjnie obaj w 3 rundach wyglądali na w miarę świeżych a tutaj będą bić się o pas czyli 5 rund. Biorąc jednak pod uwagę kursy Macek w roli underdoga wygląda ciekawie. Warty gry może być kurs przed czasem biorąc pod uwagę sporą ilość zakończeń przed czasem obu zawodników oraz czas trwania pojedynku tj. 5 rund.

Do grania nie zachęcam, gdyż każdy ma swój rozum i może podjąć decyzję czy warto. Dodatkowo na gali oktagon często walczą zawodnicy na zbliżonym poziomie. Mimo wszystko uważam, że powyższy bet wygląda ciekawie.
 
co sądzicie o walce Hari vs Wrzosek na glory ? kurs na Polaka 4.00 :shy: Hari to legenda wiadomo ale już wiekowa i mocno obita.
 
co sądzicie o walce Hari vs Wrzosek na glory ? kurs na Polaka 4.00 :shy: Hari to legenda wiadomo ale już wiekowa i mocno obita.

A czy Wrzosek rzeczywiście jest na takim wysokim poziomie, o jakim się w mediach mówi? Ja tam nie wierzę w naszych mistrzów KB czy Boksu.
 
Back
Top