Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

Myślałem o nim, spoko zawodnik.
Przede wszystkim to półciężki a rywal walczył wcześniej nawet w welterweight, ma już 36 lat i w ostatnich walkach nie wyglądał za dobrze. Fatalnie wygląda pod względem obrony sprowadzeń i tu przede wszystkim upatruję zwycięstwa.
 
Ponoć ma być walka na ksw Kaczmarczyk vs Sobiech, pamiętam, że przed tym jak serwery spłonęły ktoś chciał zakładzik ze mną, kimkolwiek jesteś zgłoś się xD
 
Ruart nie głupi bet przy takim kursie bo według mnie tu jest 50/50. Stójka niezaprzeczalnie dla Ruarta natomiast parter i zapasy dla Glismanna. Ruart lubi pójść po obalenie ale robi to na tyle nieudolnie że może wpakować się w poddanie bo Glisman to artysta graplingowy, jest też ryzyko że duńczyk będzie w stanie obalać więc ja prawdopodobnie odpuszczę to starcie.

Ruart to nie jest gapa w parterze i kontrolować też potrafi a do tego siła jest po jego stronie także jeśli dobrze to rozegra to i w parterze nie powinien odstawać a jeśli znajdzie się na górze to już całkiem. Dla mnie typ warty zagrania po takim kursie. Jeśli szukam underdogów to właśnie takich.
Faktycznie tu było 50/50, pierwsza runda na konto Ruarta w stójce spora przewga no ale od drugiej zapasy i grapling zrobiły robotę dla Glismanna. Suma sumarum nie był to zły dog.
 
To źle kumasz :DC: Gdy odradzam to piszę że odradzam tak jak w twoim przypadku Newmana.

No ta pytasz sie o argumenty na Grabinskiego w kolejnych postach ze Isakov do gry jest :lol:

Kumać nie trzeba o co Ci tam chodziło :lol:

Pytanie teraz jak takich Issakovów omijać ? Jaki pomysł ? Lepiej może się przyłożyć do analiz ? :crazy: tylko jak to przewidzieć ?
 
No ta pytasz sie o argumenty na Grabinskiego w kolejnych postach ze Isakov do gry jest :lol:

Kumać nie trzeba o co Ci tam chodziło :lol:

Pytanie teraz jak takich Issakovów omijać ? Jaki pomysł ? Lepiej może się przyłożyć do analiz ? :crazy: tylko jak to przewidzieć ?
Ty naprawdę nie rozumiesz mordo, odradzanie a pytanie o argumenty to dwie różne rzeczy, to że zagrałem kogoś nie oznacza że automatycznie odradzam granie jego przeciwnika bo każdy może mieć inne zdanie na temat danej walki a po drugie ja żadnym jasnowidzem nie jestem, niech każdy gra to co uważa. Inna sprawa, zauważ że nie dałem Isakova do głównego kuponu, liczyłem się z tym że może wtopić.:fro:

Co do omijania wtop to ewidentnie zabolał cię jakiś mój post i chyba potraktowałeś go zbyt poważnie :DC: Nie da się mieć 100% skuteczności, nikt z nas nie jest nieomylny ważne by grając przykładowo co tydzień bilans miesiąca był na +.
 
Co Ci Dawid mam powiedzieć? Lekcje dostałem po raz kolejny

Ale serio nie patrzyłem na to jakoś kluczowo po prostu moje pierwsze spojrzenie na walki obu było takie ze pomyślałem że warty kurs do zagrania po czym po Twoim komentarzu lampka mi się zapaliła i obejrzałem ponownie inne walki i nie mam już żadnych wątpliwości że pogram Isakova

Najlepiej decyduj sam, nic ci nie chciałem sugerować tylko po prostu pytałem jakie argumenty skłoniły cię do takiego wyboru bo przecież jakieś musiały skoro zdecydowałeś się akurat na Grabińskiego.
@DavidMMA Żeby nie było wątpliwości że coś odradzałem. :cool:
 
Musiałem koledze wyjaśnić różnice pomiędzy odradzaniem a pytaniem o argumenty. Co zagrałeś z CFFC?
Napisałem Ci w dziale (piłka nożna)
Ogólnie pograłbym z underdogów chętnie Vogela, Smith i Cutts, ale raczej odpuszcze bo ostatnio trochę straciłem na ufc i nie ma teraz miejsca na próbowanie, ale może Tobie coś wpadnie w oko z tego to graj.
 
Ja właśnie skończyłem przeglądać CFFC, uczciwie mówiąc, to niewiele tam zestawień wartych uwagi. Puszczę coś takiego za drobne po obejrzeniu, ale zupełnie bez przekonania.
IMG_20210401_231237.jpg
 
Napisałem Ci w dziale (piłka nożna)
Ogólnie pograłbym z underdogów chętnie Vogela, Smith i Cutts, ale raczej odpuszcze bo ostatnio trochę straciłem na ufc i nie ma teraz miejsca na próbowanie, ale może Tobie coś wpadnie w oko z tego to graj.
Ja odpuszczam CFFC ponieważ nie starczyło mi czasu na analize a nie będę bawił się w zgadywanki. Zadowoliłem się tylko Bellatorem w połączeniu z Brave, Katona na którego liczyłem już siedzi pozostał Bellator.
 
Cuttsa bym grał a reszty nie znam w ogóle
Cutts jest tragiczny, gość jest wolny jak wóz z węglem, w dodatku bez cardio. Inna rzecz, że rywal niewiele lepszy. Ale mimo wszystko dla mnie Hafez jest oczywistym faworytem.
 
Cutts jest tragiczny, gość jest wolny jak wóz z węglem, w dodatku bez cardio. Inna rzecz, że rywal niewiele lepszy. Ale mimo wszystko dla mnie Hafez jest oczywistym faworytem.
Obaj mają czarny pas bjj i obaj dobrze czuja się na ziemi. Cutts potrafi poddać i ubic dlatego na to liczę. Walka będzie wyrównana bo pewnie któryś podda, ale ze względu na kurs poszedłbym w Cuttsa, ale tak jak napisałem gram tylko Capaldo
 
Back
Top