Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

Hehe, Borussia wygrała w 93 minucie i fartowo troche ale wrzucam bo trzeba rzucić świeże mięso tym co mnie nie lubio i moich kuponów sztosowych !!!
35clt2t.jpg
 
zszedłbym na zawał, jakbym grał takimi stawkami :o o:
u mnie już rutyna troche szczerze mówiąc,czasem jest stresik na walkach kogoś kogo lubie a tak to z dystansem trzeba podchodzić bo jakiś pierwszy lepszy kupon ktoś przegra za duże siano to bedzie się ciął - wyjebke trzeba mieć a hajsiwo samo przyjdzie ;)
 
Wyluzuj, to była kirasówka za drobne (wg. standardów Kirasa :D).
faktycznie suma nie duza, ale notoryczne wrzucanie kuponow po gali/meczu i czekanie na oklaski od was to slaba zagrywka
kiras nawet typow nie wrzuca, tylko same kupony po gali :lol:
pozniej wejda tu jacys naiwni ludzie i pomysla, ze gosc kosi nieziemski hajs na buku, a kazdy kto troche tu siedzi wie jak to wyglada
boli dupcia :applause:

 
Szkoda, że na Betsyfie nie było Bellatorka bo bym wszystko trafił mimo kijowych kursów :(
@Szady był gdzieś kurs na zwycięstwo Davisa w turnieju?
 
Mały off,
Mam pytanie do ludzi mających konto na Unibecie: Jak szybko przebiega weryfikacja danych. Pełne 3 dni, czy idzie im trochę szybciej?
 
Mały off,
Mam pytanie do ludzi mających konto na Unibecie: Jak szybko przebiega weryfikacja danych. Pełne 3 dni, czy idzie im trochę szybciej?
ja zadnej weryfikacji nie mialem, wszystkie dane podalem, wplacilem hajs i mozna bylo grac
 
Ja chcę wpłacać debetówą. Przy próbie wpłaty kasy odesłało mnie do weryfikacji. Może przy wpłacie inną metodą nie chcą weryfikacji, a może po prostu jestem dla nich podejrzany? :(
 
Ja chcę wpłacać debetówą. Przy próbie wpłaty kasy odesłało mnie do weryfikacji. Może przy wpłacie inną metodą nie chcą weryfikacji, a może po prostu jestem dla nich podejrzany? :(
wlasnie ja chyba pierwszy raz wplacalem przelewem, pozniej tylko skrill
 
Ja chcę wpłacać debetówą. Przy próbie wpłaty kasy odesłało mnie do weryfikacji. Może przy wpłacie inną metodą nie chcą weryfikacji, a może po prostu jestem dla nich podejrzany? :(

Debetówką nie płać nigdzie online! to nie karta kredytowa że można cofnąć operacje a zawsze istnieje ryzyko... Lepiej skrill ogarnij, proste i nikt się nie przyczepi jakby kiedyś rzucili się do kontroli skarbówki i inne...
 
Debetówką nie płać nigdzie online! to nie karta kredytowa że można cofnąć operacje a zawsze istnieje ryzyko... Lepiej skrill ogarnij, proste i nikt się nie przyczepi jakby kiedyś rzucili się do kontroli skarbówki i inne...

Muszę kiedyś zająć się tym Skrillem, choć skarbówki się nie boję. Mieszkam w Anglii i gram praktycznie u angielskich buków (w.hill, betfred, betvictor), a oni mają uregulowane sprawy podatkowe. Co do używania karty debetowej, stosuję ten system wpłat/wypłat już ładnych parę lat i jak do tej pory (odpukać) muki żadnej nie miałem. Kiedyś mojej koleżance zniknęły pieniądze z konta bankowego, złożyła zażalenie do banku i otrzymała pieniądze z powrotem na konto, więc mam nadzieję, że w razie 'W' problem rozwiąże pozytywnie.
Jeśli idzie o samo używanie debetówy jest to dla mnie wygodne, bo wpłacam pieniądze bezboleśnie z prędkością odświeżenia strony, wypłata pojawia się w przedziale 1-3 dni bezpośrednio na koncie, więc luzik. Co do trzymania pieniędzy na koncie bieżącyn, trzymam niezbędne minimum, resztę pcham na sejwingowe ;)
 
Mam dylemat ,czy betsafe czy unibet.Na unibecie nie podobają mi się że minimalna wypłata 65 zł podobno .
Poza tym na unibecie można kręcić długoterminowe zakłady z kilku gal .Co polecacie?
 
Mam dylemat ,czy betsafe czy unibet.Na unibecie nie podobają mi się że minimalna wypłata 65 zł podobno .
Poza tym na unibecie można kręcić długoterminowe zakłady z kilku gal .Co polecacie?

A na betsafe 50 zł... to taka różnica?
Na unibecie masz szczegółowe kursy każdej walki i są wystawiane znacznie wcześniej. W betsafe zwykle tylko w ME, od święta w main cardzie. Jeśli betsafe, to tylko do konkursowych dyszek.
 
Muszę kiedyś zająć się tym Skrillem, choć skarbówki się nie boję. Mieszkam w Anglii i gram praktycznie u angielskich buków (w.hill, betfred, betvictor), a oni mają uregulowane sprawy podatkowe. Co do używania karty debetowej, stosuję ten system wpłat/wypłat już ładnych parę lat i jak do tej pory (odpukać) muki żadnej nie miałem. Kiedyś mojej koleżance zniknęły pieniądze z konta bankowego, złożyła zażalenie do banku i otrzymała pieniądze z powrotem na konto, więc mam nadzieję, że w razie 'W' problem rozwiąże pozytywnie.
Jeśli idzie o samo używanie debetówy jest to dla mnie wygodne, bo wpłacam pieniądze bezboleśnie z prędkością odświeżenia strony, wypłata pojawia się w przedziale 1-3 dni bezpośrednio na koncie, więc luzik. Co do trzymania pieniędzy na koncie bieżącyn, trzymam niezbędne minimum, resztę pcham na sejwingowe ;)

Skrill prosta sprawa. Zakładasz konto i przelewasz kasę np z PL może być przelewy24 (biorą 0,9% prowizji) lub przelew bankowy bez prowizji... Jak chcesz założyć kartę do konta to kosztuje to rocznie 10 euro a dzięki temu możesz nią płacić w sklepach, restauracjach bez prowizji i za darmo. Jak wypłacić chcesz z bankomatu to limit dzienny 1000 zł i jakaś prowizja... Oczywiście możesz sobie ze Skrill też przelać na konto bankowe... Do buka kasa idzie w kilka sekund a od buka różnie ( mi najdłużej szła z unibet 1h ale już z betclic albo expekt 1 dzień). Trzeba zweryfikować u nich konto aby wypłacać większą gotówkę ale to tak jak u buka dowodem...
Skrill o ile mnie pamięć nie myli jest notowany na londyńskiej giełdzie...

Co do debetówek to miałem na myśli to iż jeżeli zapłacisz komuś w necie debetówką to jeżeli taka firma Cię oszuka to możesz ją pocałować w d.... a jeżeli płacisz kredytówką to można teoretycznie do 30 dni cofnąć kasę motywując to w banku...
Ja sam osobiście do płacenia w necie używam Ekarty Mbanku. To taka wirtualna karta kredytowa rozliczana albo w PLN, EUR lub USD (wybierasz przy wniosku) i dzięki niej mam subkonto w swoim koncie więc jeżeli mam np. zapłacić za książki w amazon to przelewam (a bardziej doładowuję) na to subkonto w sekundę np 200 zł i dopiero wtedy płacę a następnie ją rozładowuje z reszty kasy. Ma to taki plus że jeżeli sprzedawca będzie chciał mi wielokrotnie pobrać kasę to z kredytówki, debetówki to zrobi a z tej ekarty nie bo brak środków na koncie :) Wiele jest usług co odnawiają bez naszej wiedzy np. abonament na zdjęcia i wtedy tego nie zrobią.... Polecam chociaż nie wiem jak to jest w innych bankach poza Mbankiem.
 
Back
Top