Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

Na początek chciałem sobie ze 100-200zł wpłacić i grać na spokojnie. Gram głównie piłkę nożną.
to nie wiem ja gram tylko MMA
moze sprobuj tego cashbacka jak chcesz spokojnie, akurat na tym dobry hajs zrobilem....
tylko regulamin sprawdz :lol:
 
kursy-dynamite.jpg


Czy tylko mi się wydaje, że kurs na Vassella jest mocno przesadzony?
 
4iehzm.jpg

Ryzykowny typ. Davis nie na darmo jest faworytem, liczę jednak, że defensywne zapasy Newtona zrobią robotę. . Davis walczy strasznie zachowawczo, jakby bał się punishmentu. Jeśli Newton utrzyma walkę w stójce, to może miksem presji i punktowania ogarnąć zwycięstwo. Oby ;)
 
4iehzm.jpg

Ryzykowny typ. Davis nie na darmo jest faworytem, liczę jednak, że defensywne zapasy Newtona zrobią robotę. . Davis walczy strasznie zachowawczo, jakby bał się punishmentu. Jeśli Newton utrzyma walkę w stójce, to może miksem presji i punktowania ogarnąć zwycięstwo. Oby ;)

A w Vassella nie wierzysz? Ja jednak odpuszczam Newtona, dla mnie to nie poziom Badera (który ledwo wygrał). Niemniej życzę powodzenia.
 
Newton jest calkiem dobry, z McGreayem moim zdaniem wygral i to zdecydowanie
nie wiem jak u niego defesywne zapasy, ale jak dwa razy wygral z Lawalem to chyba calkiem dobrze
Davis jednak silowo powinien miec przewage
 
A puszczę chyba na singlach Ortiz, Vassell i Newton. Dobre kursy. Osobiście to chyba Newton mi się wydaje najbardziej ryzykowny.
 
A w Vassella nie wierzysz? Ja jednak odpuszczam Newtona, dla mnie to nie poziom Badera (który ledwo wygrał). Niemniej życzę powodzenia.

Coraz większe mam wrażenie, że źle zrobiłem stawiając na Newtona. To tylko dwie rundy i Davis zapewne będzie skracał na potęgę, a jak już skróci, to to duża szansa, odwali swoją gierkę i Newton polegnie na punkty:( Nie wiem, czy nie dam kontry. Zobaczę jeszcze. Co do Vassella, to chyba go zagram, chociaż Mo jest faworytem w moich oczach. Może nie aż takim, jak wskazują kursy, ale jednak jest.
 
Nie takie upsety już się zdarzały. Jak wylądują na glebie to Tito by sub jest całkiem realne.

McGeary ma kiepskie TDD ale z pleców pracuje bardzo dobrze. Ja raczej widzę to tak najpierw tito trochę powiruje w stójce wjedzie w w nogi i na ziemi McGeary coś wykręci, odklepanie przez tita i koniec walki.
Zastanawiam się jescze nad Vassellem ale muszę przypomnieć sobie jego ostatnia walkę.
 
Nie takie upsety już się zdarzały. Jak wylądują na glebie to Tito by sub jest całkiem realne.

Liam to parterowy kot. Większa szansa, że to Tito będzie klepał. Może by to ugrał przez decyzje, kontrolujac w parterze i serwujac GnP, ale patrz punkt 1. Newton miał okazję klepać z 10 razy. Jednak nie można zapominać, że to Bellator i wszystko się może zdarzyć.
 
Liam to parterowy kot. Większa szansa, że to Tito będzie klepał. Może by to ugrał przez decyzje, kontrolujac w parterze i serwujac GnP, ale patrz punkt 1. Newton miał okazję klepać z 10 razy. Jednak nie można zapominać, że to Bellator i wszystko się może zdarzyć.
Oczywiście Mcgeary jest faworytem, jednak to MMA i jeden cios może wszystko zmienić.
Z sentymentu kibicuję Huntington Beach Bad Boyowi :)
 
moim zdaniem ten caly McGeary jest bardzo przereklamowany
ale Tito to juz emeryt, do tego 5 rund...
 
Jeśli miałby wygrać, to w jaki sposób?
Dec, T(KO)?

Według mnie w żaden, co idealnie obrazuje kursy 7.00 na Ortiza. Ale jeśli już, to dziwne KO. Ewentualnie minimalna zapaśnicza przewaga przez 3 rundy i walka o życie w 2 ostatnich. Niemniej wygrana Tito byłaby dla mnie szokiem.
 
Back
Top