Zajebiście mnie cieszy, że...

Że w środku dnia dzwoni do mnie kumpel i mówi, że za free dostał dwa bilety na płytę Iron Maiden we Wrocławiu
 
Az sobie przypomnialem jeszcze wieksze zazdro, czyli za kazdym razem kiedy ojciec wspomina koncert z 1984 :(
 
Chyba zaczynam nowy biznes. Produkcja mebli ogrodowych.
Taki stol zrobilem w 3 godziny, troche bejcy, troche szlifowania i w 5 godzinach sie zmieszcze. Mam juz kupca za 2000nok i zamowienia na 3 kolejne.
Zestaw stol + dwie lawki z oparciami 4-5k.
w89wud.jpg
 
Chyba zaczynam nowy biznes. Produkcja mebli ogrodowych.
Taki stol zrobilem w 3 godziny, troche bejcy, troche szlifowania i w 5 godzinach sie zmieszcze. Mam juz kupca za 2000nok i zamowienia na 3 kolejne.
Zestaw stol + dwie lawki z oparciami 4-5k.
w89wud.jpg
Kurwa, jednak w opowiadaniach o dobrobycie w Norwegii nie ma krzty przesady! :OK:
Drewniany parkiet w warsztacie??? :joe:
 
Kurwa, jednak w opowiadaniach o dobrobycie w Norwegii nie ma krzty przesady! :OK:
Drewniany parkiet w warsztacie??? :joe:
To nie warsztat. Taka chatke z bali mam przy domu - w warsztacie krzywa posadzka i zeby ladnie wypoziomowac stol musialem przeniesc sie na prosta podloge ;)
 
Chyba zaczynam nowy biznes. Produkcja mebli ogrodowych.
Taki stol zrobilem w 3 godziny, troche bejcy, troche szlifowania i w 5 godzinach sie zmieszcze. Mam juz kupca za 2000nok i zamowienia na 3 kolejne.
Zestaw stol + dwie lawki z oparciami 4-5k.
w89wud.jpg

Norweska korona mniej więcej taki sam przelicznik na złotówki jak szwedzka?
 
Zajebiście mnie cieszy to, że mieszkam blisko lasu i mam dzięki temu super warunki do biegania.

+

Dzisiejszy trening i zimny prysznic po.
 
Zajebiście mnie cieszy to, że mieszkam blisko lasu i mam dzięki temu super warunki do biegania.
+1
Lubię biegać w spokoju, a las mam jakieś 1,5 min truchtem od domu. Czasem pojawi się jakiś jagodziarz, ale lepsze to niż biegać po ulicy :)
 
....że w pracy znowu się uspokoiło i mam do tego dzisiaj zajebiście luźny dzień. W świętym spokoju powolutku robię porządki w swoich papierach, przeplatając to nadrabianiem cohones z ostatnich kilkunastu dni. Czuję się trochę jak @Martin ....
 
Cieszy mnie to, i to zajebiście, że są jeszcze ludzie na świecie którzy wierzą w to, że dobro wraca. Zajrzyjcie sobie na fanpage Jurasa. Mega pozytywna akcja zorganizowana przez niego. Olał jakiekolwiek bariery prywatne żeby pomóc obcemu chłopakowi, bardzo pomysłowa i wydaje mi się że skuteczna formuła. Brawo juras , a abstrahując od tego że to zajebisty , czlowieczy czyn, to pokazuje, że ludzie ze środowiska MMA to nie pozamykane mentalnie małpy które potrafią się tylko pusto napierdalać, że ja nigdy takiej akcji nie widziałem u kogoś kto wszem i wobec deklaruje swoją wiarę bądź nawet wysoka pozycję społeczną, ah kurwa, smutne to , ale dobrze że ten świat nie jest jeszcze na wyginięciu
 
Back
Top