Zajebiście mnie cieszy, że...

A pozniej co?
Idziesz na pielgrzymke?
Czy do innej roboty?

Idę na stanowisko kierownicze do małej firmy i rozwijamy biznes. :D

@Masu prawda to, ale ja aktualnie bardziej niżeli w szeroko pojętym kościele, służę we wspólnocie, która raczej jest małą organizacją będącą częścią składową większej korpo. :)
 
Idę na stanowisko kierownicze do małej firmy i rozwijamy biznes. :D

@Masu prawda to, ale ja aktualnie bardziej niżeli w szeroko pojętym kościele, służę we wspólnocie, która raczej jest małą organizacją będącą częścią składową większej korpo. :)
Zwiazane tak jak wczesniejsza robota z Transportem i Logistyka?:bleed:
 
Że zaczynam nowy etap związku z moją dziewczyną i wczoraj wprowadziłem się z nią na nowy kwadrat. Fajna lokalizacja, mieszkanko nieduże ale całkiem fajne - jestem pełen dobrych myśli. Tylko szkoda trochę wyprowadzać się od kumpla.


Mam nadzieję, że w związku z tym, nie będę wkrótce regularnie udzielać się w "co mnie wkurwia" :werdum:
 
Od zalagodzenia sytuacji jest browar. Ja mam na czerwiec grafik ustawiony pod mecze naszych, takze pozostaje tylko jedno
:bleed::robbie::popcorn::beer:

Niby racja ale chipsy + piwo przez ok miesiąc = wyjebany bęben. Rozumiem, że "każdy ptaszek ma swój daszek", ale po Euro jak się rozbiorę na plaży to pomyślą, że morze tłustą fokę wyrzuciło :lol:
 
Niby racja ale chipsy + piwo przez ok miesiąc = wyjebany bęben. Rozumiem, że "każdy ptaszek ma swój daszek", ale po Euro jak się rozbiorę na plaży to pomyślą, że morze tłustą fokę wyrzuciło :lol:

Bęben to nie jest żaden znak tycia
bęben to symbol oraz styl życia!
Niech Ci zazdroszczą te chudeusze,
Ty możesz z dumą obnosić swą tuszę!

Rzekłem
 
Z dobrze zaplanowaną kampanią promocyjną w necie (FB, YT, TT, ect) mógłbym robić niezłą kasę na wrzucaniu filmów jak jem i piję piwo :DC:
Relacje live ze zlotów zrobiłyby furrorę. Ale musielibyśmy przejść na yt etat bo nikt by pracy po emisji nie utrzymał.
 
Back
Top