Zajebiście mnie cieszy, że...

Rozwiazalem podczas sluchania zaległej SSS:
af4512ae-4531-419a-a7aa-a04c694d7ee3-original.jpeg
 
Pamiętam jak po szkole jako dzieciak kupiłem sobie soczek tymbarka z odrywanym kapslem. Niestety kapsel nie chciał się oderwać, a nie znalem wtedy sztuczek z zapalniczką i nie miałem otwieracza, więc posłużyłem się murkiem. Butelka się rozpiehdoliła, ja się zagotowałem, a pod kapslem ukazał się napis... "uśmiechnij się";)
 
Hej hej ułani malowane dzieci, nie jedna panienka za wami poleci.....na na na na
 
Zajebiście cieszy mnie kulinarny temat Fit Babeczki :boystop:


Komber temat założony jako przeciwwaga żeby ci co się tylko wkurwiają mieli jakiś promyczek nadziei:) W ogóle dzisiaj wszystko jest piękne, słoneczko świeci, fontanna za oknem szumi, złych ludzi z kosiarkami jeszcze nie widać a w kuchni czeka kruszonka rabarbarowa z Lajkonika:))

O i pogoda nadaje się żeby wieczorkiem wyskoczyć na plenerowy street workout park w Oranżerii Pergamin:)))
 
Zajebiście mnie cieszy, że nie tylko mnie wszystko wkurwia :lol: (to tak w nawiązaniu do tematu "Co mnie wku*wia")
 
Wczoraj ulewa, a dziś słońce 15 stopni, ptaszki śpiewają i idę ponapierdalać 3 godzinki w tenisa. Przyszłe dni dość chujowe mają być, więc trzeba korzystać ile się da :D

Dobry temat. Co do tej analizy to na początku myślałem, że 20, każdy wynik wyższy o 4...Ale potem pomyślałem, że 18 czyli suma cyfry z 1 i 3 kolumny w każdym poziomie. Ktoś zna rozwiązanie autora ?:D
 
Cieszy mnie, że żonka ugotowała zajebiste spagetti:)
 
Co do tej analizy to na początku myślałem, że 20, każdy wynik wyższy o 4...Ale potem pomyślałem, że 18 czyli suma cyfry z 1 i 3 kolumny w każdym poziomie. Ktoś zna rozwiązanie autora ?:D
Cieszy mnie ten ciekawy ciąg, bo można go rozwiązać na conajmniej 3 różne sposoby i każdy będzie poprawny :) Ja dodawałem wszystkie liczby i odejmowałem kolejno 4, 6, 8... Więc wychodzi 17.
Ale najładniejszy schemat to z mnożeniem i w zamyśle pewnie 18 miało być poprawnie.
 
Back
Top