Zajebiście mnie cieszy, że...

Że zrobili mi ząb i została tylko rekonstrukcja 6stki.... ale do tego uczucia po znieczuleniu nie przyzwyczaję się chyba nigdy :boystop:
 
Że zrobili mi ząb i została tylko rekonstrukcja 6stki.... ale do tego uczucia po znieczuleniu nie przyzwyczaję się chyba nigdy :boystop:
Sztywna wara i pół gęby. Raz po dentyście miałem spotkanie, myślałem, że elegancko w godzinę mi przejdzie bo po poprzedniej wizycie tak było.
Niestety, mówiłem jak robot i piłem herbatę na spółkę z moją koszulą :lol:
Całe szczęście zęby też już zaleczyłem i niestety koniec z masażem głowy piersiami Pani dentystki :cry:
 
Rozpierdala mnie, że dwie szklanki tego samego piwa smakują zupełnie inaczej bo są z różnych beczek (rum, Bourbon, whisky) Ekstaza
 
Ze Rambo w koncu dogaduje sie z kurami zamiast je ganiac
PicsPlay_1458764247760.jpg
 
U mnie jeden młody pies też się zaczął "dogadywać" po kilku dniach mój dziadek znalazł ciało kury, a obok głowę :)
Mój "szczeniak" zjadł kurę na żywo. W sensie ona była duża on mały i jak ich znaleźliśmy to kury nie było w jednej trzeciej a ona nadal żyła.
 
Że od dziś 15.15 mam urlop/wolne do środy. Cieszy mnie dobra pogoda, poza tym z Wielkanocą z jakiegoś powodu mam same pozytywne skojarzenia :)
 
Back
Top