Zabawy dużych chłopców czyli ASG

Chlopaki a moze osobny dzial o zabawkach dla chlopcow / obronnosci?

Ja w weekend majowy strzelalem pierwszy raz w zyciu z pistoletu sportowego 5,6mm. 48m, 3 strzaly, 22pkt, mowili ze to ok jak na 1szy raz.

Od dluzszego czasu mysle o wiatrowce... zobaczymy...
 
@up: jestem za. W sumie dziwne że jeszcze nie ma takiego działu. Moznaby wrzucić jeszcze broń białą i HEMA do tego.
 
Jako autor tego tematu zgadzam się, ale jednocześnie proszę o to żeby mój temat o ASG nie zniknął;) możecie go jakoś połączyć, przerobić czy coś ale fajnie będzie jak zostanie gdzieś a nie zaniknie:)
 
Ja korzystam ze strony kpasg.pl (strona kujawsko-pomorskiego okręgu airsoftu) i tam są już ogarnięte miejscówki, gdzie mało kto się zapuszcza. Szczerze powiedziawszy jeszcze nie spotkałem policji poza jednym razem, gdy policjant przyjechał się strzelać :D. Poszukaj takiej strony gdzieś w Twoim województwie.
czyli strzelałeś się też z obcymi? a na jakich zasadach? bo my się odradzaliśmy ale wiem, że kumpel strzelał się tak, że jedno życie mieli i po godzinie na wyjazdowej strzelance dostał i potem 3h w busie czekał na koniec:P
 
U nas zależy ile osób, jak jakaś duża strzelanka to respy po 10-15, a jak mało ludzi to aż się wszyscy wystrzelamy, a potem następna runda ;).
 
voila!

@baju @Grzechu nowe forum! :)
ni huhu się na tym nie znam, ale chętnie poczytam. noszę fajne siniaki po paintballu z ostatniego kawalerskiego (śluby się zaczynają, say what?), był nawet fun. :)

BYŁEM PEWIEN, że piszesz o czymś innym i zacząłem szukać, haha. :smile:
 



Nie dotyczy to ASG ale warto zobaczyć sobie bo fajnie zrobione. Szczególnie polecam przeczytanie komentarzy pod filmem po oglądnięciu.
 
@cRe
ach te zblizenia na dzieci bawiace sie bronia :) no i te tlumaczenia czasami :)

Z drugiej strony ciekawie zobaczyć jak widzą to Niemcy :)

EDIT: jestem w połowie, na komentsy luknę później
EDIT: No i kłamstwa (Kałasnikowa nie mamy i nie możemy mieć "w domu")
EDIT: te tłumaczenia naprawdę mnie irytują...
EDIT: heheh, te liczby, zaokrąglenia i ekstrapolacje.
 
Last edited:
  • Like
Reactions: cRe
@cRe
Komentarzy pierdyliard, i jak to w necie bywa, wszystkie merytoryczne. O ktorys watek w szczegolnosci ci chodzilo?
 
Może ktoś pomoże jaki ekwipunek kupić do 900 zł ? ;) z chęcią bym sie w to pobawił a wiem że gdzieś u mnie ludzie sie zbierają ale nie do końca są skorzy do pomocy ;>
 
Może ktoś pomoże jaki ekwipunek kupić do 900 zł ? ;) z chęcią bym sie w to pobawił a wiem że gdzieś u mnie ludzie sie zbierają ale nie do końca są skorzy do pomocy ;>
Mam do sprzedania trochę sprzętu, replikę m4, kamizelki taktyczne, okulary balistyczne, ochraniacze na kolana. Mogę wszystko opisać ale to już nie dzisiaj.
 
Ja w rozjazdach :( wiec szkoda mi troche na "gadzety", ktorych nie bede mogl uzywac... :(
 



Cena jest spora jeśli faktycznie chce ktoś kupić cały sprzęt począwszy od dobrych butów, munduru do broni. Niektórym wystarczy kałach za 120 zł i już można biegać po lesie z kumplami świetnie się bawiąc. Jednak jak kogoś stać to uważam, że warto.



Apropo zabawek dla dużych chłopców

 

W środę wkleiłem złego linka :fjedzia:

@Dzihados takie tam z anatomii :jjsmile:

:benny:
4nfkeWO.png



Blokują moc, ale może da sie hakować? Tylko te ceny XD

Nie mam teraz czasu, ale jestem ciekaw jak sie maja te obiecane 24J do broni palnej, zdaje mi sie ze nie ma chyba palnej ponizej ~100J.

Tutaj tabela energii kinetycznej dla ASG w ligach angielskich i amerykanskich:
 
Last edited:
:benny:
4nfkeWO.png



Blokują moc, ale może da sie hakować? Tylko te ceny XD

Nie mam teraz czasu, ale jestem ciekaw jak sie maja te obiecane 24J do broni palnej, zdaje mi sie ze nie ma chyba palnej ponizej ~100J.

Tutaj tabela energii kinetycznej dla ASG w ligach angielskich i amerykanskich:
Mi raczej o te złamania żeber czy obojczyka chodziło, ale rozumiem podejście matematyczne :suchykarol:
 
Chlopaki a moze osobny dzial o zabawkach dla chlopcow / obronnosci?

Ja w weekend majowy strzelalem pierwszy raz w zyciu z pistoletu sportowego 5,6mm. 48m, 3 strzaly, 22pkt, mowili ze to ok jak na 1szy raz.

Od dluzszego czasu mysle o wiatrowce... zobaczymy...
To nawet bardziej niż OK, jeżeli pierwszy raz miałeś pistolet w rekach. Pytanie jakie miałeś skupienie, bo w sumie to jest najważniejsze. Ja się sportową nie bawię ale staram się trzymać w formie strzeleckiej, choć oko już nie te i ręka mniej pewna.
 
PSX_20231125_200352.jpg


PSX_20231125_200432.jpg


Jak na 60 mps, to całkiem mocno bije ten Crosman MK45. Pierwsze kilka pyknięć z trzech metrów.

Aha, nie polecam tego kulołapa, wszystko po pokoju lata, chyba ten stożkowy będzie lepszy.
(do środka wsadziłem kawałek kartonu takiego rozmiaru na plecki, na to idzie tarcza i już spoko łapie. Może w przyszłości jakiś kawałek skóry będę dawał, albo gąbki).

Ale zabawa zajebista, aż fajnie sobie przypomnieć ocb i ile radochy z punktowania
:suchykarol:
 
Last edited:
Back
Top