Zabawny wywiad z Jurasem, Orłowskim i Błachowiczem

Fajna i mądra wypowiedz elsona z innego tematu o tym wywiadzie:

Bardziej ten wywiad jest dla mnie słaby ze względu na to, że pewnie w MMA, i Janek, i Juras rozjechaliby Najmana czy to w stójce czy parterze - to jak nabijanie się ze słabszych rywali, nie świadczy to o przeciwniku,a o tobie. Najgorszy mimo wszystko jest ten pajac z WP, który jątrzy jad bo "fajnie doj***ć Najmanowi, każdy tak robi przecież" i nakręca chłopaków.







Nie bronie Marcina ,jest mi obojętny i nie zamierzam mu jechać nawet jak w następnej walce odklepie jak Sapp obalenie. Jego życie jego biznes.






Podpisuję się pod tym.
 
Janek mówił najmniej , a i tak najbardziej zgasił :D "A masz taki przyciskany ? No to i tak wystarczy..."







Co nie zmieni faktu , że jakiś to cudownie zabawny pocisk nie jest , chłopacy sobie po prostu pożartowali , ale ten prezenter mnie osłabia .
 
malinowsky, nie mów, ze bronisz Najmana. Po nim trzeba jechać, by w końcu się odpierdolił od tego sportu. Sam Jurkowski często nazywa go srajmanem i dobrze. Chyba już zapomniałes jak podczas rozmowy z Tobą na fb, szydził z ludzi z tej strony i innych odpowiedzialnych za konwent...
 
Ja go nie chce bronić, mam o nim wyrobioną opinię ale ten wywiad jest zwyczajnie słaby. I nie mam zamiaru po nim jechać, bo po co? To jego sprawa co robi, i co mówi a każdy myślący człowiek wyrobi sobie o nim opinie.
 
Nie byłem w stanie tego oglądać. Nie wiem czy to ta muzyczka, ten gość co to niby prowadzi czy może godzina zbyt późna... Podsumowując nie przesadzałbym z określaniem tego jako "zabawne".
 
na żywo i na spontanie było jakoś zabawniej:) jak teraz to oglądam to rzeczywiście dostosowaliśmy się poziomem humoru do konwencji programu.Złota zasada: piłeś nie rozmawiaj z mediami hyhy.Polecam większy dystans do twórczości tosiewytnie.pl :)))
 
takie gadanie o najmanie to w pewnym sensie robienie mu reklamy. ma face taki a nie inny pomysł na kasę, robi to i mu nikt tego nie zabroni. Jak mu burneika spuści wpierdol i najman nie odpuści to wyjdzie na pizdę



a)przegrał z kulturystą



b) przegrał 4 raz z rzędu i dalej się pcha za kasą



Ale na razie to troszę mnie irytuje takie ciupanie mu na każdym kroku





Bardziej ten wywiad jest dla mnie słaby ze względu na to, że pewnie w MMA, i Janek, i Juras rozjechaliby Najmana czy to w stójce czy parterze - to jak nabijanie się ze słabszych rywali, nie świadczy to o przeciwniku,a o tobie. Najgorszy mimo wszystko jest ten pajac z WP, który jątrzy jad bo "fajnie doj***ć Najmanowi, każdy tak robi przecież" i nakręca chłopaków.


Nie bronie Marcina ,jest mi obojętny i nie zamierzam mu jechać nawet jak w następnej walce odklepie jak Sapp obalenie. Jego życie jego biznes.


pod tym i ja się podpisuję
 
Juras, proponuje nie przymykać oka, tylko nie rozmawiać z tą parówą i tyle w temacie;] Odpowiedzi jak odpowiedzi, ale ta cipka jest żałosna, próbując być zabawną...
 
bardziej boli mnie to ,że było mówione o tym pajacu przeze mnie, co jest jego reklamą, a czego się wystrzegam.Mam zaproszenie do wywiadu dla radio koksu ale chyba trzeba się z tego pomysłu wycofać , bo nie da się uniknąć pytania o pana n , a drugi raz błędu nie zrobie:))))
 
Juras, troszku wypiłeś, jak było widać, więc można Ci wybaczyć porusznie kwestii Najmana... :D
 
Ale czemu tego nie poruszać ? Poruszać i cisnać go ile się da. Niech sobie wreszcie da spokój z walkami, pajac głupi.
 
Juras a nie lepiej ustawić sobie walkę z nim ? Sklepałbyś go i by było weselej niż każdy żart o nim. Całkiem poważnie pytam, żeby nie było ;)
 
Painkiller







Juras to nie Najman i jak mówi , ze kończy karierę , to kończy , a nie pajacuje jak Najman, który podbija sobie swoją "sławę", a i tak każdy go ma w tyłku i trudno inaczej , po takim czymś.







Juras - wszyscy wypili ? A ponoć sportowcy nie piją :D Chyba , że Janek z Wojtkiem na roztrenowaniu , Ty już "emeryt" to nie musisz się tak przejmować tym.
 
Back
Top