Zabawny wywiad z Jurasem, Orłowskim i Błachowiczem

Fajna i mądra wypowiedz elsona z innego tematu o tym wywiadzie:

Bardziej ten wywiad jest dla mnie słaby ze względu na to, że pewnie w MMA, i Janek, i Juras rozjechaliby Najmana czy to w stójce czy parterze - to jak nabijanie się ze słabszych rywali, nie świadczy to o przeciwniku,a o tobie. Najgorszy mimo wszystko jest ten pajac z WP, który jątrzy jad bo "fajnie doj***ć Najmanowi, każdy tak robi przecież" i nakręca chłopaków.Nie bronie Marcina ,jest mi obojętny i nie zamierzam mu jechać nawet jak w następnej walce odklepie jak Sapp obalenie. Jego życie jego biznes.


Podpisuję się pod tym.
 
Janek mówił najmniej , a i tak najbardziej zgasił :D "A masz taki przyciskany ? No to i tak wystarczy..."Co nie zmieni faktu , że jakiś to cudownie zabawny pocisk nie jest , chłopacy sobie po prostu pożartowali , ale ten prezenter mnie osłabia .
 
malinowsky, nie mów, ze bronisz Najmana. Po nim trzeba jechać, by w końcu się odpierdolił od tego sportu. Sam Jurkowski często nazywa go srajmanem i dobrze. Chyba już zapomniałes jak podczas rozmowy z Tobą na fb, szydził z ludzi z tej strony i innych odpowiedzialnych za konwent...
 
Ja go nie chce bronić, mam o nim wyrobioną opinię ale ten wywiad jest zwyczajnie słaby. I nie mam zamiaru po nim jechać, bo po co? To jego sprawa co robi, i co mówi a każdy myślący człowiek wyrobi sobie o nim opinie.
 
Nie byłem w stanie tego oglądać. Nie wiem czy to ta muzyczka, ten gość co to niby prowadzi czy może godzina zbyt późna... Podsumowując nie przesadzałbym z określaniem tego jako "zabawne".
 
na żywo i na spontanie było jakoś zabawniej:) jak teraz to oglądam to rzeczywiście dostosowaliśmy się poziomem humoru do konwencji programu.Złota zasada: piłeś nie rozmawiaj z mediami hyhy.Polecam większy dystans do twórczości tosiewytnie.pl :)))
 
takie gadanie o najmanie to w pewnym sensie robienie mu reklamy. ma face taki a nie inny pomysł na kasę, robi to i mu nikt tego nie zabroni. Jak mu burneika spuści wpierdol i najman nie odpuści to wyjdzie na pizdęa)przegrał z kulturystąb) przegrał 4 raz z rzędu i dalej się pcha za kasąAle na razie to troszę mnie irytuje takie ciupanie mu na każdym kroku

Bardziej ten wywiad jest dla mnie słaby ze względu na to, że pewnie w MMA, i Janek, i Juras rozjechaliby Najmana czy to w stójce czy parterze - to jak nabijanie się ze słabszych rywali, nie świadczy to o przeciwniku,a o tobie. Najgorszy mimo wszystko jest ten pajac z WP, który jątrzy jad bo "fajnie doj***ć Najmanowi, każdy tak robi przecież" i nakręca chłopaków.


Nie bronie Marcina ,jest mi obojętny i nie zamierzam mu jechać nawet jak w następnej walce odklepie jak Sapp obalenie. Jego życie jego biznes.


pod tym i ja się podpisuję
 
Juras, proponuje nie przymykać oka, tylko nie rozmawiać z tą parówą i tyle w temacie;] Odpowiedzi jak odpowiedzi, ale ta cipka jest żałosna, próbując być zabawną...
 
bardziej boli mnie to ,że było mówione o tym pajacu przeze mnie, co jest jego reklamą, a czego się wystrzegam.Mam zaproszenie do wywiadu dla radio koksu ale chyba trzeba się z tego pomysłu wycofać , bo nie da się uniknąć pytania o pana n , a drugi raz błędu nie zrobie:))))
 
Juras, troszku wypiłeś, jak było widać, więc można Ci wybaczyć porusznie kwestii Najmana... :D
 
Ale czemu tego nie poruszać ? Poruszać i cisnać go ile się da. Niech sobie wreszcie da spokój z walkami, pajac głupi.
 
Juras a nie lepiej ustawić sobie walkę z nim ? Sklepałbyś go i by było weselej niż każdy żart o nim. Całkiem poważnie pytam, żeby nie było ;)
 
PainkillerJuras to nie Najman i jak mówi , ze kończy karierę , to kończy , a nie pajacuje jak Najman, który podbija sobie swoją "sławę", a i tak każdy go ma w tyłku i trudno inaczej , po takim czymś.Juras - wszyscy wypili ? A ponoć sportowcy nie piją :D Chyba , że Janek z Wojtkiem na roztrenowaniu , Ty już "emeryt" to nie musisz się tak przejmować tym.
 
Back
Top