Założenie konta

Muszę coś ogarnąć bo psa to mam tylko karykaturę, a siekierę złamalem w zeszłym tygodniu. Chociaż wyczyścić obiektywy i załadować czyste karty do kamer.
Tłuczek do mięsa pod ręką. Na to żadne mma nie pomoże. Tylko pamiętaj, że jak jebniesz to obszukujesz denata by sprawdzić czy nie nagrywa i całą elektronikę pakujesz do mikrofalówki na kilka sekund. .
A później to już niech się charon martwi
 
To trochę niesprawiedliwe, ja postuluje od stażu. Niektórzy ostro spamują byle tylko rangi nabyć, na chuj tacy potrzebni.
Tak też może być, nie mam z tym problemu, ale te progi muszą być zwiększone, rok czy 2 do Cohones a do premiones 3 minimum, tu będą 100 kont się pytać o linki do frików, balastek będzie wysyłał i będą blokowane.
 
pablo-jpg.73720
 
A gdyby tak wprowadzić system zaproszeń? Tzn żeby nowe konto było możliwe tylko z zaproszeniem kogoś kto już ma? @defthomas @Cloud
Na moje głupota, każdy normalny wie o tym miejscu, a zapraszać nowych chcą w 90% jakieś zjeby i inne. A z drugiej strony jak ktoś bez znajomości kogokolwiek z forum miałaby tu wejść?

Progi znacznie zwiększone na najważniejsze działy na forum to najlepsze rozwiązanie.

Na Cohones z racji tego że tam jest taki temat jak chociażby polityka, a tu z poprawnością polityczną na bakier więc maja stasko nam niepotrzebna, a do premiones to wiadomo dlaczego próg jeszcze większy niż do Cohones.
 
A gdyby tak wprowadzić system zaproszeń? Tzn żeby nowe konto było możliwe tylko z zaproszeniem kogoś kto już ma? @defthomas @Cloud
Bardzo dobre. Jak w mafii.

Zapraszasz kogoś i reczysz za niego głową.

Chłop dostaje bana to Ty razem z nim bo za niego poreczyłeś i zaprosiłeś do rodziny :beczka:

"When I introduce you, I'm gonna say, "This is a friend of mine." That means you're a connected guy. Now if I said instead, this is a friend of ours that would mean you a made guy." :lesnarhappy:
 
A gdyby tak wprowadzić system zaproszeń? Tzn żeby nowe konto było możliwe tylko z zaproszeniem kogoś kto już ma? @defthomas @Cloud
Bardzo dobre. Jak w mafii.

Zapraszasz kogoś i reczysz za niego głową.

Chłop dostaje bana to Ty razem z nim bo za niego poreczyłeś i zaprosiłeś do rodziny :beczka:

"When I introduce you, I'm gonna say, "This is a friend of mine." That means you're a connected guy. Now if I said instead, this is a friend of ours that would mean you a made guy." :lesnarhappy:
Tak + rada gitow bedzie oceniac zyciorys ktory nowy oplot musi najpierw przeslac :jimcarrey:
 
Trzeba do administracji przesłać zaświadczenie z urzędu skarbowego (minimum 30k PLN miesięcznie dochodu),oraz zaświadczenie od lekarza rodzinnego o posiadaniu przynajmniej 25 cm kindybała.
To minimalne wymagania na członka klubu gentelmenów cohones.
Kurczę pieczone, 25 cm to ja nawet w bicku nie mam.
 
Back
Top