Wyzwanie dla Bonusa

jajcarz

WSOF
Featherweight
podjalem decyzje. Wyzywam Bonusa BGC na pojedynek. Licze, ze spotkamy sie w ringu w Poznaniu. Mirek
 
shit.jpg
 
Szanowni Panowie. macie mozlowosc pisania postow w imieniu uzytkownika, spoko, ale nie odpierdalajcie maniany, bo widze ze brakuje Wam powaznych tematow. skupianie sie na Bonusie to ostatnie o czym myslalem w kontekscie powaznego portalu o MMA.
 
HAHA mirek niezly trasher z ciebie.



A tak na SERIO:-) to BONUS JAK PIERDOLNIE CI LUJA Z CALEJ EPY W UCHO TO DO KONCA ZYCIA JESZ PRZEZ SLOMKE CZLOWIEKU.



Wiec lepiej wybij sobie z glowy ten pomysl bo czeka Cie zgon na miejscu.







Pozdro 600
 
O co kurwa chodzi? Jak zaczynacie jakieś tematy to piszcie jasno o co kaman bo od takich ustawek co połowa nie kuma czaczy macie maile.
 
Szanowni Panowie. macie mozlowosc pisania postow w imieniu uzytkownika, spoko, ale nie odpierdalajcie maniany, bo widze ze brakuje Wam powaznych tematow. skupianie sie na Bonusie to ostatnie o czym myslalem w kontekscie powaznego portalu o MMA.


umiecie czytać?



Ciekawe tylko o co chodzi?
 
Stawiam na zostawienie zalogowanego konta w przegladarce i dowcip znajomego podczas sobotniej imprezy :)



nie sadze zeby ktos z mmarocks pisal z konta innego usera.
 
Też nie wierze żeby MIrek wracał do świata żywych (na forum) i na dzień dobry zajebał BONUSEM.Dobry melaż zapewnie był
 
Who the fuck is Bonus BGC? A z resztą, nawet mnie to nie obchodzi.



Nigdy nie słyszałem o tym typie, nigdy nie widziałem żadnych durnych video z jego udziałem, dopóki nie wszedłem na to forum i na co drugiej stronie w hyde parku albo tematach związanych z freakami pojawia się ta ksywka. Nawet ciągle to czytając, nie włączyłem jeszcze żadnego filmu z udziałem tego osobnika, bo generalnie mnie on nie obchodzi, ale zastanawia mnie tylko dlaczego akurat na forum MMA jest go więcej niż na jakimkolwiek innym.
 
zastanawia mnie tylko dlaczego akurat na forum MMA jest go więcej niż na jakimkolwiek innym.


Bo przez nabijanie sie z tego kretyna przez "znawców" robi sie popularny. Wiesz, nieważne jak mówią- źle czy dobrze, byleby mówili...
 
Nigdy nie słyszałem o tym typie, nigdy nie widziałem żadnych durnych video z jego udziałem, dopóki nie wszedłem na to forum i na co drugiej stronie w hyde parku albo tematach związanych z freakami pojawia się ta ksywka. Nawet ciągle to czytając, nie włączyłem jeszcze żadnego filmu z udziałem tego osobnika, bo generalnie mnie on nie obchodzi


+1, ja mam tak samo ;]
 
dajcie spokoj z tym bonusem. śmieszne były niektore filmiki z nim na początku, teraz juz się robi załosne.
 
Najlepsze jest to, jak ludzią wchodzą w tematy gdzie jest o nim dyskusja i trzeba być kozakiem i napisać: "Nie znam, go nie wiem kto to" hahaha jaja jakieś, zamiast jak się "niby" nie zna, zlać to i kompletnie mieć wyjebane .
 
Najlepsze jest to, jak ludzią wchodzą w tematy gdzie jest o nim dyskusja i trzeba być kozakiem i napisać: "Nie znam, go nie wiem kto to" hahaha jaja jakieś, zamiast jak się "niby" nie zna, zlać to i kompletnie mieć wyjebane .


To mój pierwszy post o Bonusie jaki napisałem na tym forum. Mógłbyś czytać trochę dokładniej co chciałem przekazać. Pozdrawiam.
 
Ciekawe czy ten temat przebije w komentarzach wczorajsze gale. Nikt nic nie widział, nikt nic nie wie, a wszędzie bonus, bonsu, bonus. Skóra, hyde park, a teraz nawet założony temat.



picture_2385.gif
 
A chuj napiszę coś. Niech ktoś mi odpowie teraz na pytanie. Jakim cudem ktoś liczył na to, że czysto sportowa rozpiska MMA Attack ma rację bytu jeśli na tym forum na którym są niby sami fani mma więcej komentów ma temat o jakimś zjebie niż tematy o galach. Battle of Champions i PLMMA mają mniej postów, a Arena Berserkerów ma więcej tylko dlatego, że Kaczka urządził sobie relację live z gali. Quo vadis Cohones
 
Szanowni Panowie. macie mozlowosc pisania postow w imieniu uzytkownika, spoko, ale nie odpierdalajcie maniany, bo widze ze brakuje Wam powaznych tematow. skupianie sie na Bonusie to ostatnie o czym myslalem w kontekscie powaznego portalu o MMA.






O pewnie, mamy same tematy o Bonusie na głównej. Całe pęczki tematów o nim. O nim, Bazelaku, Ozdobie i Koksie. Po drugie administracja, nawet ta najwyższa nie ma możliwości pisania z kont użytkowników. Więc albo komuś zdradziłeś własne hasło, albo rzeczywiście: nie pij i nie pisz.
 
Back
Top