Wyzwanie dla Bonusa

O pewnie, mamy same tematy o Bonusie na głównej. Całe pęczki tematów o nim. O nim, Bazelaku, Ozdobie i Koksie.


Raczej to było nawiązanie do u[strike]r[/strike]zytkowników forum, nie redakcji :)
 
Jak się ma największą bazę w Polsce środowiska związanego z MMA to naprawdę nie powinno dziwić, że jedne tematy mają większą liczbę odpowiedzi od drugich. To ilu jest zagorzałych fanów pokazało już MMA Attack. Naturalne więc, że w liczbie 100 userów wypowiadających się przez Internet: 30. będzie merytorycznych, 50. będzie półmerytorycznych, a 20. będzie śmieszków ;) i tak razy "x".
 
@ enteryoname



Predzej odbedzie sie MMA Attack niz ta walka dojdzie do skutku. Bonus (MMA 20-0) nie bedzie walczyl z jakims amatorem-debiutantem co go zdissowal i wyzwal na forum.
 
Mirek hardy gość. Wyzwał na pojedynek gościa z chorobą psychiczną.
Syn będzie ringowym?
 
Kurna nie moge sobie przypomniec nicka kto to ale na bank ktos cos zmodzil i to nie pisal Jajko
Kojarze podpis tego userka co podszyl sie pod niego ale ni groma nie pamietam jak sie zwie
Ale ze tak powiem niezle Jajca.....@@
 
A ja myślałem że tu chodzilo o tego bonusa, to ten inny bonus to brat tego bonusa? Pytanie na bonus.
hqdefault.jpg
 
we frytkarni sie opierdala, przeciez to jest padaka, te sadlo jak wniesie do oktagonu to ja pierdole. :C



a co do techniki to polecam pierwszy filmik na rynku jak jest '3 na 1' w wykonaniu Bonusa. bije 50kg chlopaczyne jakiegos cepami.
 
jaja jajami, ale takie Bonus vs Pikej, obejrzałoby pewnie jakieś 4-5 mln osób... Skoro oboje robią z siebie publicznie debili i nie widzą w tym nic złego, to why not? Ja traktuje to jako zło konieczne, tak samo jak PPV. Cytując "Testosteron", potrzeba eventu, skandalu, czegoś co przyciągnie widzów, sponsorów, zainteresuje media. Sorry, ale Drwal, Grabowski, czy nawet Omielańczuk, Płetwal, Held nie zrobią w obecnej sytuacji takiej sprzedaży gali jak Bonus, Pikej, Rutkowski czy Burneika.
 
Taki mały offik dlaczego Jajka nie ma juz na forum ? widzę że poza ty ekscesem logował sie ostatnio 6-7 miesięcy i to sporadycznie
 
Tym samym zamykam temat na prośbę Mirka który zostawił zalogowane Cohones na swoim sprzęcie :) Oczywiście żadnego wyzwania nie było :-)
 
Back
Top