Wywiad z Sylwią Juśkiewicz- propozycje pytań od cohonesiaków. ;)

1. Czy kiedykolwiek była zmuszona wykorzystać swoje umiejętności na ulicy?
2. Czy je mięso?
3. Czy zagląda na cohones? Może ma konto albo planuje założyć?
4. Ulubiony zawodnik K1.
5. Czy interesuje się innymi dyscyplinami sportu?
6. Co myśli o PPV?
7. Czy ma zdanie na temat imigrantów z bliskiego wschodu?
8. Plany na najbliższy rok.
9. Ulubiony aktor i dlaczego jest to Jason Statham :lol:.
10. Ulubiona potrawa.

Dobry pomysł @Pyrrus89
 
7. Czy ma zdanie na temat imigrantów z bliskiego wschodu?

Przepraszam Cię, ale o to na pewno nie zapytam. Dziewczyna jest młodziutka, a jakiekolwiek ma w tej kwestii poglądy, to powinna je zachować dla siebie. Osobiście wierzę, że jeszcze dużo osiągnie w MMA, a w dalszym etapie kariery ktoś "życzliwy" mógłby jej takie brudy potem wyciągać, a wiemy przecież jak polsat potrafi być restrykcyjny w tych kwestiach. Chcę jej pomóc, a nie zaszkodzić. :)
 
Przepraszam Cię, ale o to na pewno nie zapytam. Dziewczyna jest młodziutka, a jakiekolwiek ma w tej kwestii poglądy, to powinna je zachować dla siebie. Osobiście wierzę, że jeszcze dużo osiągnie w MMA, a w dalszym etapie kariery ktoś "życzliwy" mógłby jej takie brudy potem wyciągać, a wiemy przecież jak polsat potrafi być restrykcyjny w tych kwestiach. Chcę jej pomóc, a nie zaszkodzić. :)
Rozumiem. W takim razie podmiana :)
7. Ulubiona kombinacja kick-bokserska bądź pojedyncza technika.
 
Gwoli objaśnienia pewnej kwestii, w nawiasie obok pytań będzie umieszczony nick osoby z forum, która jest jego twórcą. Tam gdzie nicku nie ma, to pytania pochodzą ode mnie. :D

Sylwia Juśkiewicz(rekord w MMA 5-4), zawodniczka mieszanych sztuk walki oraz K-1. Prywatnie niezwykle sympatyczna (o czym się za chwilę sami przekonacie) i ambitna dziewczyna, która zapewnia, że jeszcze o niej nie raz usłyszymy. A teraz oddaje głos bohaterce tego wywiadu.

Cześć Sylwia. Na początek może napiszesz nam, jak to wszystko się zaczęło? Dlaczego taka atrakcyjna i miła dziewczyna zajęła się sportami walki?

(Twoja Odpowiedź)


Nie ukrywam, że po raz pierwszy zetknąłem się z Twoją osobą przy okazji materiału kręconego bodajże dla TVN. Ktoś to wrzucił na nasze forum i nieźle się uśmiałem, gdy zobaczyłem, jak znokautowałaś młodego Chajzera. Mam w związku z tym nagraniem pytanie od kolegi"MysticBębna", bowiem zastanawia go, czy była to zwykła ustawka, czy może rzeczywiście bijesz tak mocno, a gwiazda telewizji ma tak słabą głowę?

(Twoja odpowiedź)

Forumowicz "Halny" jest natomiast niezmiernie ciekaw, czy jest jakaś zawodniczka MMA z którą chciałabyś najbardziej spotkać się w klatce/ringu?

(Twoja odpowiedź)

Weteran naszego forum "Comber" też ma kilka pytań, pozwoliłem sobie wybrać subiektywnie niektóre z nich. Może podzielisz się z nami informacją, gdzie obecnie trenujesz?


(Twoja odpowiedź)


Domyślam się, że zarobki z walk nie pozwalają ci się jeszcze na obecnym etapie kariery utrzymywać. Ciekawi nas zatem, czym się zajmujesz, gdy nie trenujesz do kolejnej walki?("Comber")


(Twoja odpowiedź)


Jakie masz plany na przyszłość?("Comber")


(Twoja odpowiedź)


Teraz będzie trochę mojej prywaty, ale pozwolę sobie zapytać, czy masz może chłopaka? Na naszym forum to wbrew pozorom sprawa niebagatelna? ;)

(Twoja odpowiedź)

Stoczyłaś 9 walk zawodowych, w tym jedną amatorską z Kasią Lubońską (patrzy do Sherdoga), co ciekawe, każda w innej organizacji. Nie miałaś może propozycji z innych federacji, żeby związać się kontraktem na więcej niż jedną walkę? ("MysticBęben")


(Twoja odpowiedź)


Czy rozważyłabyś przykładowo wyjazd do Azji na walkę w którejś z tamtejszych prężnie rozwijających się organizacji ( np. ONE FC, Rizin)? ("MysticBęben")


(Twoja odpowiedź)


Czy otrzymałaś propozycję współpracy z Pawłem Kowalikiem, który prowadzi już kilka dziewczyn, w tym Karolinę Kowalkiewicz? ("MysticBęben")

(Twoja odpowiedź)

"Spike" interesuje w jakiej formule wolisz walczyć i dlaczego jest to MMA (drugą część pytania dodałem od siebie :D )?


(Twoja odpowiedź)


Najtrudniejszy bój jaki kiedykolwiek stoczyłaś? I dlaczego akurat ta walka? ("Spike")


(Twoja odpowiedź)



"Nicosa" nurtuje pytanie, czy jest jakaś zawodniczka, z którą na obecnym etapie nie chciałabyś się spotkać? Uzasadnij dlaczego.


(Twoja odpowiedź)



W jakim klubie i z jakimi zawodnikami (do wyboru cały świat) chciałabyś móc potrenować? Uzasadnij wybór. ("Nicos")


(Twoja odpowiedź)

Twoja walka z Joanną Jędrzejczyk była waszym wspólnym debiutem w zawodowym MMA. Jak oceniasz ten boj z perpektywy czasu? ("baju")


(Twoja odpowiedź)


Jak oceniasz przebieg kariery obecnej mistrzyni UFC? ("baju')


(Twoja odpowiedź)


"J-son" jest ciekaw, czy byłaś zmuszona wykorzystać kiedykolwiek swoje umiejętności na ulicy?




(Twoja odpowiedź)




Jesteś wegetarianką czy przeciwnie, nie wyobrażasz sobie życia bez mięsa? ("J-son")



(Twoja odpowiedź)


Ulubiony zawodnik K-1? ("J-son")


(Twoja odpowiedź)



Czy interesujesz się innymi dyscyplinami sportu? Jeśli tak to jakimi? ("J-son")



(Twoja odpowiedź)


Ulubiony aktor i dlaczego jest to Jason Statham? {Sam nie wiem kto to taki}. ("J-son")

(Twoja odpowiedź)


Zaglądasz czasem na cohones (forum portalu MMARocks- przyp. mój), masz tu konto lub zamierzasz kiedyś założyć? ("J-son")

(Twoja odpowiedź)

Ulubiona potrawa? ("J-son")


(Twoja odpowiedź)


Czy chciałabyś pozdrowić użytkowników portalu MMARocks i forum COHONES? Jeśli tak, proszę, nie krępuj się. ;)


(Twoja odpowiedź)



Tak to mniej więcej będzie wyglądało. Dziękuję wszystkim zaangażowanym za odzew. Pozostaje mi tylko wysłać pytania Sylwii i czekać cierpliwie na odpowiedź.
 
Last edited:
Co sądzisz Sylwia o legendarnej polskiej szkole defensywnych zapasów?

Niestety, pytania już wysłane. Sylwia obiecała, że postara się przez najbliższy weekend na nie odpowiedzieć. Żeby nie było, dodałem pytanie o ewentualną walkę z Macedo, co by kontrowersji nie zabrakło. :D @Comber , wybacz mi stary, ale w założeniach miał być to mini wywiad, a i po cięciach uzbierało się 25 pytań, w tym chyba tylko 3 ode mnie, reszta to wasza zasługa, ja w sumie tylko je kompilowałem do wywiadu. Nie wiem czy ktokolwiek będzie chciał czytać tak długi tekst, ale też nie chciałem nikogo z udzielających się w wątku pominąć. :smile:
 
Nie wiem czy ktokolwiek będzie chciał czytać tak długi tekst, ale też nie chciałem nikogo z udzielających się w wątku pominąć. :smile:
Zakładaj tylko osobne tematy czy coś, bo to mogą być serio ciekawe materiały, a raczej zaginą w przypływie tego co tu może się dziać... bo ten temat mógłby służyć do ewentualnego zadawania pytań, jeśli ta Twoja "seria" będzie się utrzymywać :beer:
 
Zakładaj tylko osobne tematy czy coś, bo to mogą być serio ciekawe materiały, a raczej zaginą w przypływie tego co tu może się dziać... bo ten temat mógłby służyć do ewentualnego zadawania pytań, jeśli ta Twoja "seria" będzie się utrzymywać :beer:

Postaram się kontynuować "serię", ale też nie chcę przesadzać z częstotliwością, żeby forma się szybko nie przejadła. Bardzo bym chciał, żeby wywiad z Sylwią (jeśli będzie interesujący) trafił na główną, bo nie ukrywajmy, na cohones zagląda może kilka procent wszystkich korzystających z MMARocks. To już jednak w rękach redakcji, jeśli zgody nie będzie, to cohones musi wystarczyć, o czym lojalnie Sylwię uprzedziłem. Dzięki wszystkim za wsparcie w inicjatywie, czasem forum mnie zadziwia, i to zadziwia niezwykle pozytywnie. ;)
 
Postaram się kontynuować "serię", ale też nie chcę przesadzać z częstotliwością, żeby forma się szybko nie przejadła. Bardzo bym chciał, żeby wywiad z Sylwią (jeśli będzie interesujący) trafił na główną, bo nie ukrywajmy, na cohones zagląda może kilka procent wszystkich korzystających z MMARocks. To już jednak w rękach redakcji, jeśli zgody nie będzie, to cohones musi wystarczyć, o czym lojalnie Sylwię uprzedziłem. Dzięki wszystkim za wsparcie w inicjatywie, czasem forum mnie zadziwia, i to zadziwia niezwykle pozytywnie. ;)
Nic się nie martw, dam na główną.

Trochę się spóźniłem, ale mam nadzieję, że będą kolejne części.
Fajna inicjatywa :)
 
Droga Sylwio. Jaki jest twój ulubiony zawodnik mma i dlaczego jest to pochodzący z Białorusi Andrei Arlovski?
 
Postaram się kontynuować "serię", ale też nie chcę przesadzać z częstotliwością, żeby forma się szybko nie przejadła. Bardzo bym chciał, żeby wywiad z Sylwią (jeśli będzie interesujący) trafił na główną, bo nie ukrywajmy, na cohones zagląda może kilka procent wszystkich korzystających z MMARocks. To już jednak w rękach redakcji, jeśli zgody nie będzie, to cohones musi wystarczyć, o czym lojalnie Sylwię uprzedziłem. Dzięki wszystkim za wsparcie w inicjatywie, czasem forum mnie zadziwia, i to zadziwia niezwykle pozytywnie. ;)

Ziomek, cohones to jest centrum. Tutaj w ogóle jest jakaś główna?
 
Irena mnie kiedyś z 3 miechy zwodziła, by w końcu nic nie odpisać na me 30 pytan, co to jej wysłałem,także serio różnie to z babami jest.
 
Irena mnie kiedyś z 3 miechy zwodziła, by w końcu nic nie odpisać na me 30 pytan, co to jej wysłałem,także serio różnie to z babami jest.

Sylwia odpisała, że miała przeprowadzkę i zabrakło jej czasu oraz obiecała, że się poprawi i niebawem odpowie na wasze pytania. :wink: Jeśli jednak nie odpowie, to trudno, przyjmę to na klatę, a was przeproszę za zmarnowany czas. Wiem już z kim chciałbym przeprowadzić kolejny wywiad, nie będzie to tym razem kobieta, a nadzieja rodzimej wagi ciężkiej. Jeszcze nie rozmawiałem z tą osobą i nie wiem jaki będzie miała do tego stosunek, ale jak się uda wszystko zgrać, to może być dość interesująco. Pytań nie powinno wam zabraknąć. :lol:
 
Last edited:
Sylwia odpisała, że miała przeprowadzkę i zabrakło jej czasu oraz obiecała, że się poprawi i niebawem odpowie na wasze pytania. :wink: Jeśli jednak nie odpowie to trudno, przyjmę to na klatę, a was przeproszę za zmarnowany czas. Wiem już z kim chciałbym przeprowadzić kolejny wywiad, nie będzie to tym razem kobieta, a nadzieja rodzimej wagi ciężkiej. Tyle, że jeszcze nie rozmawiałem z tą osobą i nie wiem jaki będzie miała do tego stosunek. :lol:
Ale Walusiowi, to Ty dupy nie zawracaj :werdum:
 
Back
Top