Wywiad z lekarzem po walce Fedora

Adams

Jungle Fight
Middleweight








"He showed no resistance" czyli "nie wykazal sprzeciwu" to jednak znaczaca roznica niz "Fedor chcesz walczyc? Nie, juz nie chce". Wiedzialem, ze ten rosyjski dziennikarz sciemnia. Poza tym co mial Fedor powiedziec lekarzowi jak nawet nie mowi dobrze po angielsku.
 
No ale jednak z tego co mowi lekarz zadne slowa typu "Nie chce juz walczyc" nie padly. Poza tym zanim Tania spisalaby wszystko na kartce to trzeba byloby juz wychodzic do trzeciej rundy :D
 
Weź też pod uwagę, że Fedor całkiem nieźle mówi po angielsku i spokojnie się w tym języku porozumiewa.



Aha i zachowanie Rosjanina jak widać sporo różni się od tego co robił Koscheck, który po każdej rundzie stanowczo mówił lekarzowi, że chce walczyć dalej.
 
Nie wiedziałem, że Fedor mówi po angielsku. Kiedyś gdzieś tam widziałem filmk, na którym próbował mówić "I am a fighter" i delikatnie mówiąc mu nie szło.
 
Cóż, plotka jakoby Fedor powiedział, że nie chce walczyć, została nieźle rozdmuchana na forum. Są teraz informacje z "najpierwszej" ręki i nie ma co iść w zaparte, wyskakując nagle z przykładem Koschecka, bo to z plotki faktu nie uczyni.
 
Ale Fedor juz taki jest, nie spodziewajmy sie od niego ze nagle zacznie krzyczec "Don't stop the fight, don't stop the fight". Slyszalem jak Fedor mowi po angielsku i raczej nie powiedzialbym ze radzi sobie "niezle", raczej same podstawy typu "thank you very much" itp
 
Doktor powiedział że przerwie walkę, Fedor nie protestował. Wyszło na to samo czyli że nie miał ochoty dalej walczyć :)
 
naiver znasz w ogóle znaczenie słowa plotka? To była informacja dziennikarska, która pojawiła się w znanej rosyjskiej gazecie, a wy to próbujecie przedstawiać, jakbyśmy dali newsa na podstawie rozmowy z warzywniaka.



Podałem przykład Koschecka bo on był przywoływany w temacie o walce, gdzie wiele osób uważało przerwanie za niesprawiedliwe. Procedura w USA jest prosta, zawodnik musi dać wyraźnie do zrozumienia, że chce kontynuować pojedynek. Tak zawsze w przypadkach palców w oczy, fauli, rozcięć czy opuchlizn. Jeśli lekarz widzi zawachanie przerywa walkę. Dla niektórych jak widać głównym problemem jest czy Fedor się poddał czy nie, dla mnie ważniejsze jest czy lekarz podjął dobrą decyzję. Skoro zawodnik nie protestował, nawet jeśli było to spowodawane brakiem znajomości angielskiego, to trudnio zarzucać cokolwiek lekarzowi.
 
Decyzja lekarza byla jak najbardziej zrozumiala. Bardziej chodzilo o zaprzeczenie tej plotce jakoby to Fedor powiedzial cyt "Nie chce juz walczyc". Niby nie wykazal sprzeciwu w rozmowie z lekarzem (z jakich powodow do konca nie wiadomo) ale slow "Nie chce juz walczyc" nie uzyl :)
 
Venom, informacja prasowa, zacytowana na MMARocks i powtarzana przy wielu okazjach na forum oraz w Szklanej Szczęce (dobra robota, nawiasem mówiąc) okazała się wyssaną z palca plotką, czy ci się to podoba, czy - co zdecydowanie bardziej prawdopodobne - nie podoba. Czy to oznacza, że mieliście o niej nie pisać na forum? Nie. Ale ty szedłeś w zaparte, nie wierząc w to, co M-1 napisało później na Twitterze i dodatkowo tworząc jakieś niesamowite teorie (kompletnie niespójne zresztą) mające niby potwierdzić prawdziwość informacji tego rosyjskiego dziennika. Oczywiście, na tym świecie pełnym kłamstw i powyższe słowa nie muszą być prawdziwe, ale jeśli mamy na czymkolwiek opierać swój pogląd na tę, co by nie mówić, błahą sprawę, to ten wywiad wydaje się najlepszą do tego podstawą.



Teraz natomiast zamiast pokornie przemilczeć sprawę, wyjmujesz z kapelusza w geście rozpaczy, tak to właśnie zabrzmiało, Koschecka, że on to jednak gość, bo stanowczo chciał walczyć.



Wiem, że chcesz nieść kaganek oświaty wyznawcom Fedora i uzmysłowić im, że to jeno człowiek, ale chyba walczysz z wiatrakami, bo tu tych wyznawców ni widu, ni słychu.
 
Niektórych to nawet lekarz nie przekona.
Następnym razem walka Fedora w "Na dobre i na złe", tam lekarze z Leśnej Góry napewno dobrze się nim zaopiekują ^^
 
Adams, prosze Cie. Nie masz w zyciu większych zmartwień? :)
 
naiver tak jak pisałem mało mnie to interesuje czy Fedor się poddał czy nie. Bardziej interesowała mnie decyzja lekarza, dla jego decyzji czy przerwać walkę nie było różnicy między "brakiem protestu", a "nie, nie mogę". Tak więc podtrzymuję wszystko co powiedziałem w szczęce, skoro zawodnik nie wyraził chęci kontynuowania pojedynku lekarz miał pełne prawo go przerwać. Weź też pod uwagę, że to co mówi lekarz różni się od tego co serwuje nam M-1, bo nawet jeśli Fedor chciał kontynuować walkę to nie zakomunikował tego lekarzowi.



Mam swoje zdanie o tej organizacji i raczej go nie zmienię. Szczególnie po ich kolejnej podejrzanej akcji z telepatią, gdzie dyrektor M-1 najpierw mówi, że wywiad był źle przetłumaczony, potem, że to żart, a potem, że w ogóle nie było takiego wywiadu. Dlatego wybacz, że wszystko co M-1 publikuje będę brał z dużą rezerwą.
 
Venom na podstawie znanej rosyjskiej gazety daliscie newsa ze zmasakrowana twarza Fedora, ktorego tematem przewodnim bylo to, ze Fedor "pokręcił głową i odpowiedział: • Nie, nie mogę kontynuowac" co w ostatecznosci okazalo sie nieprawda wiec teraz licze na sprostowanie tej informacji na stronie glownej portalu! :D Antypatia do M-1 nie ma tu nic do rzeczy.



Yoshi od soboty nie zmruzylem oka :/
 
A jaką mieliśmy dać twarz Fedora, sprzed walki? Jesteś kolejnym, który będzie się czepiał wybieranych przez nas zdjęć. Zaraz zamieszczę ten filmik na głównej, o to się nie martw.
 
Back
Top