Wyniki ankiety: „Jak wielkim fanem MMA jesteś?”

M

Mariusz Olkiewicz

Guest
Wyniki pod linkiem na dole. Jeszcze raz wszystkim dziękuję za pomoc i następnym razem obiecuję znaleźć miejsce na wszystkie głosy!

:beer:

Ankieta.jpg


>>> KLIK <<<
 
Fajnie wiedzieć, ze jednak z tą społecznością nie jest tak źle, chociaż to tylko 100 badanych w internecie, a tam to nawet Korwin konstytucję może zmienić :lol:
Anyway, dobrze wiedzieć, że nie tylko ja jestem taki biedny, że podróż kilkaset kilometrów generuje spore koszta i nici z obejrzenia lokalnych gal gdzieś w Małopolsce :wink:
 
Fajnie wiedzieć, ze jednak z tą społecznością nie jest tak źle
bedac na czacie podczas gal mam wrazenie ze statystyki tych ogladajacych po wykupieniu PPV i tych korzystajacych ze straeamow prezentuja sie odwrotnie niz wyniki w ankiecie
 
bedac na czacie podczas gal mam wrazenie ze statystyki tych ogladajacych po wykupieniu PPV i tych korzystajacych ze straeamow prezentuja sie odwrotnie niz wyniki w ankiecie
Wiem, napisałem przecież że to internetowa grupa badanych, a więc różnie bywa. Ale pamiętam, że kiedyś na chacie zostałem nazwany frajerem, bo wykupiłem PPV. Dzisiaj jest nas już więcej widzę :)
 
Wiem, napisałem przecież że to internetowa grupa badanych, a więc różnie bywa. Ale pamiętam, że kiedyś na chacie zostałem nazwany frajerem, bo wykupiłem PPV. Dzisiaj jest nas już więcej widzę :)
Frajer :crazy: oczywiście żartuje :dance: Ja też z chęcią wykupiłbym PPV, ale że w tym momencie jestem studentem, który ćwiczy i stara się trzymać dietę po jak najniższych kosztach, to niestety nie mogę. Ale nazwać kogoś frajerem za to, że wykupił PPV, trochę przesada, najwyraźniej nie był to prawdziwy fan MMA.

Co do gal na żywo przecież to nieporównanie z galami w telewizji, na żywo są znacznie większe emocje, nastrój i wogóle, też mnie zdziwił wynik tego pytania.
 
A to jakaś chluba i szacun na dzielni jest, jak się jest prawdziwym fanem mma?
 
To ostatnie pytanie jest dobre i dużo wyjaśnia, niestety mieszczę się też w tej kategorii:
Brak kompanów do wyjazdu/kupna biletu – 32%
 
Back
Top