Wybudowałem drążek

Cloud

UFC
Light Heavyweight
MMARocks
Dzień dobry. Zbudowałem ostatnio drążek. Macie może jakieś ciekawe metody treningowe sprawdzone na sobie? Jestem początkujący. Robię bardzo mało podciągnięć.



j6sodjfy.jpg
 
Wygląda na bardzo solidną robotę :)







Chyba nie będe oryginalny ale podciąganie z podchwytem i nachwytem, ręce w wiekszej lub mniejszej odległości od siebie w zależności jakie partie ćwiczysz



Ewangelista wybudował drążek, tez bądź bohaterem w swoim domu :):-)
 
Muszę powiedzieć, że temat mnie rozbroił. Widzę, że założony przez Evangelistę, myślę - "Ocho, jakiś artykuł, trzeba przeczytać" - otwieram, patrzę na pierwsze zdanie, czytam, ale nadal myślę, że to jednak artykuł tylko z nietypowym wstępem. Przewinąłem w dół i to rzeczywiście o drążku :)



Sorry za offtop - i dobra robota z drążkiem.
 
Moze ten program podciaganie.pl, robie z tej serii 100pompek.pl.



Jak juz bedziesz sie czul na silach, to potem mozna dodac jakies inne cwiczenia niz tradycyjne.



Widze, ze na ostanim zdjeciu z prawej to zeby miec na to sile ;)
 
To dlatego Evangelista dawno artykółów nie pisał bo drążek "budował":-)
 
Drążek naprawde zajebisty, mozna na nim robic muscle upy i inne ciekawe żeczy, ale jeszcze troche. Jak na początek to z własnego doświadczenia polecam taki plan:



Podciąganie NACHWYTEM minimalnie szerzej niż barki, zaczynasz od 1 po 10 serii przez tydzień i dokładasz co tydzień jedno powtórzeie do każdej serii, czwicz co 2-gi dzień, chaczyk jest w tym, że opuszczasz sie ok 4 sec. plan wydaje sie słaby, ale uwież jest dobry i wcale nie jest lekki. Powodzenia, pisz w tym temacie jakbyś miał pytania



@maras bez żartów, kolega pisze, że dopiero zaczyna, wiesz ile od początkującego jest roboty żeby bawić sie jak ci kolesie ?
 
@MMarian wiem, wiem, sam bym nie zrobił nawet procenta tego co oni. Chyba każdy się zorientował, że żartuję, niemniej jednak warto zerknąć na tych typów, bo jak dla mnie przeczą prawu grawitacji :)
 
Ja już troche sie bawi i nawet do końca poziomki nie moge zrobić, flaga to kosmos kolesie są kozakami
 
Akurat flagę potrafiłem zrobić w gimnazjum hehe, zarówno na drabince jak na słupku. Potem się przytyło i dupa, ostatnio próbowałem, to kompromitacja na całego. Poziomka to co to jest?
 
Właśnie miałem wklejać Armstronga, ale mnie kovu uprzedził :) Również polecam ten program.
 
Też polecam powyższy trening, dodatkowo możesz dołożyć trening pompek z serii o której pisał Shoocker.
 
Dziękuję za opinie. Skorzystam z tego wolnego opuszczania oraz spróbuję tego z http://www.podciaganie.pl/. Cieszę się, że niektórych tutaj rozśmieszyłem;-) Faktycznie nie ma mnie ostatnio i nie jest to spowodowane drążkiem, ale wracamy ze zdwojoną siłą:-)
 
http://www.podciaganie.pl/



Na początku też robiłem mało. Teraz, prawie po roku robie ponad 30 poprawnych podciągnięć(bez pomagania nogami)



Możesz też zacząć robić ABS2, polecam:P
 
Drazek to jedno, ale na silownie bym radzil, aby troche biceps wzmocnic oraz najszerszy. Bedzie Ci zdecydowanie latwiej wowczas podejsc do tego cwiczenia.

Ile razy jestes w stanie podciagnac sie na dragu? Ani razu!??

Jak nie podciagasz sie ani razu, to wykorzystaj pomoc brata lub kolegi. Ostatecznie taty. Pomoga Ci przelamac bariere pierwszej proby i kolejnych powtorzen w serii.

Jesli ani razu sie nie podciagasz, to niestety masz wielki problem bracie :-D
Wazysz wiec 40 kg ponad norme dla Twojego wzrostu albo masz wate w rekach (albo to i to :-D ) .

Ale nie zalamuj sie. Szacunek, ze podjales sie budowy tego drazka. Do dobry krok, by popracowac nad soba. Jesli sie poddasz, zawsze mozesz delektowac sie widokiem swej budowli przy suto zastawionym grilu, ktory widac na fotografii.
 
Back
Top