Wybory prezydenckie 2015 - zakłady bukmacherskie

Szady

MMARocks
Cohones
Można obstawiać u buków, kto zostanie kolejnym prezydentem Polski. Na bet-at-home wygląda to aktualnie tak:

bet-prez.png


Są też dodatkowe możliwości takie jak:

reszta-prez.png


Na Betsafe oferta wygląda tak:

bets-prez.png


Są tam też inne możliwości obstawiania. Jak ktoś czuje te klimaty, to może znajdzie coś dla siebie.
 
Last edited:
na Korwina z Kukizem bym zagrał
pamiętam Korwin z Ogórek był po 3 ileś, ale to chyba w STS to nie grałem, a teraz 1,3
@UNIBET czekamy na oferte, bo u was zawsze jest duża w walkach :lol:
 
Najlepsze typy już zostały powybierane
w lutym kurs na to czy będzie 2 tura wynosił 1,9 ;D
Sam osobiście mam postawione under Palikot 2,5 1.7 kurs i Ogórek under 5,5 kurs 1,7. Teraz kursy pospadały i już raczej mało opłaca się na to stawiać
Kto uzyska lepszy wynik (Kukiz vs Korwin) - Kukiz po kursie 1.3 pewniak moim zdaniem
Z tego co zostało proponuje Jarubas under 2,5 kurs 1,9
Gość mało znany z PSL, 5 lat temu Pawlak 1,7% w wyborach prezydenckich, myślę że powinno wejść
Wszystkie kursy z betsafe
Tutaj macie fajną stronkę z sondami
http://ewybory.eu/wybory-prezydenckie-2015/sondaze-prezydenckie/
 
przypominam, że Korwin w sondażach na dzień przed wyborami do europarlamentu miał 3%, a dostał 7%
 
PSL bym zostawił, w sondażach zawsze słabo wypadają ale co do czego, żelazny, podlaski elektorat wyciąga wynik nadspodziewanie dobry.
 
unibet już jakiś czas temu wystawił ofertę
wybory.png

PSL bym zostawił, w sondażach zawsze słabo wypadają ale co do czego, żelazny, podlaski elektorat wyciąga wynik nadspodziewanie dobry.
No do tego typu z tych co podałem jestem najmniej przekonany. Do samorządu i europarlamentu PSL dostaje te kilka procent ale wybory prezydenckie to trochę co innego i tak jak podałem Pawlak - 1,7% w poprzednich wyborach. Dzisiaj w debacie w tvp1 słabo wypadł .
Taka ciekawostka jeśli chodzi o poparcie Jarubasa za granicą
http://ewybory.eu/sonda-uliczna-w-chicago-03-05-2015/
 
Jest sure bet na Palikota, tylko marny. Na bet-at-home over za 2.05, a na unibecie under za 2.2
 
qno3uh.png

Niskie value, a Kukiz może zrobić niespodziankę ;)
Hehe następnym razem jak będziesz się chciał pozbyć 25 zł, to napisz na priva, podam nr konta i zagwarantuję Ci, że lepiej zadbam o ten hajs niż bukmacher.:)
 
@Martin masz rację, ale zawsze to coś nowego. Bo nie ma co się oszukiwać, tylko Duda może pokonać Komorowskiego. No i zawsze Duda ma lepszy kurs u buka ; )
 
Co do Kukiza - pozwolę sobie zacytować post z fb "wolni od skazy lewactwa":

Co Kukiz sądzi o aborcji?
Co Kukiz sądzi o wypowiedzeniu konkordatu?
Co Kukiz sądzi o prywatyzacji służby zdrowia?
Co Kukiz sądzi o wolnym dostępie do broni?
Co Kukiz sądzi o posiadaniu dragów na własny użytek?
Co Kukiz sądzi o konflikcie banderowsko-ruskim?
Co Kukiz sądzi o dodruku euro?

Bo poza JOWami, jakimś tam pieprzeniem o obniżeniu podatków i ciągłym powtarzaniu jaki to POPiS nie jest zły, nic konkretnego z jego ust nie usłyszałem. Dlatego wkurwia mnie, że kandydaci z bardziej rozbudowanym i lepszym programem są celowo pomijani. [dwk]

Jeśli temat niekoniecznie ten, to przenosić nie wolno kasować (przecinek sam sobie wstaw modzie ;))
 
Back
Top