Wybory prezydenckie 2015 - zakłady bukmacherskie

Na Kukiza 1.85 ponad 12.5%. W ostatnich sondażach nie schodzi poniżej 15% i stale rośnie.
 
Nie wierzę, żeby weszło. Jeśli dostanie 12%, to się zdziwię.
Sprawdź sondaże wyborcze z ostatnich dwóch dni, to nie przypadek, że w 5/5 wyszło poparcie wahające się od 15 do 16%. Chyba nie wierzysz, że Kukiz fałszuje wyniki? ;)
 
Sprawdź sondaże wyborcze z ostatnich dwóch dni, to nie przypadek, że w 5/5 wyszło poparcie wahające się od 15 do 16%. Chyba nie wierzysz, że Kukiz fałszuje wyniki? ;)

Kukiz nie, ale sam dla mnie jest sztuczny i nie wierzę w jego wielki patriotyzm ;) Gdyby naprawdę kochał Polskę, to by się przyznał do błędu z JOWami (UK), a nie dalej to samo, mimo, że jego argument został zmiażdżony.
Dopuszczam myśl, że Kukiz kandyduje, by odebrać głosy prawicy. Zero konkretów, tylko pieprzenie o JOWach i antysystemowości. Zresztą zobacz mój post powyżej, na tej samej stronie.
Aha, dodam do tego, że popiera związki partnerskie i chce wyrzucić religię ze szkół, co mnie odrzuca. Ale nie ten temat.

Tak, czy inaczej - sondaże niekoniecznie są wiarygodne i za ich pomocą można manipulować. Chociaż sam postawiłem, że Paliśmieć nie dostanie 2,5% :)
 
Rano było po 1.85 na obu. Jednak zawsze trzeba coś mieć na koncie u buka w sytuacjach wymagających szybkiego działania, bo kursy lecą w niezłym tempie.
 
Andrzej Duda 1.32
Bronislaw Komorowski 3.00


Mam obawy, że Komorowski to może ugrać :/. Kurs dobry.
 
Właśnie myślę nad postawieniem na bronka, bo w radiu mówią od rana, że debata na plus i myślę, że wygrana dudka w pierwszej turze zmotywuje sporo osób do głosowania, a kurs 3 kuszący. Chyba skromne 5 dyszek pójdzie. Może ta stówka to będzie to pierwsza rzecz, którą dał mi jakiś polityk :D
 
Chyba wyżej już nie będzie. Czas grubo wejść w Bronka.
eY9AAEX.png
 
Back
Top