Endrju Golara
WSOF Light Heavyweight
Siemanko Pany! Był już chyba podobny temat, ale spróbuję. Są chętni, by wspólnie ponapierdalać jakaś ligę/puchar na konsoli? Od kilku tygodni gram sobie
w UFC 5 na PS5, ale gra na bota szybko się nudzi nawet na najwyższym poziomie trudności, a i online to nie to samo co z szanownymi Cohonesiakami. Moglibyśmy spróbować z różnymi kategoriami, nawet w samym trybie stójkowym. Wiadomo, że u każdego różnie z czasem, sam gram głównie wieczorem, jak już dzieciaki idą spać, około 1-2 godziny w zależności od dnia.
Jak uzbiera się z 10 chętnych, to myślę, że warto spróbować, a jak nie to @Dzihados zamykaj temat

Kto chętny, to dawać znać
w UFC 5 na PS5, ale gra na bota szybko się nudzi nawet na najwyższym poziomie trudności, a i online to nie to samo co z szanownymi Cohonesiakami. Moglibyśmy spróbować z różnymi kategoriami, nawet w samym trybie stójkowym. Wiadomo, że u każdego różnie z czasem, sam gram głównie wieczorem, jak już dzieciaki idą spać, około 1-2 godziny w zależności od dnia.
Jak uzbiera się z 10 chętnych, to myślę, że warto spróbować, a jak nie to @Dzihados zamykaj temat


Kto chętny, to dawać znać

