Wspólne granie.

Endrju Golara

WSOF
Light Heavyweight
Siemanko Pany! Był już chyba podobny temat, ale spróbuję. Są chętni, by wspólnie ponapierdalać jakaś ligę/puchar na konsoli? Od kilku tygodni gram sobie
w UFC 5 na PS5, ale gra na bota szybko się nudzi nawet na najwyższym poziomie trudności, a i online to nie to samo co z szanownymi Cohonesiakami. Moglibyśmy spróbować z różnymi kategoriami, nawet w samym trybie stójkowym. Wiadomo, że u każdego różnie z czasem, sam gram głównie wieczorem, jak już dzieciaki idą spać, około 1-2 godziny w zależności od dnia.
Jak uzbiera się z 10 chętnych, to myślę, że warto spróbować, a jak nie to @Dzihados zamykaj temat :roberteyeblinking:

512px-EA_Sports_UFC_5_cover_art.jpg
Kto chętny, to dawać znać :bleed:
 
Siemanko Pany! Był już chyba podobny temat, ale spróbuję. Są chętni, by wspólnie ponapierdalać jakaś ligę/puchar na konsoli? Od kilku tygodni gram sobie
w UFC 5 na PS5, ale gra na bota szybko się nudzi nawet na najwyższym poziomie trudności, a i online to nie to samo co z szanownymi Cohonesiakami. Moglibyśmy spróbować z różnymi kategoriami, nawet w samym trybie stójkowym. Wiadomo, że u każdego różnie z czasem, sam gram głównie wieczorem, jak już dzieciaki idą spać, około 1-2 godziny w zależności od dnia.
Jak uzbiera się z 10 chętnych, to myślę, że warto spróbować, a jak nie to @Dzihados zamykaj temat :roberteyeblinking:

View attachment 124509
Kto chętny, to dawać znać :bleed:
Chciałbym najpierw kupić sobie nową konsolę, pomysł w sumie dobry
 
Siemanko Pany! Był już chyba podobny temat, ale spróbuję. Są chętni, by wspólnie ponapierdalać jakaś ligę/puchar na konsoli? Od kilku tygodni gram sobie
w UFC 5 na PS5, ale gra na bota szybko się nudzi nawet na najwyższym poziomie trudności, a i online to nie to samo co z szanownymi Cohonesiakami. Moglibyśmy spróbować z różnymi kategoriami, nawet w samym trybie stójkowym. Wiadomo, że u każdego różnie z czasem, sam gram głównie wieczorem, jak już dzieciaki idą spać, około 1-2 godziny w zależności od dnia.
Jak uzbiera się z 10 chętnych, to myślę, że warto spróbować, a jak nie to @Dzihados zamykaj temat :roberteyeblinking:

View attachment 124509
Kto chętny, to dawać znać :bleed:

Kiedyś organizowaliśmy turniej na cohones w UFC 3 na ps4. Stare dobre czasy.
Chętnie bym pograł, ale niestety obecnie mam xboxa series x
 
wspólne sranie.
:stevecarell:
Tu odpowiedni temat dla twoich zainteresowań.
 
Back
Top