husarz

ONE FC
Bantamweight
14517638_565276840331454_3261584831966261889_n.png


Nobry!

Jakiś czas temu po raz "enty" przewinął się temat mini zlotu cohones we Wrocławiu. Wszystkie chętne mordy, kurwie, stulejarze, kanapowce, ememowce oraz kawalarze zapraszam do udzielania się w tym wątku.

Jako termin wstępny chciałbym zaproponować ostatni wikend września 29.09 (piątek) lub 30.09 (jak się zapewne kurwie domyślacie sobota) lub pierwszy wikend piździernika 06.10 lub 07.10. Nie narzucam konkretnej daty i daję termin dosyć odległy, bo chciałbym żeby jak najwięcej mord się pojawiło. Co do miejsca to oczywiście do ustalenia...z tym, że chciałbym prosić wrocławskie mordeczki o wypowiedzenie się w tej kwestii, bo ja przez ostatnie kilka lat jestem nieco odcięty od nocnego życia wrocławskiego, więc moje dane są nieco nieaktualne. Przypuszczam, że dobrą miejscówą będzie coś gdzie będzie mienso i wóda.

Wywołuję z po nickach chętnych, którzy się zgłosili lub zgłoszeni zostali przez innych ochlaptusów:
@_Logan_ @Mnichu @respect @KalasznikowMac @Gaara @cRe @Bodzio @Heldzik @Matszo92 @rash @halibut @igla1993 @MegasamoaN

Oczywiście innych chętnych proszę zapraszam do dopisywania się. Tych niepijących też. Ktoś to kurwa będzie musiał kontrolować. Nie no żarcik, nikt nie będzie niczego spożywał. Spotkanie przy kawie i herbacie, oczywiście.

Wszelkie propozycje i sugestie mam w chuju są mile widziane.
 
Chętny. Przedwojenną ktoś zna ? Dużo żarła nie ma ale można się ochlać i zagryźć tatarem lub kiełbaskami. Do terminu się jakoś dostosuje bo albo zamienię w pracy albo będę miał wolne wiec luz. Przyjdźcie tłumnie bo chciałem się pożegnać ze społecznością przy kielonku.

Wtedy jakieś gale są :crazy:

Jebać gale, co to tylko przy galach trza się spotykać ?
 
Chętny. Przedwojenną ktoś zna ? Dużo żarła nie ma ale można się ochlać i zagryźć tatarem lub kiełbaskami. Do terminu się jakoś dostosuje bo albo zamienię w pracy albo będę miał wolne wiec luz. Przyjdźcie tłumnie bo chciałem się pożegnać ze społecznością przy kielonku.



Jebać gale, co to tylko przy galach trza się spotykać ?
Bywałem. Zawsze trzody w chuj, ale można zarezerwować...i zrobić większą :D
 
Przypuszczam, że dobrą miejscówą będzie coś gdzie będzie mienso i wóda.

Oczywiście innych chętnych proszę zapraszam do dopisywania się. Tych niepijących też. Ktoś to kurwa będzie musiał kontrolować. Nie no żarcik, nikt nie będzie niczego spożywał. Spotkanie przy kawie i herbacie, oczywiście.

Wszelkie propozycje i sugestie mam w chuju są mile widziane.
Bez alkoholu sie nie obejdzie:bayan::beer::fly::mamedwhat::mamedwhat:
 
29.09 i 06.10 jak dla mnie super, 30.09 średnio ale pewnie dałbym radę. 07.10 odpada bo mam już plany.

Co do knajpy to przedwojenna zawsze spoko Ew można coś pod nasypem pomyśleć. Jakiś Miś albo Cinema Paradiso.

Generalnie jestem bardzo za, byle się zgrać z terminem.
 
Jestem za. Wstępnie pasuje mi każdy podany termin bo nie mam żadnych planów na te daty. Żeby było łatwiej to żałóżmy, że ostatbi tydzień września będzie najlepszą opcją. Raczej bez różnicy mi czy piątek czy sobota.
Miejscówek nie zasugeruję bo jeżeli chodzi o Wrocław to wypadłem z obiegu.
 
Jestem za. Wstępnie pasuje mi każdy podany termin bo nie mam żadnych planów na te daty. Żeby było łatwiej to żałóżmy, że ostatbi tydzień września będzie najlepszą opcją. Raczej bez różnicy mi czy piątek czy sobota.
Miejscówek nie zasugeruję bo jeżeli chodzi o Wrocław to wypadłem z obiegu.
Dobra to ustalmy, że robimy wypad 29.09 w piątek. Póki co jest nas 5, jeśli termin pasuje @MegasamoaN.

Jak tam reszta? @KalasznikowMac @cRe @Bodzio @Heldzik @Matszo92 @rash @halibut @igla1993
 
Jesli chcecie by wpadl ktoś spoza listy do lepiej zrobic zlot w sobote. Taka drobna uwaga
 
Jesli chcecie by wpadl ktoś spoza listy do lepiej zrobic zlot w sobote. Taka drobna uwaga
Tak jak pisałem wcześniej, każdy jest mile widziany. Im nas więcej tym lepiej.
To tylko wstępne ustalenia. Myślę, że w razie czego "miejscowi" się dostosują do innego terminu. Jak nie będzie odzewu i chętnych to zostaniemy przy piątku pewnie.

@respect, @Matszo92 wspominał, że chłopaki być może dołączą, dlatego ich wywołałem.
 
Ja mam zaproszenie na domówke na rozpoczęcie roku akademickiego, ale potem zazwyczaj idziemy na kluby. Dajcie znać w jakim miejscu będziecie to wpadne
 
To jak Pany, może sobota 30go? Zawsze to luźniejszy dzień, łatwiej się ogarnąć.
 
Back
Top