Wrażenia z pierwszego zlotu Cohones

@Masu nawet z Jurkiem Owsiakem zamienił słowo.
W pierwszej chwili myślałem, że jakiegoś kolegę spotkał, ale później patrzę na tego Jurka, patrzę i widzę Owsiaka. Trochę rozrośnięty, no ale Jurek fest. :bayan:
 
Alkohol, szlaufy, ekscesy. To wszystko się nie liczy jak nie macie zdjecia z Carly:cool:

Np. temu po lewej to by sama fotka nie wystarczyła.
469343244-octagon-girls-kristie-pearson-and-carly-gettyimages.jpg
 
Last edited:
Masu wybacz, że Cię pomyliłem z Komberem. Ale on miał zawsze tego grubaska w awatarze, tego no... Cormiera i Ty byłeś taki do niego podobny... tylko, że biały :crazy:.
 
Masu to kojarzę, ale ja do tej pory nie wiem, który to był Comber, a który Orest. :( Ktoś mi chciał zabrać piwo w Tauron Arenie i nie wiem kto. :(
 
Szady na pewno cie kojarzy-zaloze się ze slyszal kazde wypowiedziane przez ciebie slowo. Pewnie jak każdy w odległości kilometra :D
Megafon włączyłem. A po browarku już nie kontroluję głośności :(
 
Przypomniała mi się rozmowa z Mortem:

- Ty Puczi masz tego tęczowego Fiodora, jesteś z tęczowej armii?
- No tak.
- NJJJJJJJJJEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE!!!!!!!!!!!!!!

:D:D

Pozdrawiam @Mort
Tak prewencyjnie - bliżej Palikotowi do kościoła, niż mi do tęczowych.


To nie to brzmiało tak:

hehe pozdro :D

ogólnie to na zlocie same prawilne prawaki były niemalże z tego co się orientuję :D przynajmniej ci co gadałem :D
 
Poprzez sprawy organizacyjne związane z wylotem z UK, oraz resztą spraw logistycznych nie zdążyłem obczaić na forum miejsca zlotu "Cohones". Teraz już wiem co mnie ominęło :-( ... Przylecieliśmy w Piątek w nocy i zlądowaliśmy w hotelu Green Energy około 23-24. W sobotę tak około 13:00 wyruszyliśmy z buta na Stare Miasto. Nieświadomi tego,że before party trwało już w najlepsze, wzięliśmy taxi do Tauron Areny około 16:00 z nadzieją na to,że uda mi się wyhaczyć jakieś foty z "Gwiazdami" :) sceny MMA i nie myliłem się. Na początek poleciał nasz ulubiony trener Mirosław Okniński. Zauważyłem następnie Dawida Morę, który jak się później okazało czekał na Polskiego Pitt Bulla. Zastanawiałem się czy na pewno chcę mieć z nim zdjęcie, pewnie jak bym sobie przypomniał w porę jak ma na imię to bym go przyatakował :) Suma Sumarum odpuściłem sobie tą przyjemność.
Z Ankosiaków pierwszy rzucił mi się w oczy Borys Mańkowski. W ogóle nie zauważyłem, że obok niego stał Mateusz Gamrot z dziewczynami. Dopiero jak Borys udał się do wejścia na Tauron Arenę zauważyłem Gamera za którym z ułańską fantazją udałem się w pogoń. Nie wiem czy to była jego dziewczyna, koleżanka z maty z znajoma była na tyle uprzejma,że zrobiła nam fajne foty. Po tej całej akcji moja lepsza połowa powiedziała mi,że przecież jak robiłem sobie flesza z Borysem Mateusz stał tuż obok ...
Mieliśmy już wchodzić do hali, a tu Juras i Janisz resztą z ekipy zameldowali się pod Tauron Areną. Oczywiście foty się pospały.
Oczywiście znając moje parcie na szkło :) musiałem się wkręcić na 2 część V-bloga Jurasa od 0:45
Reasumując żałuję,że nie udało mi się was poznać osobiście. Jednak mam nadzieję ,że będzie jeszcze na to okazja przy jakieś gali UFC, KSW w PL, UK lub jak fundusze pozwolą innych krajach europejskich.
Plus jest taki,że udało mi się kilka fotek strzelić z osobistościami polskiego MMA :)
 
Back
Top