WOJOWNIK - Trzeba to zobaczyc !!!

bjp

Jungle Fight
Middleweight
Wczoraj oglądałem świetny dokument o Panu Marku Piotrowskim.
Dla nieobeznanych w temacie jest to jeden z najlepszych sportowców w historii polskiego sportu,nie mówiąc już o sportach walki (#1)
Nie mogę zrozumieć,że tak wybitna postać idzie w zapomnienie. Prawie nikt o nim nie pamięta i nigdzie w polskich mediach nie ma nawet wzmianki o tym czego kiedyś dokonał...
Polecam Wam oglądnijcie ten materiał. Powinienem go wrzucić do wątku z filmami,ale wtedy mógłby zostać pominięty.

Pierwsza część :

Dalsze na YouTube.
 
nikt o nim nie pamięta przez burdel w kicku ;)
inna rzecz: jak często u nas w tv widzisz kicka/k1?
 
Salete widzę wszędzie i niemal każdy wie,że zaczynał w kick-boxingu. Nie chodzi o to,żeby robic teraz gwiazdę z Marka Piotrowskiego,tylko o odrobinę szacunku i oddania mu tego na co zasłużył.
 
Polecam rowniez "Kickboksera" A. Bilika, z niej wlasnie dowiedzialem sie o kims takim jak Marek Piotrowski...jak dla mnie Marek jest numerem jeden jezeli chodzi o sporty walki w tym kraju.
 
nie można mówić że nikt o nim nie pamięta, jest honorowym gościem wielu imprez sportów walki, może trochę zszedł w cień przez chorobę.
Saleta to showman poza ringiem, a marek jest inną osobą.
 
nie tylko, miał na przykład naprawdę świetną rolę trenera boksu w Mojej krwi Marcina Wrony. jego historię poznałem zaraz po tym jak mocniej wszedłem w tematykę sportów walki. właściwie wszyscy, którzy w tym siedzą wiedzą kim jest Piotrowski i szanują jego osiągnięcia i postawę. ale do szerszej gawiedzi nie tacy ludzie trafiają, lepiej mieści się w tej konwencji Saleta, niestety :)
 
w źródłach pojawia się czasem "choroba bokserska". w przypadku Piotrowskiego miała się objawiać notoryczną bezsennością, problemami z trawieniem i mówieniem - wszystko na skutek urazów głowy po uderzeniach.
 
Nie ma sprawy ;)
Taki właśnie był mój cel. Ja przed obejrzeniem tego dokumentu słyszałem już coś Marku Piotrowskim. Jednak dopiero teraz wiem jakim jest wiekim fighterem.
 
to oznacza milion papierowych pasów i nieznaczących organizacji. bajzel większy niż w zwykłym boksie.
 
W takim razie nie pisałem do Ciebie i tej kupy co z Tobą to widziała ;)
A od kiedy na forum mam wrzucać rzeczy z tego roku ???
 
Back
Top