Wojciech Mrozowski bez akredytacji na KSW 41, dziennikarz nie wejdzie też na żadną galę KSW!

Status
Not open for further replies.
Dziennikarska duma Wojtka chyba dosc mocno ucierpiala przy okazji ogloszenia umowy na UFC w Polsacie. Jeszcze wczoraj rozkminial PPV na FP, a dzis musial powolac sie na MMARocks. Jest szansa, ze bedzie chcial sie zrehabilitowac i wystrzeli z czyms ciekawym ;)
 
Przykład Karczewskiego idealny. Pamiętasz całą akcję? Przecież tego było w chuj a tu masz przykład pierwszy lepszy.
No to syp dalej, skoro było tego w chuj, a nie się wyręczasz kimś innym i to argumentami wątpliwej jakości. Co to za wielki nietakt z Kurczewskim? Dzwoni do niego dziennikarz sportowy i zadaje mu pytania stricte zawodowe i później się dziwi, że jest z tego nius? To trzeba być niezłym dzbanem żeby tego nie wydedukować. Dzwonił prywatnie zapytać jak się ma? Było mu powiedzieć wprost, że ma tego nigdzie nie upubliczniać to może by zadziałało. Zresztą pewnie Wojtas tym właśnie zagraniem załatwił mu angaż w KSW.
Jestem zdziwiony, że masz jakieś wątpliwości co do tego bo jak tak go bardzo bronisz to powinieneś o tych akcjach wiedzieć bo to nie jest jakaś tajemnica.
No kurwa, jak Ty go oskarżasz to podawaj konkrety. Przecież powinieneś wiedzieć o takich akcjach. Drugi Olkiewicz. Najlepiej - rzucaj oskarżenia i półsłówka, a później każ komuś udowadniać, że nie jest koniem.

Akcja z koksem faktycznie lekko krzywa i podejrzewam, że przede wszystkim o to poszło Lewandowskiemu/Kawulskiemu, bo niby o kogo innego miałoby chodzić? Przecież z Jóźwiakiem i Mirkiem ma jak najlepsze stosunki, a Spartan go sponsoruje. Do tego w jednym z ostatnich lajwów zaczął szoł od tekstu, że KSW nie ma na niego haków, bo on nie bierze narkotyków. Co wydawało mi się w ogóle od czapy wtedy.
 
m kawul.GIF
 
No to syp dalej, skoro było tego w chuj, a nie się wyręczasz kimś innym i to argumentami wątpliwej jakości. Co to za wielki nietakt z Kurczewskim? Dzwoni do niego dziennikarz sportowy i zadaje mu pytania stricte zawodowe i później się dziwi, że jest z tego nius? To trzeba być niezłym dzbanem żeby tego nie wydedukować. Dzwonił prywatnie zapytać jak się ma? Było mu powiedzieć wprost, że ma tego nigdzie nie upubliczniać to może by zadziałało. Zresztą pewnie Wojtas tym właśnie zagraniem załatwił mu angaż w KSW.

No kurwa, jak Ty go oskarżasz to podawaj konkrety. Przecież powinieneś wiedzieć o takich akcjach. Drugi Olkiewicz. Najlepiej - rzucaj oskarżenia i półsłówka, a później każ komuś udowadniać, że nie jest koniem.

Akcja z koksem faktycznie lekko krzywa i podejrzewam, że przede wszystkim o to poszło Lewandowskiemu/Kawulskiemu, bo niby o kogo innego miałoby chodzić? Przecież z Jóźwiakiem i Mirkiem ma jak najlepsze stosunki, a Spartan go sponsoruje. Do tego w jednym z ostatnich lajwów zaczął szoł od tekstu, że KSW nie ma na niego haków, bo on nie bierze narkotyków. Co wydawało mi się w ogóle od czapy wtedy.
Czy ty rozumiesz to, że nie mam zamiaru Ci niczego udowadniać bo nie z takim zamiarem tu przyszedłem rano? Ktoś pytał o podsłuchiwanie za filarem to potwierdziłem, że wiem od swoich znajomych, zawodników, że takie rzeczy miały miejsce. Co ja mam Ci do chuja udowadniać? Mam teraz zadzwonić do tych znajomych i nagrać rozmowy i tu wstawić? Czy pisać smsmy i wysłać Ci screeny? Zwariowałeś do reszty? Równie dobrze mogę Ci powiedzieć, że chodziło mi na przykład o Materlę i wrzucić jakiś stary wywiad. Co Ci to da jak i tak nie masz pewności ile w tym prawdy. Chcesz to wierz, nie to nie. Czy ja tu komuś narzucam swoje zdanie? Rozkazałem wszystkim wierzyć w to co pisze a kto nie wierzy ten pedał? Nie, więc daj mi spokój gościu :D
Jeżeli chodzi o Kurczewskiego to widzę, że nie rozumiesz chyba sytuacji, ale to nie mój problem.

Nie porównuj mnie do Olkiewicza bo ja nie jestem osobą publiczną i naczelnym portalu i nie wypowiadam się na Twitterze tylko anonimowo na forum i w żaden sposób nie poczuwam się do tego żeby inny anonim roLicAl mnie za moe słowa. Więc nie mam najmniejszego obowiązku rzucać Ci tu nazwiskami i datami. Zachowuj się tak dalej a słowa Dresa o sekcie zaczną nabierać sensu. Napisałeś w tym temacie chyba najlepszy komentarz a teraz brniesz w jakiś fanatyzm.

Ogólnie nie wiem co ty mi próbujesz wmówić, ale jak będziesz się lepiej dzięki temu czuł to uznajmy, że przez blisko 6 lat prowadziłem tajną misję na Cohones jako klakier KSW i ty mnie dzisiaj rozgryzłeś.
:beczka:

Jest weekend, dzisiaj kozacka gala a ty się dojebałeś do mnie gorzej niż @crt14 do @marcinos.

Miłego weekendy i z łaski swojej, nie pisz już do mnie.
:gabi_much_love:
 
No to syp dalej, skoro było tego w chuj, a nie się wyręczasz kimś innym i to argumentami wątpliwej jakości. Co to za wielki nietakt z Kurczewskim? Dzwoni do niego dziennikarz sportowy i zadaje mu pytania stricte zawodowe i później się dziwi, że jest z tego nius? To trzeba być niezłym dzbanem żeby tego nie wydedukować. Dzwonił prywatnie zapytać jak się ma? Było mu powiedzieć wprost, że ma tego nigdzie nie upubliczniać to może by zadziałało. Zresztą pewnie Wojtas tym właśnie zagraniem załatwił mu angaż w KSW.

No kurwa, jak Ty go oskarżasz to podawaj konkrety. Przecież powinieneś wiedzieć o takich akcjach. Drugi Olkiewicz. Najlepiej - rzucaj oskarżenia i półsłówka, a później każ komuś udowadniać, że nie jest koniem.

Akcja z koksem faktycznie lekko krzywa i podejrzewam, że przede wszystkim o to poszło Lewandowskiemu/Kawulskiemu, bo niby o kogo innego miałoby chodzić? Przecież z Jóźwiakiem i Mirkiem ma jak najlepsze stosunki, a Spartan go sponsoruje. Do tego w jednym z ostatnich lajwów zaczął szoł od tekstu, że KSW nie ma na niego haków, bo on nie bierze narkotyków. Co wydawało mi się w ogóle od czapy wtedy.
Sytuacja z koksem dotyczyła innej organizacji.Jakby co nie pamietam która to była ale na 100% nie KSw
 
a czy to wazne? niech Mrozu sobie kupi bilet vipowski za 5000zl i bedzie mogl siedziec w tym samym miejscu
ale oczywiscie mu sie nalezy, bo on wielki dziennikarz jest XDDD
Czy Cie oznaczyłem lub o coś pytałem? Ali daj mi kurwa żyć bo jesteś nieznośny w chuj. Masz taki ból dupy o każdego donejta i o każdą rzecz związaną z Mrozem, że to ludzie pojęcie przechodzi.
Zachowujesz sie dziwnie
 
Czy Cie oznaczyłem lub o coś pytałem? Ali daj mi kurwa żyć bo jesteś nieznośny w chuj. Masz taki ból dupy o każdego donejta i o każdą rzecz związaną z Mrozem, że to ludzie pojęcie przechodzi.
Zachowujesz sie dziwnie
juz raz bana dostalem w tym temacie niczym Mrozu na KSW, wiec korzystam z wolnosci slowa
KSW to prywatna firma i nie musi nikomu nic za darmo dawac
 

MMARocks z błogosławieństwem czy bez od K&L świetnie sobie poradzą, natomiast przejęcie krzesełka Mroza pod klatką dla ITC to jak wygrać na loterii. Dlatego też nasi redaktorzy tolerują ten temat i w sumie mają wyjebkę na sytuację, a pewnie też czasami dobrą zabawę zaglądając w to miejsce. W mniejszym obozie jest to natomiast złapanie Pana Boga za nogi. Tak przynajmniej widzę sytuację, gdy przypominam sobie, iż jeszcze niedawno zawodnicy i działacze wiadomej organizacji cisnęli bekę na pewnej konferencji z jej redaktora, dzisiaj natomiast polecają ten portal. Stare wygi z rocksów wiedzą dobrze, że K&L to niewierna panna, która co dzień przekonuje o swojej miłości do nas, by po jakimś czasie jednak stwierdzić, że kocha innego. Tak bym to widział. :wink:
 
Czy Cie oznaczyłem lub o coś pytałem? Ali daj mi kurwa żyć bo jesteś nieznośny w chuj. Masz taki ból dupy o każdego donejta i o każdą rzecz związaną z Mrozem, że to ludzie pojęcie przechodzi.
Zachowujesz sie dziwnie

przecież to Martin piszę, a Maciek się udzielna w temacie UFC, widać ich pupcia boli.
 
MMARocks z błogosławieństwem czy bez od K&L sobie świetnie poradzą, natomiast przejęcie krzesełka Mroza pod klatką dla ITC to jak wygrać na loterii. Dlatego też nasi redaktorzy tolerują ten temat i w sumie mają wyjebkę na sytuację, a pewnie też czasami dobrą zabawę zaglądając w to miejsce. W mniejszym obozie jest to natomiast złapanie Pana Boga za nogi. Tak przynajmniej widze sytuację, gdy jeszcze niedawno zawodnicy i działacze cisnęli bekę na pewnej konferencji z jej redaktora, dzisiaj natomiast polecają ten portal. Stare wygi z rocksów wiedzą dobrze, że K&L to niewierna panna, która co dzień przekonuje o swojej miłości do nas, by po jakimś czasie jednak stwierdzić, że kocha innego. Tak bym to widział. :wink:
mmarocks juz tak mocno z KSW nie wspolpracuje, jedynie reselling gali i tyle w sumie, wiec mozna ich hejtowac
wczesniej za wszystko banowali XDDD
teraz maja extreme hobby, iron horse i lvbet
 
mmarocks juz tak mocno z KSW nie wspolpracuje, jedynie reselling gali i tyle w sumie, wiec mozna ich hejtowac
wczesniej za wszystko banowali XDDD
teraz maja extreme hobby, iron horse i lvbet

Napisałem w sumie to samo, tylko bez podawania konkretów. MMARocks jest duże i może sobie pozwolić na więcej, a nawet za zbyt upokarzające zachowanie względem tej organizacji, jeden, już były, redaktor został dyplomatycznie poproszony o opuszczenie szeregów. :wink:
 
Napisałem w sumie to samo, tylko bez podawania konkretów. MMARocks jest duże i może sobie pozwolić na więcej, a nawet za zbyt upokarzające zachowanie względem tej organizacji, jeden, już były, redaktor został dyplomatycznie poproszony o opuszczenie szeregów. :wink:
do tego mmanews to aktualnie chyba najmniejszy portal o mma, wiec zadna konkurencja
 
do tego mmanews to aktualnie chyba najmniejszy portal o mma, wiec zadna konkurencja

No nie do końca, najmniejszy pod względem liczby pracowników. Jakby tak zliczyć suby i aktywność na "lajwach" to chyba jedyna realna konkurencja. Naivera nie liczę, bo to całkiem inna forma działalności.
 
No nie do końca, najmniejszy pod względem liczby pracowników. Jakby tak zliczyć suby i aktywność na "lajwach" to chyba jedyna realna konkurencja. Naivera nie liczę, bo to całkiem inna forma działalności.
z tego co porownywalem to mmanews nawet mniejsze od małego lowkinga jest pod wzgledem wejsc itd
naprawde jest slabo, aktualnie liczy sie tylko mmarocks i mmapl, reszta jest daleko w tyle
 
z tego co porownywalem to mmanews nawet mniejsze od małego lowkinga jest pod wzgledem wejsc itd
naprawde jest slabo, aktualnie liczy sie tylko mmarocks i mmapl, reszta jest daleko w tyle

W mojej opinii tylko Rocksi, MMANews i Lowking to miejsca, gdzie można się czegoś ciekawego dowiedzieć. Reszta mogłaby nie istnieć.
 
Dziennikarska duma Wojtka chyba dosc mocno ucierpiala przy okazji ogloszenia umowy na UFC w Polsacie. Jeszcze wczoraj rozkminial PPV na FP, a dzis musial powolac sie na MMARocks. Jest szansa, ze bedzie chcial sie zrehabilitowac i wystrzeli z czyms ciekawym ;)

Na siłę chyba szukasz problemów między portalami :) Ja nie mam problemu żeby powołać się na Wojtka / MMAnews i w sumie lada moment to zrobię bo zweryfikowałem coś o czym pisał i myślę że Wojtek też nie ma z tym problemu, z tego co pamiętam jako jedna z niewielu osób zawsze to robił.


Info prawie jak paski w TVP :lol: Trochę niedzwiedzią przysługę nam oddali hehe

@defthomas kto aktualnie zajmuje te sławne krzesełko pod klatką?:D

Szczerze to nie wiem nawet, poza tym że fajnie się ogląda tam galę to raczej za dużo z tego miejsca nie zrobisz, może ewentualnie coś podsłuchać ale to nie nasza domena :lol: Ważniejsze jest wejście za kulisy gdzie można łapać szybciej zawodników itd.
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top