Wojciech Mrozowski bez akredytacji na KSW 41, dziennikarz nie wejdzie też na żadną galę KSW!

Status
Not open for further replies.
O kurwa :D. Bo tak czytam co piszesz, o akcji z Kurą pamiętam, specjalnie go podkrecili żeby wypuścił newsa takiego z dupy. O koksie też coś mi świtało jednak nie byłem pewien do końca o co chodzi. Skoro tak to wyglądało to ja nie jestem pewien czy nie zajebał jednak szczurka, może wrócił na chatę, jeszcze mu nie zeszło, pierdolnął newsa, ktoś zobaczył, zadzwonil, i wytłumaczył mu na jaką minę wpierdala zainteresowanych :D. Panowie biznesmeni w sumie pasują do tej historii. Dzięki za rzucenie trochę światła :fro:
Wiesz, to żadna tajemnica, śledzę polskie mma sporo czasu i nie trzeba być szczególnie dociekliwym żeby takie rzeczy wiedzieć :D nie przyszedłem tutaj żeby oczerniać Wojtka tylko zajrzałem zobaczyć co słychać. Ktoś pytał o te podsłuchiwania i ja po prostu potwierdzam, że takie akcje się zdarzały, nie zmuszam nikogo do tego żeby mi wierzył.
Na pewno nie mam na celu bronić w ten sposób KSW żeby była jasność.
 
A ja nie mam zamiaru cisnąć Wojtka, śmieszne to wszystko dla mnie i tyle :D ja również śledzę, ale portale branżowe, na prywatne fb i ogólnie na fb instagramy i tak dalej mam wyjebane, dlatego tego nie widziałem, a gdybym śledził również portale społecznościowe to pewnie też bym zauważył, bo się uzależnilem kurwa od tego wszystkiego :D. Idę spać, Siemano
A do śniadania sobie odpale lajfa Mroza :rutekajak:

-i tak jak już ktoś napisał, jego metody pracy mi powiewają, bo od niego oczekuje informacji o mma, niech nawet te pluskwy poprzykleja w klubach, szatniach i nawet u Kawula na chacie. Dla mnie bomba :D
Kolegami byśmy na pewno nie byli, nie mój typ człowieka, więc przez taki pryzmat go nie oceniam, a za pracę która wykonuje.
 
A ja nie mam zamiaru cisnąć Wojtka, śmieszne to wszystko dla mnie i tyle :D ja również śledzę, ale portale branżowe, na prywatne fb i ogólnie na fb instagramy i tak dalej mam wyjebane, dlatego tego nie widziałem, a gdybym śledził również portale społecznościowe to pewnie też bym zauważył, bo się uzależnilem kurwa od tego wszystkiego :D. Idę spać, Siemano
A do śniadania sobie odpale lajfa Mroza :rutekajak:

-i tak jak już ktoś napisał, jego metody pracy mi powiewają, bo od niego oczekuje informacji o mma, niech nawet te pluskwy poprzykleja w klubach, szatniach i nawet u Kawula na chacie. Dla mnie bomba :D
Kolegami byśmy na pewno nie byli, nie mój typ człowieka, więc przez taki pryzmat go nie oceniam, a za pracę która wykonuje.
Ale mi tak samo wiszą te metody, ja tylko potwierdziłem podejrzenia innych a o szlachetności nie chce mi się rozpisywać.
Co do tych prywatnych profili to akurat Wojtas wrzucił info o koksie normalnie jako mmanews.pl :D
 
Nie odbieraj mojego postu jako ataku czy coś w ten deseń, ogólnie pisze, może chujowo składam teraz zdania, ale tak jak pisałem dopiero mam zamiar iść spać.
W takim razie zajebisty news o mma :D. Profili mediów branżowych też nie śledzę na społecznościowych, bo mam wyjebane jak Popek na te portale społecznościowe po całości, nie używam, jedyne miejsce w którym " żyje" w internecie to Cohones, i pewnie ostatnie :D. PiS joł
 
Nie odbieraj mojego postu jako ataku czy coś w ten deseń, ogólnie pisze, może chujowo składam teraz zdania, ale tak jak pisałem dopiero mam zamiar iść spać.
W takim razie zajebisty news o mma :D. Profili mediów branżowych też nie śledzę na społecznościowych, bo mam wyjebane jak Popek na te portale społecznościowe po całości, nie używam, jedyne miejsce w którym " żyje" w internecie to Cohones, i pewnie ostatnie :D. PiS joł
W ogóle tak tego nie odebrałem. Pełny luzik, zwłaszcza w tym temacie!
 
Koks? Gdzie kurwa Cormier i rurka!

ocb z tym koksem

Mrozu był zaproszony na jakieś afterparty i wieczorem wrzucił post na FB, że właśnie został poczęstowany koksem przez współwłaściciela duzej organizacji w Polsce, ale on nie wziął bo jest #teamUSADA coś w tym stylu i po jakimś czasie to skasował, ale ja akurat na świeżo na to trafiłem i było w chuuuuuj nieprzychylnych komentarzy pod tym postem typu: "nie dziwię się, że nikt z Tobą nie chcę gadać" itd. Więc ja naprawdę jestem szczerze zdziwiony, że dla niektórych to zachowania Wojtasa to taki szok.
Podobno mogło chodzić o właścicieli Spartana (tak też mówią) a nie o K&L, ale o tym słyszałem niedawno a teraz już nie pamietam co to za afterparty było żeby lepiej skojarzyć fakty.
xSQLyNU.jpg


Godzinę później już nie było.
 
O to to to właśnie. W internecie nic nie ginie. Szkoda, że komentarzy nie masz jeszcze :D
Odnalazłem wpis z wtedy:
Vaso (nie ten Vaso) tylko cisnął że kiedyś było dobry dzisiaj jest zły i ludzi cisnęli po Vaso, że dziennikarz jest od tego, by takie rzeczy wyjawiać.
Tam na FB (FB rocksów też) był taki ziomek, nawet chyba zawodnik, Vaso, który kurwił własnie. Widocznie nie wszyscy się z nim zgadzali :D
 
Z jednej strony chcecie wolnych mediow, newsow rodem z pudelka, odkrywania afer i klamstw w mma, a z drugiej pietnujecie Mroza za stanie z dyktafonem za firanka i bycie konfidentem. #mmafanLogic
 
Z jednej strony chcecie wolnych mediow, newsow rodem z pudelka, odkrywania afer i klamstw w mma, a z drugiej pietnujecie Mroza za stanie z dyktafonem za firanka i bycie konfidentem. #mmafanLogic
bo takie sa internety, zawsze bedzie cos kurwa nie tak. ZAWSZE :lol:
 
To nie pierwszyzna, że właściciele organizacji lubią przypudrować nosek, czy tam na dwa baty wyjebać szesnastolatkę.
Jak by Mrozu miał powściągliwość w sobie i zyskał pełne zaufanie w środowisku, to po kilku latach mógł by wydać w formie wideo Taśmy Mroza :mamed:
I podejrzewam, że nawet niejednenu z nas by szczęka opadła :fjedzia:
 
To nie pierwszyzna, że właściciele organizacji lubią przypudrować nosek, czy tam na dwa baty wyjebać szesnastolatkę.
Jak by Mrozu miał powściągliwość w sobie i zyskał pełne zaufanie w środowisku, to po kilku latach mógł by wydać w formie wideo Taśmy Mroza :mamed:
I podejrzewam, że nawet niejednenu z nas by szczęka opadła :fjedzia:


Ogólnie zgadzam się, ale z tą 16 latką to chyba przegięcie. Zawsze liczę na to, że ten świat nie może być, aż tak skurwiony :jon:
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top