Wojciech Mrozowski bez akredytacji na KSW 41, dziennikarz nie wejdzie też na żadną galę KSW!

Status
Not open for further replies.
Hah, miałem kilka QUOTE zaznaczonych, chciałem odpisywać, bo się podkrecilem ale jebac, podsumuje to w ten sposób, ten temat jest idealny dlatego, że ludzie nieświadomie ściągają swoje medialne maski, widać kto jest kim, kto uważa się za lepszego i tak dalej. Przez te wasze obrazki z Mrozem straciłem wene żeby się poprzypierdalac ale jednego odpuścić nie mogę.

@Mariusz Olkiewicz
Pisząc coś jawnie nie robisz tego we własnym gronie, we własnym gronie to by było jakbyś się np z Jurasem przy browarze w barze śmiał z Mroza a nie kurwa na Tt. A co do tego My we własnym i wy we własnym. Od dziś bojkotuje Twoja stronę, czytajcie sobie ją w 5 we własnym gronie, już z Wojtkiem od Ciebie z portalu wymieniłem zdania na temat wiem ale nie powiem. To po chuj ci co wiedzą otwierają buzię? Wiesz to zachowaj to dla siebie, albo dyskutuj na ten temat z innymi co wiedzą tak jak pisałem wyżej w barze czy na jakimś fejsbuku konferencje sobie zrób i zaproś tych co wiedzą, a nie publicznie zaczynacie temat a później się z niego wycofujecie. Co to kurwa ma być. To już nawet nie chodzi o to czym się zajmujecie, że jesteście nie jako osobami publicznymi. Bo nawet gdyby to nie była sprawa medialna, a coś co dotyczy kilku osób na podwórku.... To jakie to jest zachowanie? Takiego podjudzacza z podstawówki co prowokowal konflikty. chujowe zachowanie. .
I tak jak pisałeś o tej sekcie że ślepo za Mrozem i tak dalej, to tak wasze postępowanie nasuwa mi na myśl że macie nas za debili, bo mysleliscie że rzucicie strzepek informacji, my go podlapiemy i pojedziemy z Wojtkiem za te jego kulawe akcje. Tylko nie zrozumieliscie tego że my mamy wyjebane na prywatne animozje między redaktorami, bo dziennikarzami nie jesteście, dlatego wasz sposób działania się nie sprawdził. I tak jak już ktoś pisał, to że klepiecie się po tylkach na Tt w 5, Twoja argumentacja, jak i wczeaniejsza @Wojtek123 nasuwa mi jedna myśl. Czy to czasem nie jest nieoficjalna linia obrony którą obrał Samuraj z Lewym? Sprawny obserwator może wyciągnąć takie wnioski, bo to że lubię dziwne rozkminki to inna sprawa.



JP POZDRO DLA KUMATYCH
 
Jeszcze coś dodam, kiedyś jak słuchałem Cie w podcastach to wydawales się normalnym facetem, takim jak każdy inny, a po tym co przeczytałem odniosłem wrażenie że się uniosles ponad zwykłego fana, i to mi się za bardzo nie podoba, jednak wiadomo że moje zdanie Cie nie interesuje. Jednak zwróć na to uwagę, możliwe że więcej osób niż ja tak uważa. Może nawet z Twojego bliskiego, prywatnego otoczenia, tego nie wiem . Człowiek tego nie zauważa, ale ludzie dookoła już tak. Mądrości o 4 nad ranem, godne uwagi.
 
Lewandowski został podkrecony przez swoich klakierów dziennikarskich którzy coś tam personalnie mają do Mrozowskiego i wyszła z tego kupa. Kawulski udziela wywiadu przed ksw42 Wojtkowi pewnie nawet nie wiedząc ze jest jakaś afera z mmanews. Obecnie Lewandowski juz wie ze z mediami sie nie zadziera bo mozna na tym tylko stracic. Kabaret jak dali sie wmanipulowac.
 
Aż specjalnie wszedłem by zobaczyć czy ktoś tu już napisał. Przejrzałem wszystkie portale i nawet ten portalik Olkiewicza ma informacje o tej walce, a na mmanews cisza :rofl: przecież miał nas informować :sad:
 
Dlaczego Wojciech nie poinformował nas pierwszy o ME KSW 42? Miał ogłaszać całe karty, przecież jest niezależny, dociekliwy słucha za każdym filarem, ma własne źródła. A może "niezależne" źródełko od KSW się skończyło i na tym kończą się jego możliwości? Jestem w szoku.
 
  • Like
Reactions: q.
Dlaczego Wojciech nie poinformował nas pierwszy o ME KSW 42? Miał ogłaszać całe karty, przecież jest niezależny, dociekliwy słucha za każdym filarem, ma własne źródła. A może "niezależne" źródełko od KSW się skończyło i na tym kończą się jego możliwości? Jestem w szoku.
Wiele osób nie wie że KSW nakłada na swoich zawodników kary, jeśli z ich obozu wypłynie informacja o walce i pójdzie do mediów. To jest kolejny powód dla którego, tak Wojtek jak i inne portale, nie ogłaszają takich informacji zbyt często, mogło by się to wiązać z nieprzyjemnościami dla zawodnika, co z pewnością Wojtek ma na uwadze.
 
Chciałem tylko zaznaczyć, że właśnie zgłosiłem ten temat do UNESCO, żeby zakwalifikowali go jako światowe dziedzictwo kulturowe. Tej klasy inby muszą być chronione w szczególny sposób, do tego naszym obowiązkiem jest, żeby pamięć o nim przetrwała w następnych pokoleniach.
Oświadczam także, że od tej pory w każdy Nowy Rok zamiast słuchać Trójkowego Topu Wszechczasów będę czytał ten temat od deski do deski.
 
Temat stygnie, Martin patrzy
giphy.gif
 
A mi któraś zwrotka pod bit toksycznej waluty.

Kojarzy mi się coś ze stajnią SB

Hahaha, puść se Palucha "Gdybyś kiedyś" i czytaj ten fragment w rytmie:

"My lubimy hejt i lubimy wbijać.
Jaki ma sens się dziś nie spinać?
Buzuje w nas ta endorfina.
Koszula Jòźwiaka tak ciebie opina.
Ooo Błędny wzrok kolejny tweet, łapię trop.
Brzdęk, brzdęk znika lęk
Dziś na forum będzie bang!"
 
Hah, miałem kilka QUOTE zaznaczonych, chciałem odpisywać, bo się podkrecilem ale jebac, podsumuje to w ten sposób, ten temat jest idealny dlatego, że ludzie nieświadomie ściągają swoje medialne maski, widać kto jest kim, kto uważa się za lepszego i tak dalej. Przez te wasze obrazki z Mrozem straciłem wene żeby się poprzypierdalac ale jednego odpuścić nie mogę.

@Mariusz Olkiewicz
Pisząc coś jawnie nie robisz tego we własnym gronie, we własnym gronie to by było jakbyś się np z Jurasem przy browarze w barze śmiał z Mroza a nie kurwa na Tt. A co do tego My we własnym i wy we własnym. Od dziś bojkotuje Twoja stronę, czytajcie sobie ją w 5 we własnym gronie, już z Wojtkiem od Ciebie z portalu wymieniłem zdania na temat wiem ale nie powiem. To po chuj ci co wiedzą otwierają buzię? Wiesz to zachowaj to dla siebie, albo dyskutuj na ten temat z innymi co wiedzą tak jak pisałem wyżej w barze czy na jakimś fejsbuku konferencje sobie zrób i zaproś tych co wiedzą, a nie publicznie zaczynacie temat a później się z niego wycofujecie. Co to kurwa ma być. To już nawet nie chodzi o to czym się zajmujecie, że jesteście nie jako osobami publicznymi. Bo nawet gdyby to nie była sprawa medialna, a coś co dotyczy kilku osób na podwórku.... To jakie to jest zachowanie? Takiego podjudzacza z podstawówki co prowokowal konflikty. chujowe zachowanie. .
I tak jak pisałeś o tej sekcie że ślepo za Mrozem i tak dalej, to tak wasze postępowanie nasuwa mi na myśl że macie nas za debili, bo mysleliscie że rzucicie strzepek informacji, my go podlapiemy i pojedziemy z Wojtkiem za te jego kulawe akcje. Tylko nie zrozumieliscie tego że my mamy wyjebane na prywatne animozje między redaktorami, bo dziennikarzami nie jesteście, dlatego wasz sposób działania się nie sprawdził. I tak jak już ktoś pisał, to że klepiecie się po tylkach na Tt w 5, Twoja argumentacja, jak i wczeaniejsza @Wojtek123 nasuwa mi jedna myśl. Czy to czasem nie jest nieoficjalna linia obrony którą obrał Samuraj z Lewym? Sprawny obserwator może wyciągnąć takie wnioski, bo to że lubię dziwne rozkminki to inna sprawa.



JP POZDRO DLA KUMATYCH
Zdecydowanie masz rację z jednym i tu sypię głowę popiołem. Jeżeli się mówi A, to powinno się powiedzieć B. Nie pownienem odzywać się wcale tutaj na ten temat skoro nie wnoszę nic do dyskusji, mój błąd. Widzę, że zrozumiesz co mam Ci do powiedzenia więc wytłumaczę. Szanuję pracę Wojtka, jest pracowity, zaangażowany, skuteczny. Nie jestem fanem jego wywiadów, puszczania fake newsów, nagrywania rozmów czy podsłuchiwania. Dla was to może dobre dziennikarstwo. A może to jest po prostu dziennikarstwo, więc jeśli jest to ja go w takiej formie nie zamierzam uprawiać. Mam okazję być po obu stronach. Znam masę fanów, oglądałem z nimi gale, piłem, imprezowałem, jestem nim nadal i nie przestanę. Natomiast z Wojtkiem pracujemy na tych samych galach i widzę oraz wiem więcej siłą rzeczy. Natomiast nie zamierzam się tym dzielić. Mój błąd, że zacząłem ten temat. Nie naprawię go, bo nie zamierzam działać na szkodę Wojtka z szacunku do jego wkładu w rozwój MMA, on mi pod górkę nie robi. Po prostu, gdy widzę pod każdym wideo nt. MMA #freeWojtek i komentarze oraz wyrzuty fanów do innych redakcji czy redaktorów to jednak coś mnie rusza, bo nie do końca wiedzą w czyjej obronie stają. To nie jest tak, że cała branża boi się KSW, milczą bo boją się podzielić jego los. Bzdura, przynajmniej jeśli chodzi o InTheCage. Jest 10 redakcji i tylko jedna opowiada się za Wojtkiem tak naprawdę, ta która nigdy nie pracuje na galach tylko albo siedzi na trybunach, albo przed komputerem bo inaczej jego strona leży. To nie jest zarzut, stanowisko jego i fanów Wojtka bierze się z niepełnej wiedzy. Lecz nie jest powiedziane, że to co mi się nie podoba w metodach pracy Wojtka nie spodoba się wam. Niemniej jednak nie zamierzam się tym dzielić na forum. W ostatnim moim wpisie został użyty cudzysłów, który niestety nie spełnił swojej roli. Część błędnie go odebrała. Tyle mam do powiedzenia w tym temacie. Jeśli ktoś ma ochotę kontynuować ze mną rozmowę to zapraszam na priv, tt, mail, fb, dowolnie. Rzadko tu wpadam, a jak mam odpowiadać co 2-3 dni to też bez sensu. Pozdrawiam.
 
Po tym jak zachowują się "włodarze" KSW w obliczu kryzysu dopiero widzę jak bardzo Pudzian uratował im dupy.

Gdyby nie on to zapewne nadal zastanawialiby się czy walkę wieczoru zorganizować przed czy po podaniu schabowego.
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top