Wojciech Mrozowski bez akredytacji na KSW 41, dziennikarz nie wejdzie też na żadną galę KSW!

Status
Not open for further replies.
Czemu nie odniesiesz się do bana jakiego my mieliśmy od KSW? :) Albo bana od FEN? Mieliśmy przecież takie same sytuacje.

Można jednocześnie zapytać jak się od tego czasu zmienił Wasz stosunek i PRZEDE WSZYSTKIM pytania w wywiadach związanych z KRS1.
Mimo ogromnej pompy z "UFC jest w dupie" tu na cohones nikt nigdy nie zapytał tych 2 erudytów czy oni coś ćpają rzucając takimi hasłami. Ktoś szukający teorii spiskowych mógłby powiedzieć. Dostaliście w pizdę i złagodnieliście.
 
Ale my przecież mieliśmy juz bana na KSW i nikt w środowisku za nami nie płakał jak sie nie ugielismy przed żądaniami ksw. Żeby było jasne, uważam ze decyzja ksw o banie dla Wojtka jest błędna i szkodliwa.

Czy jakaś dobra morda moze znaleźć link do arta z mmanews w którym mrozu przy udziale lub moze nawet za namowa Martina Lewandowskiego z KSW wrzuca pod autobus Pawła Kowalika z wtedy działającego dla MMARocks? Nie wiem czy dobrze pamietam ta sytuacje ale wtedy wydawała mi sie obrzydliwa.

Tak jak pisalem wczesniej, ze ja pamietam tylko ta akcje https://www.mmanews.pl/2013/04/miroslaw-okninski-o-tym-kto-robi-najwiecej-szkody-w-polskim-mma/

Jezeli to jest to o co Ci chodzilo to, z tego co piszesz to M.Lewandowski namowil wczesniej trenera Okninskiego do tych wypocin o Kowaliku. Potem namowil Mrozowskiego, zeby to upublicznil. Na koniec sam Mrozowski sie bardziej "pograzyl", bo upublicznil tez oswiadczenie Pawla.

Ja tutaj jego winy zbytnio nie widze...
 
Widzisz i ja siedo nich zaliczam. Już tłumaczę jak to przebiega. Wchodzę na mmarocks.pl i sprawdzam czy jest news który mnie interesuje.Gdy chce skomentować przechodzę na cohones. NIGDY inaczej.
Teraz pytanie, czy przy większej liczbie ciekawych tematów nie wzrosłaby liczba odwiedzających cohones.

A tak już na zupełnym marginesie. IMO portale konkurencyjne robią w większości jeden poważny błąd. Nie stawiają na community tak jak robi to mmarocks.
Jeśli jednak jesteście pewni swojej jakości to zróbmy sondę (głosowanko) który portal branżowy stoi na najwyższym poziomie pod względem np wywiadów, co? :)
Wypowiedzą/zagłosują tylko zalogowani więc na starcie macie przewagę ;)

Sory ale nie bedzie to MMAROCKS, juz od dawien dawna, co roku nowi mlodzi dziennikarze robiacy wywiady wideo dopiero co zbierający doświadczenie, u mnie na pierwszym miejscu jest Wojtek z MMANEWS a na drugim Mariusz Olkiewicz z ITC. Najlepsze wideo-wywiady to oni.
 
Można jednocześnie zapytać jak się od tego czasu zmienił Wasz stosunek i PRZEDE WSZYSTKIM pytania w wywiadach związanych z KRS1.
To akurat proste. Kilka lat temu z mikrofonem biegał głównie TJ, później Kowalik, ich już nie ma. Więc zmieniły się pytania.

A jak już jesteśmy przy pytaniach, to może zapytasz się Wojtka co się stało, że jeszcze 3 lata temu budował imperium razem z Lewym, dostawał newsy i rozmówców z pierwszej ręki a dziś wyłapał bana?
pride-Nobuyuki-Sakakibara-ksw-martin-lewandowski-mmanews.jpg
 
No akurat proste. Kilka lat temu z mikrofonem biegał głównie TJ, później Kowalik, ich już nie ma. Więc zmieniły się pytania.

A jak już jesteśmy przy pytaniach, to może zapytasz się Wojtka co się stało, że jeszcze 3 lata temu budował imperium razem z Lewym, dostawał newsy i rozmówców z pierwszej ręki a dziś wyłapał bana?
pride-Nobuyuki-Sakakibara-ksw-martin-lewandowski-mmanews.jpg

No przecież powiedział, że Wojek się na niego uwziął :) Co akurat nie wygląda na teorię spiskową patrząc na to co tutaj pisze ekipa rocksów :)
 
Sory ale nie bedzie to MMAROCKS, juz od dawien dawna, co roku nowi mlodzi dziennikarze robiacy wywiady wideo dopiero co zbierający doświadczenie, u mnie na pierwszym miejscu jest Wojtek z MMANEWS a na drugim Mariusz Olkiewicz z ITC. Najlepsze wideo-wywiady to oni.

Wiadomo, każdy lubi kogo chce jeśli chodzi o wywiady, nie twierdzę, że jesteśmy najlepsi we wszystkim. Dlatego też i my powiększamy swoją ekipę i do Magdaleny oraz Jakuba, dołączyliśmy niedawno Jacka Adamczyka i Filipa, by cały czas podnosić poziom i ilość materiałów. Mam nadzieję, że kiedyś przekonasz się do naszej ekipy i któryś z naszych reporterów też Ci podpasuje :)
 
To jest właśnie w tym wszystkim najlepsze.
Rozumiem, że białe, niebieskie, czy purpurowe paski mogą o tym nie wiedzieć, ale gdy widzę jak wielu starych userów wstawia się za Wojtkiem to zastanawiam się o co tu kurwa chodzi? Pierwszy aprilis? Czy na pewno chodzi o solidarność, czy jednak o dojebanie KSW? I to, że padło na Wojtka nie ma tak naprawdę znaczenia, po prostu jest okazja do dojebania KSW. Kurwa, nowy bohater, ostoja dziennikarskiej niezależności, błagam. Tyle było krzywych akcji w jego wykonaniu, przez tyle lat pucował KSW, że nie pojmuję jak można za nim się wstawić?

Przez lata siedział w dupie KSW a teraz dupa go wysrała, tyle.



Ale na MMARocks już padło i to nie raz, nikt się za nimi nie wstawiał a byliby tacy co próbowali na tym ugrać coś dla siebie. Podejrzewam, że brak reakcji na bana dla Wojtka jest właśnie skutkiem jego wcześniejszych akcji.
Mi to w sumie zawsze chodzi o dojebanie krs1 więc wykorzystuje sytuację :lol: a co Mrozu robił dobrze pamiętam
 
Wiadomo, każdy lubi kogo chce jeśli chodzi o wywiady, nie twierdzę, że jesteśmy najlepsi we wszystkim. Dlatego też i my powiększamy swoją ekipę i do Magdaleny oraz Jakuba, dołączyliśmy niedawno Jacka Adamczyka i Filipa, by cały czas podnosić poziom i ilość materiałów. Mam nadzieję, że kiedyś przekonasz się do naszej ekipy i któryś z naszych reporterów też Ci podpasuje :)
Waszym wywiadom wg mnie niczego nie brakuje. Szczególnie fajnie ogląda się Magdę - dziewczyna, która orientuje się w tym co mówi o MMA to miłe zaskoczenie
 
Waszym wywiadom wg mnie niczego nie brakuje. Szczególnie fajnie ogląda się Magdę - dziewczyna, która orientuje się w tym co mówi o MMA to miłe zaskoczenie

Mi ostatnio podobał się bardzo wywiad Jacka z Joanną Jędrzejczyk w którym drążył kilkukrotnie temat "co nie zadziałało w walce i przygotowaniach" gdy Joanna nie chciała odpowiedzieć na to pytanie



albo Filipa z Normanem Parke.



Myślę, że wiele zarzutów o brak niewygodnych pytań jest niesprawiedliwych, bo te wielokrotnie padały nawet do zawodników KSW. Myślę, że nowa ekipa jeszcze nie raz się wykaże :)
 
Mi ostatnio podobał się bardzo wywiad Jacka z Joanną Jędrzejczyk w którym drążył kilkukrotnie temat "co nie zadziałało w walce i przygotowaniach" gdy Joanna nie chciała odpowiedzieć na to pytanie



albo Filipa z Normanem Parke.



Myślę, że wiele zarzutów o brak niewygodnych pytań jest niesprawiedliwych, bo te wielokrotnie padały nawet do zawodników KSW. Myślę, że nowa ekipa jeszcze nie raz się wykaże :)

Filip to jeden z najlepszych nabytkow w tym całym polskim kurwidolku. Koleś przeprowadza mega pro wywiady
 
Obejrzałem teraz ten Live tego gościa i w sumie mówi z sensem (i ja mu wierze) ale taka polityka KSW :P niewygodnych graczy/dziennikarzy się eliminuje, szkoda ale to ogarnięty typ jest i se poradzi. Dla mnie to jest jeden z lepszych dziennikarzy o MMA nie wiem jak to napisać poprawnie.

Co do KSW,MMARocks, to według mnie to forum jest pupilkiem KSW'u, niby jakiegoś tam bana kiedyś dostaliśmy ale według mnie to tylko gra pozorów.
 
Czasem trzeba zapytać w odpowiedni sposób :)
Rozgrzebałbym jeszcze sprawę ujawniania newsów przed autoryzacją KSW. Ja to rozumiem, że mogą się denerwować. Np o tym jak McSweeney miał nie wyjść do walki. normalne, że chcieli w spokoju załatwić tę sprawę i wstawić Jaya Silvę. W momencie gdy sprawa wypłynęła a oni nie mieli jeszcze dopiętego zastępstwa zrobiło się pewnie u nich nerwowo. Pewnie Jay też negocjował wyjście z innej pozycji niż gdyby było cicho.

Nie ma co jednak winić portali, że chcą jako pierwsi wrzucić newsa u siebie na stronie. Przecież o to w tym wszystkim chodzi żeby wiedzieć i pisać o newsach jako pierwszy. KRS1 nie ma się co burzyć bo taka jest ta praca. Mogą przecież poszukać przecieków u siebie zamiast banować dziennikarzy. Najprostszy sposób na ból głowy to wrzucić ibuprom. Jednak mimo że bólu nie ma to przyczyna nie jest usunięta.

Jakiś czas temu słuchałem podcastu Olka Wandzla z redaktorem naczelnym Przeglądu Sportowego i całość kręciła się dookoła tego kto będzie pierwszy w publikowaniu newsów i kogo wrzucą na okładkę. Taki jest ten biznes.
 
Motywacja 90% ludzi piszących w jego obronie. Forum które przez wiele lat śmiało się wielokrotnie z jego roboty teraz broni prawie wszystkimi rękami. Jest to całkiem zabawne :corn:
Motywacja 90% ludzi piszących w jego obronie. Forum które przez wiele lat śmiało się wielokrotnie z jego roboty teraz broni prawie wszystkimi rękami. Jest to całkiem zabawne :corn:

Widzisz, ja się z niego dalej śmieję, tylko jakie to znaczenie odnośnie tego wydarzenia? Oceniamy człowieka czy sytuację?
 
Widzisz, ja się z niego dalej śmieję, tylko jakie to znaczenie odnośnie tego wydarzenia? Oceniamy człowieka czy sytuację?
Znaczenie ma sytuacja. To, że akurat to Mrozu podbija tylko ten temat, bo każdy go kojarzy z dobrej lub złej strony.

Zastanawiające jest tylko to dlaczego akurat teraz ten temat ma takie wzięcie. Możliwe, że nawet Cohones dorasta do takich tematów :D:D
 
Znaczenie ma sytuacja. To, że akurat to Mrozu podbija tylko ten temat, bo każdy go kojarzy z dobrej lub złej strony.

Zastanawiające jest tylko to dlaczego akurat teraz ten temat ma takie wzięcie. Możliwe, że nawet Cohones dorasta do takich tematów :D:D
Zapytaj tych co przez rok kasowali każdy mój post, gdzie wspominałem Naivera. Pozdro redakcjo. :D
 
Wiadomo, każdy lubi kogo chce jeśli chodzi o wywiady, nie twierdzę, że jesteśmy najlepsi we wszystkim. Dlatego też i my powiększamy swoją ekipę i do Magdaleny oraz Jakuba, dołączyliśmy niedawno Jacka Adamczyka i Filipa, by cały czas podnosić poziom i ilość materiałów. Mam nadzieję, że kiedyś przekonasz się do naszej ekipy i któryś z naszych reporterów też Ci podpasuje :)

Odkąd TJ przestal robic wywiady to przestalem w nie klikać tak często jak często klikałem za jego panowania. --- moze sie urodzi kiedy Wam taki drugi TJ jeszcze.

A poza tym fajny kolo, jako jedyny przyszedl podczas KSW 33 do nas do baru w Krakowie, gdzie byliśmy 50 osobową grupą Cohones przywitać się z załogą a potem dopiero poszedł na galę - szanuję. :cry:
 
Odkąd TJ przestal robic wywiady to przestalem w nie klikać tak często jak często klikałem za jego panowania. --- moze sie urodzi kiedy Wam taki drugi TJ jeszcze

Ale to skąd wiesz czy nasze wywiady są słabe czy nie, skoro nawet ich nie oglądasz? :) Daj szansę nowej ekipie, skoro stara Ci nie spasowała.
 
  • Like
Reactions: PIR
Ale to skąd wiesz czy nasze wywiady są słabe czy nie, skoro nawet ich nie oglądasz? :) Daj szansę nowej ekipie, skoro stara Ci nie spasowała.

Oglądam poszczegolne juz tylko, ale nie az tyle co dawniej, chociaz nabycie Jacka Adamczyka to strzal w 10.
 
Odkąd TJ przestal robic wywiady to przestalem w nie klikać tak często jak często klikałem za jego panowania. --- moze sie urodzi kiedy Wam taki drugi TJ jeszcze.

A poza tym fajny kolo, jako jedyny przyszedl podczas KSW 33 do nas do baru w Krakowie, gdzie byliśmy 50 osobową grupą Cohones przywitać się z załogą a potem dopiero poszedł na galę - szanuję. :cry:

Jest Filip i Jacek,potem jest malo wybitnie, że tak dodam kurtuazyjnie.
Logan i Tj to byli chyba ostatni posiadajacy cohones (jezeli chodzi o zadawanie niewygodnych pytań.Papierkiem lakmusowym byla jeszcze sytuacja Bilmana z Dublina.Sluchajac Szklanej Szczeki mialem wrazenie ze slucham kolezkow z fyrtla Bilmana,a nie dziennikarzy.Szacunek dla Krzysztofa Skrzypka ktory jedyny nie kryl swojego stanowiska ale byl w swojej wypowiedzi bardzo lakoniczny.
Ja nie mowie tu aby rozdzierac szaty nad Mrozem ale mozna by cos wspomniec.
Wasz cyrk,wasze małpy robcie co uwazacie.
 
Ile to to mogło kosztować?
Chwilę strachu:mamed:

Wojtka raczej osobiście bym nie polubił, ale jestem przeciw takim działaniom krs1.
No ale niepoważna organizacja z reguły działa niepoważnie, więc czemu się tu dziwić.
Niedługo zostaną nam tylko rzetelne media w stylu blogów Jurasa:no no:
 
Jakby komuś nie chciało się przewijać lajwa to tutaj wrzucam krótszą wersję związaną z banem.
 
Ja polecam spojrzeć na to analitycznie a nie emocjonalnie. Ten jego "game changer" live podcast robi z 1500 wyświetleń na YT. Góra 2000. Jeden jego wywiad z Popkiem czy innym robi ponad milion lekko. Ten Podcast (jak i każdy inny w polskim MMA) to na dzień dzisiejszy jest nic. KSW przetrwało bez szwanku sprawę hymnu terrorystów która była wałkowana w dużych mediach, a blokuje Mroza bo robi podcast dla 1500 osób.
Ja przeciez ani slowem nie odnioslem sie do powodow nalozenia przez KSW tego bana, tylko do reakcji kolegow "dziennikarzy". Niby nic sie nie stalo, ale niemal kazdy jakos czul potrzebe zeby zabrac glos w tej sprawie i przypomniec wystepki Mroza z przeszlosci. Wielu przy tym, min. @defthomas, przywoluje "sprawe Kowalika", ale kompletnie pomijaja fakt, ze sam Pawel krytycznie ocenil decyzje KSW.
 
Ja tez oceniłem decyzje ksw krytycznie a wypowiedziałem sie tylko dlatego ze niektóre osoby domagały sie zajęcia stanowiska
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top