Wojciech Mrozowski bez akredytacji na KSW 41, dziennikarz nie wejdzie też na żadną galę KSW!

Status
Not open for further replies.
nie no, cohones sie solidaryzuje, wszyscy jada na streamach, zamiast placic ppv
pejperwiu-pszeciesz-za-pront-place.jpg
 
Naprawdę wierzycie, że Wojtas dostał bana za Silve?
Moim zdaniem to moglbyc jakis powod ale pewne nie tylko to,tak by juz dostal bana po ksw 40.Pewnie to zbierala sie od jakiegos czasu i postanowili dac prezent na swieta....
 
W calej tej sytuacji najbardziej podoba mi sie poszukiwanie przez wszystkich alibi zeby nie nazwac sprawy po imieniu, podczas gdy prawda jest bardzo prozaiczna. Mrozu stworzyl cos co bylo nie na reke praktycznie wszystkim. Coraz lepiej ogladajacy sie program, w ktorym pojawialy sie niewygodne tresci, ot i cala tajemnica. Przestancie wiec pierdolic, ze chodzi o charakter, sposob bycia czy metody pracy Mrozowskiego, bo one od lat pozostaja niezmienione. Sam nie darze go sympatia, ale MMANews Live to, przy wszystkich swoich wadach, jest cos naprawde mocnego.
Ja polecam spojrzeć na to analitycznie a nie emocjonalnie. Ten jego "game changer" live podcast robi z 1500 wyświetleń na YT. Góra 2000. Jeden jego wywiad z Popkiem czy innym robi ponad milion lekko. Ten Podcast (jak i każdy inny w polskim MMA) to na dzień dzisiejszy jest nic. KSW przetrwało bez szwanku sprawę hymnu terrorystów która była wałkowana w dużych mediach, a blokuje Mroza bo robi podcast dla 1500 osób.
 
Wojciech nie jest specjalnie elokwentny i trudno go tak naprawdę lubić. Myślę, że tutaj jednak chodzi o coś innego. Dzisiaj trafiło na niego, jutro może to być ktoś z MMARocks, dlatego trzeba takie rzeczy piętnować dla zasady, bo skoro raz się udało, to dlaczego KSW ma zaprzestać takich praktyk na przyszłość? Było parę fajnych i odważnych wywiadów naszego kolegi z brodą(wybacz, ale nie pamiętam twojego nicku), kolejny pewnie w kolejce do bana. MMARocks jest silne, gdy mówi jednym głosem(redakcja,społeczność), a wydaje mi się, że ciągle ciąży nam piętno Wojka. Czas się wreszcie uwolnić, może otworzyć okno, zaczerpnąć świeżego powietrza? Macie fajną społeczność, która pomimo że na co dzień często skłócona, w chwilach kryzysu zwykle bywa solidarna. Droga redakcjo MMARocks, nie spierdolcie tego, bo zostaną wam tylko janki i grażynki z facebooka.
 
Wojciech nie jest specjalnie elokwentny i trudno go tak naprawdę lubić. Myślę, że tutaj jednak chodzi o coś innego. Dzisiaj trafiło na niego, jutro może to być ktoś z MMARocks, dlatego trzeba takie rzeczy piętnować dla zasady, bo skoro raz się udało, to dlaczego KSW ma zaprzestać takich praktyk na przyszłość? Było parę fajnych i odważnych wywiadów naszego kolegi z brodą(wybacz, ale nie pamiętam twojego nicku), kolejny pewnie w kolejce do bana. MMARocks jest silne, gdy mówi jednym głosem(redakcja,społeczność), a wydaje mi się, że ciągle ciąży nam piętno Wojka. Czas się wreszcie uwolnić, może otworzyć okno, zaczerpnąć świeżego powietrza? Macie fajną społeczność, która pomimo że na co dzień często skłócona, w chwilach kryzysu zwykle bywa solidarna. Droga redakcjo MMARocks, nie spierdolcie tego, bo zostaną wam tylko janki i grażynki z facebooka.

Ale my przecież mieliśmy juz bana na KSW i nikt w środowisku za nami nie płakał jak sie nie ugielismy przed żądaniami ksw. Żeby było jasne, uważam ze decyzja ksw o banie dla Wojtka jest błędna i szkodliwa.

Czy jakaś dobra morda moze znaleźć link do arta z mmanews w którym mrozu przy udziale lub moze nawet za namowa Martina Lewandowskiego z KSW wrzuca pod autobus Pawła Kowalika z wtedy działającego dla MMARocks? Nie wiem czy dobrze pamietam ta sytuacje ale wtedy wydawała mi sie obrzydliwa.
 
Ale my przecież mieliśmy juz bana na KSW i nikt w środowisku za nami nie płakał jak sie nie ugielismy przed żądaniami ksw.

Czy jakaś dobra morda moze znaleźć link do arta z mmanews w którym mrozu przy udziale lub moze nawet za namowa Martina Lewandowskiego z KSW wrzuca pod autobus Pawła Kowalika z wtedy działającego dla MMARocks? Nie wiem czy dobrze pamietam ta sytuacje ale wtedy wydawała mi sie obrzydliwa.

Bo Mrozu taki jest i wiem to już od wielu lat. Dlatego też piszę o zasadach, a nie o prywatnej sympatii do Wojtka, bo nie ma jej u mnie nawet grama.
Poza tym całe Cohones stoi murem za Rocksami. Jakbyśmy się skrzyknęli, to KSW nie ma życia w internetach, więc portal ma o tyle łatwiej.
 
Jako media to może i się zgodzę ale powiedcie mi, czy można kogoś nie wpuścić na galę jak sobie kupi normalnie bilet ? Przecież nie można nikomu odmówić usługi lub towaru, którą się handluje, coś mnie się tak wydaje. A zresztą niech powie w mediach, że to przez to, że jest homosiem i go będą K&L na kolanach przepraszać.
 
Jako media to może i się zgodzę ale powiedcie mi, czy można kogoś nie wpuścić na galę jak sobie kupi normalnie bilet ? Przecież nie można nikomu odmówić usługi lub towaru, którą się handluje, coś mnie się tak wydaje. A zresztą niech powie w mediach, że to przez to, że jest homosiem i go będą K&L na kolanach przepraszać.
Kawul może się obronić "klauzulą sumienia" ;)
Wojtek ma świetną kamerę więc zoom x 20 rozwiązuje sprawę.

A tak serio to nawet gdyby chciał zaorać mmarocks to nie ma co mu życzyć źle czy cieszyć się z jego "nieszczęścia". Z resztą jakie to nieszczęście. Niech dalej robi swoje i czas pokaże co dalej.
 
Bardzo mi sie podoba jak ludzie ignorują w tym temacie ciekawa kwestie jak w przeszłości niezależny i niepokorny dziennikarz kiedy miał okazje sie odwdzięczyć za słowa wsparcia przy poprzedniej awanturze, kiedy miał okazje to przy wspolpracy / z polecenia KSW napisał art szkalujący i atakujący innego zbanowanego dziennikarza. Ta historia nie mogła byc naprawdę lepsza :applause:

Z tym się zgadzam, Mrozu ma swoje za uszami, to że bierze hajs za przyjazd na galę czy inne historie oddają też jakim on jest "niezależnym dziennikarzem". Ale tutaj problem jest inny. I tym problemem jest fakt, że największa organizacja MMA cenzuruje media bo coś im się nie podoba. Ja nie oczekuję solidarności ze strony mediów, bronienia Mroza, pisania #freeWojtek itd. Za to dziwi mnie jakikolwiek brak reakcji, bo to wygląda jakby każdy portal godził się na to, na zasadzie : banują jak nie będzie cenzury? To będziemy cenzurować.

Ja polecam spojrzeć na to analitycznie a nie emocjonalnie. Ten jego "game changer" live podcast robi z 1500 wyświetleń na YT. Góra 2000. Jeden jego wywiad z Popkiem czy innym robi ponad milion lekko. Ten Podcast (jak i każdy inny w polskim MMA) to na dzień dzisiejszy jest nic. KSW przetrwało bez szwanku sprawę hymnu terrorystów która była wałkowana w dużych mediach, a blokuje Mroza bo robi podcast dla 1500 osób.

To o czym w końcu rozmawiamy, o byciu dziennikarzem w MMA czy nabijaniu wyświetleń na Popku? Bo myślę że dla 99% osób wypowiadających się w tym temacie Popek i Strachu to nie jest MMA. Dla Ciebie ten podcast w MMA to nic, ja myślę że dla fanów sportu a nie cyferek, wyświetleń i perfrormance'ów aktorów i piosenkarzy, to jednak jest coś. Wolę być wśród 1500 osób, które dowiedzą się co słychać u Soldicia, Szulakowskiego itd niż wśród miliona, który się zesra jak Popek powiem do kamery RAM PAM PAM a Strachu o tym że Szpilka mu grozi że rozjebie mu łeb.

I owszem KSW przetrwało hymn terrorystów, przetrwa i to, bo ta sprawa za 2 tygodnie ucichnie i nikt nie będzie o tym pamiętał, co nie znaczy że problem został rozwiązany, zostanie po prostu zamieciony pod dywan i wszystko będzie się toczyć dalej. Bo na końcu i tak zostanie wszystko sprowadzone do tego że bardziej opłaca się robić wywiad z Popkiem niż z zawodnikami MMA i to wykorzystuje KSW w 100%, ot polskie dziennikarstwo MMA w pigułce - nie napiszę nic kontrowersyjnego czy niewygodnego dla organizacji, bo nie będę mógł zrobić wywiadu z Popkiem albo nie wpuszczą mnie na galę a wtedy miliony wyświetleń mniej.
 
Ale my przecież mieliśmy juz bana na KSW i nikt w środowisku za nami nie płakał jak sie nie ugielismy przed żądaniami ksw. Żeby było jasne, uważam ze decyzja ksw o banie dla Wojtka jest błędna i szkodliwa.

Czy jakaś dobra morda moze znaleźć link do arta z mmanews w którym mrozu przy udziale lub moze nawet za namowa Martina Lewandowskiego z KSW wrzuca pod autobus Pawła Kowalika z wtedy działającego dla MMARocks? Nie wiem czy dobrze pamiętam ta sytuacje ale wtedy wydawała mi sie obrzydliwa.
Tu należy rozgraniczyć dwie sprawy.
Pierwsza to jak środowisko reaguje na tego typu rzeczy.
Druga to jakie są standardy federacji.

Co do pierwszej to wiadomo- nasze środowisko (i nie tylko nasze) to bagno, metr mułu i co chwila robione nowe odwierty. Niczym się nie różnimy od dzieci z przedszkola. My userzy jedziemy po całości i krytykujemy bez zahamowań.
Wy, jako właściciele poszczególnych portali za chuja się nie dogadzacie, bo niby pieniędzy z tego ni ma, ale kurwa jednak warto mieć swoje w górze. Do tego dochodzą Młode Wilki i od startu już ładują innym gówna do kary. Każdy ma cos na sercu (ja tu ostatnio faworyzuje ITC które jest zdziwione, że inni biorą kasę za przyjazdy na gale- do zoba za dwa,trzy lata. Wolę zapłacony i rzetelny przyjazd,niż darmowa papka na zlecenie,bo to dopiero gówno w najlepszym wydaniu)
Z gówna bicza nie ukręcisz. Nic z tym nie zrobisz.

Druga sprawa jest jednak dużo poważniejsza. Mając przed sobą standardy KRS1 i biorąc pod uwagę, że nie ma z tego dużej kasy, to miał bym te Ich standardy głęboko w dupie i nie dal bym sie tak upokarzać. Jak byście na Nich zarabiali i z tego żyli, to trudno. Zacisnąć pięści i czekać na lepsze dni. Ale w tej sytuacji? W dupie miejcie sobie ban dla Wojtka, bo pewno to samo by zrobił, ale zróbcie to dla siebie. O ile o chamskie pytania maja prawo mieć pretensje, o tyle tematy trudne należy brać na klatę, a nie stwarzać jakieś komuchowe standardy.
Niczym się nie różnią już od Wasilewskiego. Zrobili odwiert do samego jądra ziemi.
 
Ja polecam spojrzeć na to analitycznie a nie emocjonalnie. Ten jego "game changer" live podcast robi z 1500 wyświetleń na YT. Góra 2000. Jeden jego wywiad z Popkiem czy innym robi ponad milion lekko. To Podcast to na dzień dzisiejszy jest nic.
Lajw z 1500-2000 oglądającymi na żywo to jest baaardzo dobry wynik. Szczególnie jak na polskie realia. Przecież Ariela na żywo na Jutubie też ogląda średnio 5k widzów. No i chyba prawdziwą liczbę osób, które odpaliły ten stream masz kilka godzin po jego zakończeniu kiedy wideo jest zuploadowane i ma na start 50k+ nabitych wyświetleń.
 
ostatni ma 60 tys wyswietlen
No i chyba prawdziwą liczbę osób, które odpaliły ten stream masz kilka godzin po jego zakończeniu kiedy wideo jest zuploadowane i ma na start 50k+ nabitych wyświetleń.
O, serio? To nie wiedziałem nawet. W takim razie mój ostatni post można o dupę potłuc, choć nadal uważam że teoria z blokadą ze względu na live jest absurdalna.
 
Bardzo mi sie podoba jak ludzie ignorują w tym temacie ciekawa kwestie jak w przeszłości niezależny i niepokorny dziennikarz kiedy miał okazje sie odwdzięczyć za słowa wsparcia przy poprzedniej awanturze, kiedy miał okazje to przy wspolpracy / z polecenia KSW napisał art szkalujący i atakujący innego zbanowanego dziennikarza. Ta historia nie mogła byc naprawdę lepsza :applause:
To jest właśnie w tym wszystkim najlepsze.
Rozumiem, że białe, niebieskie, czy purpurowe paski mogą o tym nie wiedzieć, ale gdy widzę jak wielu starych userów wstawia się za Wojtkiem to zastanawiam się o co tu kurwa chodzi? Pierwszy aprilis? Czy na pewno chodzi o solidarność, czy jednak o dojebanie KSW? I to, że padło na Wojtka nie ma tak naprawdę znaczenia, po prostu jest okazja do dojebania KSW. Kurwa, nowy bohater, ostoja dziennikarskiej niezależności, błagam. Tyle było krzywych akcji w jego wykonaniu, przez tyle lat pucował KSW, że nie pojmuję jak można za nim się wstawić?

Przez lata siedział w dupie KSW a teraz dupa go wysrała, tyle.


Dzisiaj trafiło na niego, jutro może to być ktoś z MMARocks,
Ale na MMARocks już padło i to nie raz, nikt się za nimi nie wstawiał a byliby tacy co próbowali na tym ugrać coś dla siebie. Podejrzewam, że brak reakcji na bana dla Wojtka jest właśnie skutkiem jego wcześniejszych akcji.
 
Lajw z 1500-2000 oglądającymi na żywo to jest baaardzo dobry wynik. Szczególnie jak na polskie realia. Przecież Ariela na żywo na Jutubie też ogląda średnio 5k widzów. No i chyba prawdziwą liczbę osób, które odpaliły ten stream masz kilka godzin po jego zakończeniu kiedy wideo jest zuploadowane i ma na start 50k+ nabitych wyświetleń.
Dodaj jeszcze że PIK to 3.500 osób, które żywo interesują się tematyką MMA. Nie spodziewam się, żeby oglądał to typowy Janusz. Robi się siła osób, których głos jest widoczny w internetach.
 
Ale my przecież mieliśmy juz bana na KSW i nikt w środowisku za nami nie płakał jak sie nie ugielismy przed żądaniami ksw. Żeby było jasne, uważam ze decyzja ksw o banie dla Wojtka jest błędna i szkodliwa.

Czy jakaś dobra morda moze znaleźć link do arta z mmanews w którym mrozu przy udziale lub moze nawet za namowa Martina Lewandowskiego z KSW wrzuca pod autobus Pawła Kowalika z wtedy działającego dla MMARocks? Nie wiem czy dobrze pamietam ta sytuacje ale wtedy wydawała mi sie obrzydliwa.
Pamietasz moze jakiej gali/akcji dotyczyla ta akcha z kowalikiem?ktory rok?
 
Czego oni mieliby się bać? Nie żartujcie. Osoby zainteresowane MMA a nie celebrytami nie mają już żadnego wpływu na losy tej organizacji! Możemy strzelić focha, jebać ich gdzie popadnie a i tak skutek będzie odwrotny od zamierzonego, tak jak było kiedyś z masowym obrażaniem się na Sokołów za ich straszenie sądem jakiegoś vlogera - ostatecznie skończyło się na tym, że sprzedaż podskoczyła im o kilka procent.
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top