Wojciech Mrozowski bez akredytacji na KSW 41, dziennikarz nie wejdzie też na żadną galę KSW!

Status
Not open for further replies.
o w mordę, ale akcja idzie pod tym najnowszym filmem ksw, wreszcie miałem chwilę, pomyślałem, że wejdę i rzucę lajkiem jak znajdę jakiś komentarz o mrozie a tam najebane ze 100 komentarzy #freewojtek :damjan:
 
Informacja dla nie zalogowanych na forum cohones - oczywiście powyższy temat nie ma 4 stron ale jest pozytywnie rozwinięty z dobrymi postami w hyde parku ;) . Trzeba się zalogować i bodajże mieć kilka postów żeby poczytać . Wiem kurwiaki że to czytacie :kis:
Najlepsza treść tylko w hp.
 
Zawsze można iść palić świeczki pod siedzibę KSW :lol:.
Mrozu sam przyznał, że dawał dupy przez lata i promował KSW jak mógł. Ale że nie dostał za to nawet dziękuję i jest traktowany jak dziwka, która musi się prosić o pozwolenie na puszczenie czegokolwiek to odpuścił temat. Dla mnie fajnie, bo poopowiadał trochę o tym jak wygląda niezależność dziennikarska, dla niego chyba gorzej. Zobaczymy jak na tym wyjdzie, może trzeba było się rozpłakać.
 
Ale to znaczy, że w ogóle go nie wpuszczą, czy tylko biedaczyna będzie musiał sobie bilet kupić?
 
To niestety nie jedyny taki przypadek w polskich mediach, jesli idzie o sporty walki. Niechlubnym prekursorem w tym zakresie jest boks zawodowy, gdzie mozna wymienic kilka podobnych przypadkow.

Najslynniejszy to oczywiscie, to ten zwiazany z zakazem wstepu dla bokser.org na gale organizowane przez grupe Wasilewskiego http://www.bokser.org/content/2015/04/19/233552/index.jsp Inny przyklad to casus Gwahlura http://leniarski.blox.pl/2008/01/O-Radwanskiej-mozna-pisac-szczerze-i-prawde.html Z kolei inny redaktor tego portalu odszedl gdy otrzymal od naczelnego zakaz pisania o Adamku, bo Goral nie znosi jakiejkolwiek krytyki...
 
Kluczowe pyanie brzmi jak zareaguja zawodnicy KSW i ich otoczenie, na ewentualne sugestie by ignorowac Wojtka, bo ciekawe rozmowy mozna prowadzic rowniez poza galami. Tym bardziej, ze "pierwszy zolnierz KSW" dopiero co promowal Mrozowskiego na reportera roku ;)

Wiemy jak zareaguje Karola Kowlakiewicz, Borek i TJ
 
Niósł wilk razy kilka, ponieśli i Wilka. Okazuje się, że każdy ma coś za uszami. #Różal dobrze powiedział, że jest tyle gal, które Wojtek może obskoczyć i na krs1 świat się nie kończy. Problem jednak w tym, że fejmu mniej :) Mniej fejmu = mniej hajsu. Mniej hajsu = mniej sensu bo to przecież nie jest wolontariat. Pozstają donejty Wotek ;)
 
To niestety nie jedyny taki przypadek w polskich mediach, jesli idzie o sporty walki. Niechlubnym prekursorem w tym zakresie jest boks zawodowy, gdzie mozna wymienic kilka podobnych przypadkow.

Najslynniejszy to oczywiscie, to ten zwiazany z zakazem wstepu dla bokser.org na gale organizowane przez grupe Wasilewskiego http://www.bokser.org/content/2015/04/19/233552/index.jsp Inny przyklad to casus Gwahlura http://leniarski.blox.pl/2008/01/O-Radwanskiej-mozna-pisac-szczerze-i-prawde.html Z kolei inny redaktor tego portalu odszedl gdy otrzymal od naczelnego zakaz pisania o Adamku, bo Goral nie znosi jakiejkolwiek krytyki...

To są jakieś mini inby. Inba to była jak absolutny bóg dziennikarstwa sportowego w Polsce - Janusz Atlas został rzecznikiem PZPN. Rysiek to mógłby się od niego kurwa uczyć.

I tak dla mnie największym włazi dupą jest Juras. Tej wazeliny nie da się słuchać.

A nie było przypadkiem okresu, że Różal też miał jakąś dramę z Wojtkiem?
 
Po takich zapowiedziach spodziewałem się że Mrozu jakiegoś RED'a kupi. Ale tu widać najlepiej ego mroza, kamera musi być duża i robić wrażenie, a że w tym dużym plastikowym pudle jest matryca wielkości tej montowanej w smartfonach, kto by na to zwracał uwagę. :)
 
Po takich zapowiedziach spodziewałem się że Mrozu jakiegoś RED'a kupi. Ale tu widać najlepiej ego mroza, kamera musi być duża i robić wrażenie, a że w tym dużym plastikowym pudle jest matryca wielkości tej montowanej w smartfonach, kto by na to zwracał uwagę. :)
To chodzi o to, że teraz może kupić bilet za 50zl i robić zoomy do relacji. Akredytacja niepotrzebna :p
 
Pytanie czy dostanie bana na wywiady z zawodnikami KSW. A jeśli dostanie to czy zawodnicy się dostosują.
 
Nic z tym nie zrobisz przeca.
W swoim bagienku też tego nie ruszą (żeby nie powiedzieć tym bardziej).
W sumie wpływ jak widz masz jedynie kupować lub nie Ich produkt.
Ja od Fikołajogate nie kupuję, więc już nie mam wpływu :fjedzia:
Wszystko się da zrobić, musi być "tylko" solidarność środowiska. Ignorowanie ich w newsach, nie robienie wywiadów z ich zawodnikami (co za tym idzie ucięcie im zasięgów także na społecznościówkach) z czasem sprawiłoby zmianę decyzji. Niestety tutaj jest Polska więc chuja z tej solidarności środowiska będzie ;)
 
Wszystko się da zrobić, musi być "tylko" solidarność środowiska. Ignorowanie ich w newsach, nie robienie wywiadów z ich zawodnikami (co za tym idzie ucięcie im zasięgów także na społecznościówkach) z czasem sprawiłoby zmianę decyzji. Niestety tutaj jest Polska więc chuja z tej solidarności środowiska będzie ;)
nie no, cohones sie solidaryzuje, wszyscy jada na streamach, zamiast placic ppv
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top