Wojciech Mrozowski bez akredytacji na KSW 41, dziennikarz nie wejdzie też na żadną galę KSW!

Status
Not open for further replies.
Taki trochę syndrom ojca złego na swego syna marnotrawnego. Z tego co tam mówi to trzymali go tak krótko, że nawet dzwonili do niego z KSW żeby zmienił sobie zdjęcie twitterowe, bo promowało UFC. Jak ugryzie cie twój własny pies to boli bardziej niż obcy.
 
można również domniemywać że jednym z powodów było zdradzenie w jednym z wcześniejszych podcastów faktycznej pozycji KSW wśród światowych organizacji mieszanych sztuk walki. Wojciech jako pierwszy podał te informacje, co mogło być i wydaje się, że było przyczyną konfliktu.

Kolego mógłbyś mnie wtajemniczyc? Ciekawi mnie ich faktyczna pozycja a musiałem to przeoczyć. W sumie wystarczy mi ich miejsce, i kto jest przed nimi
 
pRpQm8r.gif
 
Kurwa no, Mrozu to jedyny polski dziennikarz MMA, który nie liże dupy tylko zadaje pytania. Mam nadzieję, że teraz będzie jeszcze bardziej szczery (na 100 i 1%), o ile tak się da; do tego kocha tę robotę, to widać i słychać, da sobie chłopak radę, środowisko też jest po jego stronie. Kawulscy, brawo, ladny odstrzał jednego (jedynego?) z samców alfa powinien sprawić, że reszta branży będzie pos luszna. Tylko po co ich jeszcze straszyć, jak to i tak w większości tak bezpłciowe pismaki, że rzygać się chce...
 
Mrozowski robił prawdziwie dziennikarską robote. i o to chodzi. znając życie to wtyki i jego newsy dalej będą tyle że na gale wchodzić nie będzie mógł a wywiady i tak da radę robić.
 
Mrozu juz na live mowil, ze teraz bedzie mogl oglaszac wiekszosc rozpiski gal KRS1 bez stresu i przed oficjalnymi informacjami federacji. Ma cala siatke wtyk i wtyczek. Tylko moim zdaniem samodzielnie bez wsparcia nie wygra z K&L. Pojdzie zakaz dla zawodnikow rozmowy z Mrozem jak bedzie bruzdzil, a jak to nie pomoze to przeciez samuraj z ekipa dalej beda wiercic zeby nie oplacalo sie wspierac Wojtka. Obym sie mylil, ale stoi na przegranej pozycji.
 
Kowalik zrobił RT twitta Majewskiego, wof, myślałem, że on też nie przepada za Mrozem
 
Wyjebanie Mroza z KSW jest ostatecznym dowodem że dziennikarstwo jeśli chodzi o MMA w Polsce nie istnieje. Zamiast portali dziennikarskich mamy agencje reklamowe, które są narzędziem w rękach federacji, zawodników, sponsorów, menadżerów. Smutne ale prawdziwe, w normalnym świecie jak dziennikarz ma informację na dany temat to podaje ją do wiadomości publicznej a nie zastanawia się co powiedzą na to zainteresowani, czy potem nie będzie miał z tego powodu problemów. A najgorsze jest to że cała sprawa zostanie zamieciona pod dywan i nic się w tej kwestii nie zmieni, dalej będziemy słuchali wywiadów które w 95% nic nie wnoszą a jedyne informacje na temat gal, walk itd będziemy znać z informacji prasowych, wypowiedzi właścicieli.
 
Informacja dla nie zalogowanych na forum cohones - oczywiście powyższy temat nie ma 4 stron ale jest pozytywnie rozwinięty z dobrymi postami w hyde parku ;) . Trzeba się zalogować i bodajże mieć kilka postów żeby poczytać . Wiem kurwiaki że to czytacie :kis:
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top