Wojciech Mrozowski bez akredytacji na KSW 41, dziennikarz nie wejdzie też na żadną galę KSW!

Status
Not open for further replies.
Od dawna... Nie wiem czy wiesz, ale pierwszy Live to kwiecień ubiegłego roku, więc krytyka w podcastach pojawiła się dość niedawno, +/- 4 lata po najgrubszych jazdach Mirka z Rocksami.
I co z tego ale podalem przyklad ze mowil jak jest a nadal do Mirasa jezdzil a Ty podajesz odlegle terminy. Wywiady/ artykuly o tym ze zawodnicy uciekaja i Miras im nie placi no kurwa to sa fakty z jego strony.
A ja mam beke, kiedy ludzie w tym temacie kreuja Mroza na niezaleznego, wspanialego dziennikarza bez skazy zapominajac o wszystkich jego grubych jazdach tylko i wylacznie po to zeby dop....lic KSW . Jakos w identycznej sytuacji z FEnem cisza byla . W podobnym temacie z Arielem wiekszosc heheszkowala albo mowila, iz UFC to prywatna firma i moze robic co chce . Ktory to juz raz widac, ze nienawisc do KSW odbiera wielu mozliwosc jakiegokolwiek wywazenia argumentow . Szanuje @Gaara, ze przynajmniej zdobyl sie na szczerosc , inni niech dalej udaja bezstronnych wojownikow zatroskanych o wolnosc slowa :pjelen: .
W dupie mam co inni pisali i smieszkowali ja(chyba) nic nie pisalem glupiego w temacie Helwaniego i sprawy z UFC. Nie kreuje na nikogo Wojtka tylko znajac charakter/pyche/ zaklamanie i jeszcze duzo okreslen by sie znalazlo na tych 2 panow to takie kneblowanie ust ludziom mnie po prostu najzwyczajniej w swiecie WKURWIA! Temat z FEN nie byl tak rozdmuchany i widocznie na ta organizacje kazdy ma wyjebane jesli nie bylo takiego poruszenia jak tutaj...
 
A propos inby z FENem - na pewno było przynajmniej kilka stron w HP, bo już sam jóźwiakowy bebzon wychodzący z koszuli w trakcie wywiadu generuje co najmniej 2 strony :lol: Ale to zupełnie inna sytuacja - FEN jest mało popularny i potrzebuje takich mediów, więc sami strzelili sobie w stopę, natomiast KSW rozdaje karty na lokalnym rynku i wykorzystuje swoją pozycję do wpływania na treści pojawiające się na portalach. Nawet jeśli wobec innych stron nie mieli bezpośrednich żądań to i tak każdy teraz już wie, że nie wolno im się narażać. Jakby za to płacili i byłoby jasno podane, że portal jest sponsorowany to spoko, wiadomo wtedy że czytasz ulotkę reklamową, ale jak to się dzieje po cichu i drogą wymuszenia to jednak trochę chujnia, czyż nie? Pewnie nie byłoby też takiej reakcji, gdyby te kurwie były trochę bardziej uczciwe, ale oni co chwilę kłamią i oszukują, zakłamują rzeczywistość w sposób rekordowy, więc każdy normalny człowiek chciałby, żeby zostali postawieni do pionu :fjedzia:
 
Gdy dostajesz kasę na dojazd, dostajesz pokój w hotelu, śniadanie/obiad, jak idziesz w układy, dostajesz jako pierwszy newsy, ekstra dostęp do wywiadów, to później nie dziw się, że ci którzy przez lata cię karmili mają względem ciebie jakikolwiek oczekiwania.
Tym bardziej, iz sam Mrozu mowil, ze sytuacja z banem wynikla z przeciekow, ktore wypuszczal a nie z tego, iz pisal negatywnie o KSW . Rozumiem Mroza, ze chcial zablysnac, napisac o czyms pierwszy ale niech sie nie dziwi, iz KSW sie wqrwia kiedy im psuje robote marketingowa . Kazdy wie jak wielka uwage K&L przywiazuja do tego zeby wazne newsy najpierw pojawialy sie na ich stronie .
 
Tym bardziej, iz sam Mrozu mowil, ze sytuacja z banem wynikla z przeciekow, ktore wypuszczal a nie z tego, iz pisal negatywnie o KSW . Rozumiem Mroza, ze chcial zablysnac, napisac o czyms pierwszy ale niech sie nie dziwi, iz KSW sie wqrwia kiedy im psuje robote marketingowa . Kazdy wie jak wielka uwage K&L przywiazuja do tego zeby wazne newsy najpierw pojawialy sie na ich stronie .

Ciężko mi uwierzyć, że chodziło tylko o to że Wojtek daje newsy przed KSW szczególnie, że wcześniej sam Martin z KSW mu dawał informację z pierwszej ręki. Może gdzieś się poślizgnał pisząc coś co nie było zgodne prawdą i na to się wkurwili? Sprawa z McSweeneyem się potwierdziła więc to raczej nie to.
 
Ciężko mi uwierzyć, że chodziło tylko o to że Wojtek daje newsy przed KSW szczególnie, że wcześniej sam Martin z KSW mu dawał informację z pierwszej ręki. Może gdzieś się poślizgnał pisząc coś co nie było zgodne prawdą i na to się wkurwili? Sprawa z McSweeneyem się potwierdziła więc to raczej nie to.
Spoko, tylko to o czym mowi Mrozu, ze przyszedl straszny Wojek i nagle K&L zaczeli go traktowac jak tredowatego mozna miedzy bajki wlozyc . Cos zawalil a teraz glupa rznie, ze nie wie o co chodzi .
 
Że niby KSW to wszystko mu fundowało? I to przez lata? Naprawdę?
Nie napisałem, że mu to fundowano. (wiadomo ;)) To był przykład, jeśli ustawiasz się z organizatorem, jeśli bierzesz od niego cokolwiek, idziesz na współpracę to później nie dziw się, że oczekują od ciebie czegoś w zamian np. lojalności. Nie jest żadną tajemnicą i odkryciem, że MMANews przez lata było patronem medialnym KSW. Pewnie dostali niejednego newsa, nie jedno im umożliwiono, nie raz zbijano piątki, nie raz jako pierwsi wrzucali duże info. Pierwsze z brzegu wywiad z Sakakibarą...
2m5ip.jpg

Ot po prostu współpraca. Więc nie ma co się dziwić, że KSW oczekiwało w zamian lojalności i trzymania w niektórych sprawach języka za zębami. To chyba dość logiczne. Albo współpracujesz i masz z tego pewne profity, albo bawisz się w niezależne dziennikarstwo.

I co z tego ale podalem przyklad ze mowil jak jest a nadal do Mirasa jezdzil a Ty podajesz odlegle terminy. Wywiady/ artykuly o tym ze zawodnicy uciekaja i Miras im nie placi no kurwa to sa fakty z jego strony.
Dla ciebie są to odległe terminy dla mnie zachowania, które nie pozwalają mi stanąć w jego obronie.
 
Az sobie zadalem trud ,to jest Twoja wypowiedz w temacie Ariela
"Popieram UFC! Morde sie trzyma na klodke! Czekam na wywiad z Danka ktory mowi ze Ariel nigdy nie byl ich przyjacielem:DC:"
Raczej slabo wyszlo , nie sadzisz :pjelen: ?
Dlatego napisalem chyba. Nie porownuj giganta swiatowego z jakims kurwa cyrkiem w Polsce ktorego tak naprawde nikt na swiecie nie zna i nawet przecietni zawodnicy z polskimi korzeniami myla i mowia krs... Fajnie ze Ci sie chcialo szukac!:lol:
 
  • Like
Reactions: q.
Haha patrzcie jakie w ogóle w tych komentach Wojtek ma poparcie :lol: bierzcie sie za lajkowanie!! :crazy:
btw. Przeproszą się za jakiś czas i nadal wszyscy będą trzymać się za chuje - trust me
DOKŁADNIE za chwilę się pogodzą a MY zostaniemy ujami j#b@nymi hejterami i z obu stron tak będą o nas mówić. Lepiej się nie wtrącać
ZAMYKAM
upload_2017-12-30_14-0-33.jpeg
 
Przeczytałem cały ten temat, rozumiem w zasadzie wszystkie strony, i nasuwa mi się jedna myśl. .

Tak jak teraz Mrozu dostał bana, wspierają go postronni ludzie z internetu, a koledzy po fachu(chuj mnie interesują prywatne animozje) maja to w dupie i uważają że nie ma co o tym pisać, bo oni o sobie nie pisali jak dostali bana chyba jednej prostej rzeczy nie rozumieją, MMAROCKS mogło się bronić samo, w razie potrzeby, mając do tego swoich oddanych "żołnierzy" czyli użytkowników. Cohones jest największą społecznością nie januszy w Polsce, wojna w internetach z cohones w tamtych czasach, gdzie to był jak dla mnie i pewnie wielu jedyny opiniotworczy portal o tej tematyce byłaby z góry przegrana, tak myślę, chociaż wtedy jeszcze tu konta nie miałem( co nie zmienia faktu że wszystko czytałem i słuchałem). . . Trochę się rozwiodłem z myślą która chciałem przekazać, więc do niej po prostu przejdę.
Mmarocks w razie bana nie musiałoby liczyć na kolegów po fachu żeby stanęli po ich stronie, ponieważ mmarocks ma Cohones, i wystarczy.
Co innego Mrozu, on sam pewnie na to nie liczy. Ale wiele postronnych osób, w tym oczywiście ja, uważa że inne portale branżowe, powinny chociaż zamieścić jakąś notkę na ten temat, kopiuj wklej jakiejś informacji, dosłownie dwa zdania i nawet zamknąć temat, żeby było, dla zasady. . . Niestety widzę że nikt się nie kwapi do takich ruchów, dlatego życzę wszystkim innym którzy w przyszłości zostaną zbanowani, żeby portale miały na to wszystko tak samo wyjebane jak teraz, dodatkowo jeszcze, mam nadzieję że jak jakas inna redakcja wzorem tej Wojciecha dostanie bana. To nie tyle co portale, a ludzie którzy domagają się jakiejkolwiek interwencji, chociaż symbolicznej, będą mieli w przyszłości tak samo wyjebane na te zbanowane portale, tak jak teraz ekipy tych portali maja wyjebane na Mroza, którego ogólnie nie lubię bo go nie znam, jego stronę wejdę raz dziennie bo czasem jakiś ciekawy news jest, nie udzielam się tam, nawet jego live nie oglądam z tylko ten ostatni. Po prostu jako człowiek z jakimiś tam zasadami uważam że koledzy czy nawet wrogowie po fachu powinny dać odczuć federacji że w tej sytuacji są po stronie Mrozowskiego. Przecież nikt wam nie karze dzwonić do Samuraja i prosić o odbanowanie Wojciecha.

@TYTUS spierdalaj z tą kłódką, mój pierwszy post w tym temacie chyba.
 
DOKŁADNIE za chwilę się pogodzą a MY zostaniemy ujami j#b@nymi hejterami i z obu stron tak będą o nas mówić. Lepiej się nie wtrącać
ZAMYKAM
View attachment 9332
No i pewnie tak będzie.
Zresztą, nie zdziwiłbym się gdyby to wszystko było tylko po to aby wyjebać Wojka. Rozjebał ciężką, rozjebał półśrednią, Parke nabrudził Gamerowi, w średniej bajzel, pewnie nie wiedzieli jak mu to powiedzieć. Teraz miejsce Wojka zajmie nowy idol nastolatek i wszyscy będą szczęścili a KSW zaskarbi sobie serca hejterów.
 
uuu widze, ze Mrozu na wojne idzie, trzeci jego material w tym temacie . Mysle, ze sie przeliczy ludziom sie inba szybko znudzi a on zostanie z reka w nocniku .
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top