Wladimir Klitschko vs Sam Peter (Gala Boksu Zawodowego)

Domator89

Maximum FC
Heavyweight
Ktoś się tym interesuje?

Poniżej transmisja z orange sport
http://www.bart-sport-tv.ugu.pl
 
Jedynie Peter mógł wytrzymać tak długo. Gdyby dzisiejszym rywalem był Tomek Adamek to...
 
nokaut był tylko ładny reszta walki nudna dominacja kliczki i klincz chyba ostatni raz walke władka oglądałem
 
szczerze mowiac nie lubie stylu wladka. technicznie jest oczywiscie perfekcyjny, ale nudny do ogladania...
 
Nie interesuję się w sumie boksem ale tak z czystej ciekawości mam pytanie do userów znających temat lepiej ode mnie.


Jak ocenicie umiejętności Wladimira na tle ciężkich lat '90?
 
Władek umiejętności ma bardzo duże: jeden z najlepszych lewych prostych w historii wagi ciężkiej, atomowy prawy, dobra praca nóg, szybkość, technika i koordynacja ruchowa. Jego największym problemem jest podejrzana szczęka, a w latach puncherów nie wróżyłoby najlepiej. Ktoś bardzo szybko mógłby skończyć jego karierę. Szczególnie w początkowym stadium przygody z zawodowstwem kiedy to Ukrainie podejmował ryzyko. Dzisiejszy asekuracyjny i wyrachowany Władek byłby groźny dla każdego. Słabszy czysto boksersko, ale zdecydowanie twardszy fizycznie i mentalnie Witek mógłby zdziałać zdecydowanie więcej.
 
Jak Vitek wypadł przeciwko Lewisowi wszyscy widzieli. Tak jak pisze Tens Władek ma słabszą szczękę i chyba mniejsze serce, ale moim zdaniem walcząc tak jak teraz miał spore szanse z najlepszymi w latach 90.
 
Venom, chodzi Ci o to że sprał Lewisa na kwaśne jabłko a przegrał tylko przez rozcięcie?
 
Witek prowadził u wszystkich sędziów na punkty. Gdyby walka została przerwana rundę później to Lennox poniósłby trzecią porażkę w karierze. Witek wskoczył do tej walki w zastępstwie na przygotowania mając 12 dni. Co można zrobić przez 12 dni? Nic. Kliczko przygotowany w 100% pokonałby już lekko wypalonego Lewisa.
 
Ta walka utwierdziła mnie w przekonaniu, że boks to śmiertelnie nudny sport.
 
Back
Top