Wladimir Klitschko vs Sam Peter (Gala Boksu Zawodowego)

Domator89

Maximum FC
Heavyweight
Ktoś się tym interesuje?

Poniżej transmisja z orange sport
http://www.bart-sport-tv.ugu.pl

Tens

WSOF
Heavyweight
Jedynie Peter mógł wytrzymać tak długo. Gdyby dzisiejszym rywalem był Tomek Adamek to...

3kamil3

Brutaal
Super Heavyweight
nokaut był tylko ładny reszta walki nudna dominacja kliczki i klincz chyba ostatni raz walke władka oglądałem

memphis

Oplot Challenge
Welterweight
szczerze mowiac nie lubie stylu wladka. technicznie jest oczywiscie perfekcyjny, ale nudny do ogladania...

Jakub Bijan

UFC
Middleweight
Cohones
MMARocks
Nie interesuję się w sumie boksem ale tak z czystej ciekawości mam pytanie do userów znających temat lepiej ode mnie.

Jak ocenicie umiejętności Wladimira na tle ciężkich lat '90?

Tens

WSOF
Heavyweight
Władek umiejętności ma bardzo duże: jeden z najlepszych lewych prostych w historii wagi ciężkiej, atomowy prawy, dobra praca nóg, szybkość, technika i koordynacja ruchowa. Jego największym problemem jest podejrzana szczęka, a w latach puncherów nie wróżyłoby najlepiej. Ktoś bardzo szybko mógłby skończyć jego karierę. Szczególnie w początkowym stadium przygody z zawodowstwem kiedy to Ukrainie podejmował ryzyko. Dzisiejszy asekuracyjny i wyrachowany Władek byłby groźny dla każdego. Słabszy czysto boksersko, ale zdecydowanie twardszy fizycznie i mentalnie Witek mógłby zdziałać zdecydowanie więcej.

Jak Vitek wypadł przeciwko Lewisowi wszyscy widzieli. Tak jak pisze Tens Władek ma słabszą szczękę i chyba mniejsze serce, ale moim zdaniem walcząc tak jak teraz miał spore szanse z najlepszymi w latach 90.

seban28

BAMMA
Featherweight
Venom, chodzi Ci o to że sprał Lewisa na kwaśne jabłko a przegrał tylko przez rozcięcie?

Tens

WSOF
Heavyweight
Witek prowadził u wszystkich sędziów na punkty. Gdyby walka została przerwana rundę później to Lennox poniósłby trzecią porażkę w karierze. Witek wskoczył do tej walki w zastępstwie na przygotowania mając 12 dni. Co można zrobić przez 12 dni? Nic. Kliczko przygotowany w 100% pokonałby już lekko wypalonego Lewisa.

Be eS

Maximum FC
Middleweight
Ta walka utwierdziła mnie w przekonaniu, że boks to śmiertelnie nudny sport.