Wiemy kto stanie w narożniku Michała Materli na KSW 35. Spora niespodzianka.

bartba

Maximum FC
Heavyweight
258037_10150190525356426_3760031_o.jpg

Jak donosi portal mmszczecin.pl do narożnika Michała Materli ponownie zawita Rafał Moks. Popularny "Kulturysta" będzie wspierał swojego przyjeciela już w najbliższej walce na KSW 35, gdzie "Cipao" zmierzy sie w pojedynku rewanżowym z Kendalle'm Grove'm. W ostatnich miesiącach kuluary polskiej sceny MMA aż huczały od plotek o rzekomym konflikcie pomiędzy Rafałem, a Michałem. Sami zainteresowani nie chcą już wracać do - jak to określają - "burzy w szklance wody rozdmuchanej przez media". Michał Materla na pytanie o przyczyny całego zamieszania stwierdził ze znanym sobie poczuciem humoru:

Jesteśmy rodziną i jak w każdej rodzinie zdarzają się kłótnie i nieporozumienia. Do tego to specyficzna rodzina w której jest kilkudziesięciu facetów którzy uważają się za samców alfa (śmiech - red.). Z Rafałem mamy wszystko wyjaśnione. To normalne, że bracia czasem się kłócą (śmiech - red.). Rafał wraca do mojego narożnika, jeśli nie będę miał walki w terminie jego przyszłych potyczek - również będę mu pomagał jak tylko potrafię najlepiej.

Rafał poproszony o komentarz, powiedział krótko:

To prawda! Wracam do sztabu Michała. Świetne uczucie. Znowu jest wszystko tak jak być powinno.

Wkrótce zamieścimy wersje video wywiadu ze szczecińskimi Berserkerami!



źródło. mmszczecin.pl
 
Gdyby atmosfera pomiędzy zawodnikami była ostra to bym obejrzał na KSW Materla vs Moks. :wink:
 
Back
Top