Wiem kto wygra na 100 % - gra

Niech sobie przypomni, jak na Dariusha typował, a ja przez pomyłkę (która to już :-)) , wpisałem ,że na Leitesa stawiał. Upomniał się , więc mu zmieniłem i teraz klątwa się ciągnie :-)







Poprawione:



wiem_kto_stan_5.jpg
 
@kaczka, ta gra jest genialna, wszyscy z ujkami na czole będą:-) muszę ci przyznać, że wymyśliłeś perpetum mobile :-)
 
Oczywiście że Rockhold. Mimo że są też inni mocni faworyci ( Benavidez, Miller), to Luke vs Tim to i tak największy missmatch. Już nawet Teixeira ma o wiele więcej argumentów na JBJ'a, niż Boetsch na surfera.
 
Kurde tylu mocnych faworytów na tej gali, że nie wiem kogo wybrać (Davis, Rockhold, Miller, Benavidez, Castillo, Beal).



Ale, że musi być jeden typ to wybieram Josepha Benavideza
 
Co mam do stracenia? Biorę Benavideza, licząc jednocześnie, że jakimś cudem Rockhold przegra i wszyscy wpierdolicie się po kolana w kutasy zastawione jako pułapka przez Kaczkę. :-)
 
Lece Rockhold







Kaczka nie dodałeś mi pkt za Werduma poprzednio miałem już 3, a teraz po wygranej Fabrycego nic sie nie zmieniło u mnie w tabeli
 
Wiem, że nie mam już kary, nie moge wejść na gravatara i usunąć karniacza, kurwa XD







Phil Davis wygra
 
kurwa alosh chce specjalnie chyba streaka zniszczyc tym Millerem. :(



niech ktos wygra te pieniadzeeee, ogien!!!
 
Back
Top