Wiem kto wygra na 100 % - gra

Tam jeszcze igorel96 jest z 1 pkt dodany do tabeli graczy



Uaktualniona lista graczy:



di-ZDAG2F6R.jpg
 
kaczka, właśnie ktoś na poprzedniej stronie zauważył, że skoro typowałem na mniej niż 24 godziny przed galą to nie powinno sie liczyć... Nie żebym uciekał od kary ale to chyba mnie zwalnia?



Mowa o typie na Gomiego na bellatorze
 
Chciałem tylko zwrócić uwagę, że zasada zakazu głosowania przez tydzień będąc loserem jest niesprawiedliwa w tej edycji gdy, jako że Kaczka sam ustala, na jakie gale można głosować.



Chodzi o to, że loserzy z jednej gali nie będą mogli typować następnej - OK - ale jednocześnie loserzy z innych gal OWSZEM będą mieć szansę typować następną, czyli kary tej nie poniosą (jeśli przerwa między galami to ponad tydzień). To nie fair, bo jedni karani są podwójnie!



Żeby było sprawiedliwiej powinno albo nie być zakazu, albo zakaz obejmujący np 1 galę do typowania - a nie czas, w którym może gali do typowania nie być wcale (jak poprzednio) i kary tej się w ogóle nie ponosi. Loserzy z ostatniego Bellatora będą przez to ukarani dotkliwiej niż ci z wcześniejszego UFC
 
Pech chciał , że to było na 24 godziny przed galą, hehe. Sprawdź sobie stronę 82 tego tematu.



@Nilg - znałeś regulamin, znałeś - wiedziałeś w co sie pchasz :-)







Ps. Ale z tym zakazem na następną gale (loser i np. zakaz 4 gal - megaloser) - ciekawy pomysł, przemyślę
 
No wiesz Kaczka, dopiero zaczęliśmy grę, to druga gala, wszystko jest jeszcze do odkręcenia. Loserzy z pierwszej mieli szansę typować drugą, można by i tym z drugiej pozwolić na typowanie trzeciej i zasady zmienić.
Przyznasz, że sam nie przemyślałeś wszystkich wariantów, planując nowy format gry a jednocześnie zostawiając tyle przepisów z wersji starej.
P.S. wcześniejszy wpis został wyedytowany, żeby argumenty w nim zawarte były bardziej jasne, ale zdążyłeś już odpowiedzieć
 
Narazie nic nie zmieniam.



Myślałem o opcji kary na 1 galę, ale wówczas okres karny z awkiem zacząlby się miszać z karą na galę, itp. Tak jest oki. A to , że w okresie karnym nie bedzie gal do typowania, różnie to będzie.
 
na gravatar dane sa inne niz na cohones? kurde, jakies kombinacje ze zmiana avatara jakby nie mozna bylo tego zrobic z poziomu strony
rezygnuje z gry, bo za cholere nie pamietam danych do logowania tam
 
Przecież kaczka nosiłem nick przez tydzień po tym jak Mousasi dał mega ekscytujący pojedynek? Więc wtf? Bellatora nie grałem.
 
Ale loser się nie kasuje wcale (dopiero megaloserem). Tzn. możesz mieć losera + 14 pkt np.



A jesli chodzi Ci o tę środę, którą wspominałem w poście wyżej - to oczywiście Ciebie nie dotyczy.
 
Gustafsson



Edit: Sorry, dopiero później zauważyłem, że trzeba mieć 100 postów, bo najpierw przeczytałem zasady z 1 strony.
 
Sorki za post pod postem..



Z gry wypadają:


  • Shoocker

  • mat01

    Piskorz


...no chyba, że któryś z nich do 00:00 zmieni awka :-)
 
ja mam pytanko czy nagroda została zdeponowan u kogoś neutralnego ? zeby nie okzalo sie na koniec zabawy ze kaczka zniknie z forum wraz z obietnica wyplaty albo prześle wygraną w takiej postacji :



500z94.jpg
 
Back
Top