Wiem kto wygra na 100 % - gra

albo chuj, napisz mi tylko kos i palacio tio moje typy? chyba tak. w sumie dopiero teraz zauwazyłem ze na pierwszą walke dostał JZ:D ale i tak zaryzykuje, wybacz za zamieszanie, 39 goraczki robi swoje. czas zlapac bucha!
 
Masz obie :-)







Aktualna sytuacja w grze:



wiem-kto-_hawwqpe.jpg








Aktualne zakłady



wiem-kto-_hawwqpw.jpg
 
halo, halo panie ale mi wszedł i Shogun i Held;) powinienem mieć 2 do jasnowidza:-) buch za Twoje zdrowie za tabelki spamerze kochany:D
 
@kaczka41



Nie, nie wykreślaj mnie z gry. Nie poddam się tak łatwo. Wkrótce wrzucę jakiś typ na Strikeforce.



@pervert



Wybrałem najlepszą pupę z całego internetu. Bierzcie i jedzcie z tego wszyscy! :)
 
ja mogę z niej nawet jeść, ale musisz podlinkować ją wiekszą trochę xD podziel się, to wrzucę ją do swojej galerii ;)
 
Pervert wpisz w google grafika "sexy ass" czy coś w tym stylu :-) To zdjęcie będzie gdzieś na pierwszych stronach. Tak je znalazłem i skopiowałem na dysk i dopiero z dysku wrzuciłam na avatar, więc linka nie mam do większej kopii.
 
Typy na GSP i Diaza - anulowane .Jeszcze zastanawiam sie nad możliwością obstawiania GSP -Condit, ale to dopiero później bedę oceniał, jak ta walka u buków i na różnych stronkach zakotwiczy na dobre .
 
Aktualne zakłady



wiem-kto-_hawaarw.jpg








Żółty kolor - typy najciekawsze wg. mnie (tzn. typowanie na zawodnika wcale nie uznawanego za pewniaka)
 
Bellator 50



Vitor Vianna vs. Sam Alvey



Vitor to bardzo dobry zawodnik, silny, z dobrym parterem i niezłą stójką. Wg mnie to on wygra na 100% i to nie dlatego, że trenuje z Wandem:-)
 
@Kaczka - Ja na pewno będę obstawiał walkę GSP vs . Condit ... Tylko na tego drugiego ...
 
UFC Fight Night 4: Shields vs Ellenberger



155 lbs.: Evan Dunham (11-2) vs. Shamar Bailey (12-3)



Dunham po kontrowersyjnej porażce z Sherkiem (wspaniała walka) i wpie*dolu od Melvina Guillarda powróci z pięknym zwycięstwem nad finalistą 13 TUFa.
 
Zastanawiam sie ,czy Ci pozwolić typować, bo spore wskazanie jest na Dunhama, ...ale liczę ,że Shamar wymeczy decyzję - więc przyjęty.
 
Stawiam na Koschecka w pojedynku z Hughesem 24 września 2011, na gali UFC 135. Josh ma silne łapy, na tyle silne, żeby Hughesa znokautować tak jak zrobił to Penn. :-)
 
Pojedynek o pas mistrza UFC w wadze lekkiej
155 lbs.: Frank Edgar (13-1-1) vs. Gray Maynard (10-0-1)



Tym razem Edgar bedzie czujniejszy i wypunktuje gładko Maynarda
 
Souza wygra z Rockholdem



Ma mocny parter i to będzie kluczowy elemnt







Saunders wygra z Cisneros



Gqrdziej dopświadczony i wszechstronniejszy
 
BAMMA 7,



93 kg.: Robert Kręcicki (6-1) vs. Fraser Opie (7-5)



Widac , że Kręcicki jest w gazie. Poważniue trenuje, jest w dobrej kondycji. Gościu z rekordem 7-5 nie powinien byc przeszkodą.
 
Kierwa ludzie, czytać nie umiecie?? Na 25 stronie jest regulamin. @up. rzuć okiem na punkt 18 oraz na 3 posty nad twoim! Dodatkowo pisałem ,że na Kręcickiego nie można - tyle
 
Te no kaczka na chuj te zmiany w regulaminie w trakcie gry? Jakie to ma znaczenie czy postawisz typ 2h przed galą czy 2 doby? Nie mam czasu przeglądać topicu codziennie i każdą stronę tak jak podejrzewam więkoszość tutaj grających więc nie ogarniam wszystkich podyfikacji regulaminu. Jeszcze jakby były one uzasadnione to ok ale to jest bez sensu. Nie wszyscy mają czas żeby obczaić walki które będą w weekend w tygodniu a ta zasada do tego zmusza więc miej na uwadzę że niektórzy mają czas wolny dopiero w weekend
 
Wyjaśnię: jeżeli typujesz dajmy na to 5 minut przed walką, to wybacz ,żebym gnił w temacie i pisał: przyjąłem, bądź nie. Dałem sobie po prostu 2 dni aby nikt na ostanią chwilę nie typował, a potem się dziwił,że rano piszę, że na taką akurat typować nie można było. Nikomu to nie przeszkadza - tylko Tobie. Ps. Nie ma przeceiż przymusu do tej gry. Pozdro.
 
Jebiesz posta co godzine w temacie i masz problem przyjąć typ w ten sam dzień co gala? Nawet jakby to rano możesz napisać że typ nie przyjęty i koniec. Poza tym na te typy akurat są kursy więc żaden problem
 
Back
Top