Wiem kto wygra na 100 % - gra

@ Droni - na Yeary'ego przyjmuje







Aktualne zakłady:



wiem-kto-_hawxepa.jpg
 
dobrze, w takim razie typ na Josha Barnetta



Josh jest dużo bardziej wszechstronnym zawodnikiem niż Kharitonov, może nawiązać walkę w stójce, a ma zapasy na takim poziomie by położyć Sergeia i go odklepać albo zaklepać ciosami ;) jeszcze całkiem niedawno nawet Monson tego dokonał.



Oszywiście jest szansa, że Sergei trafi mocnym ciosem jak w walce z Arlovskim, ale nie uważam, by ta szansa była wystarczająco wysoka. Poza tym Kharitonov ma tendencję przegrywania najważniejszych walk w karierze - expert od catchwrestlingu wygra walkę
 
Mogę już typowac ;)



Strikeforce -Połfinał GP



Josh Barnett ponieważ jest bardzo dobrym zapaśnikiem i nie da się trafic w stójce obali Sergeia i albo skończy przez grad ciosów albo go podda.



Sergei jest bez formy a wygrana nad szklanym Arlovskim wiele nie znaczy.
 
Mój okres karny minął więc stawiam kolejną walkę:



Jake Shields pokona Jake'a Ellenberger - Shields jest po prostu lepszym zawodnikiem i dzięki swojemu jiu jitsu wygra tą walkę przed czasem. Ellenberger popełnia błędy w parterze, których Shields nie może nie wykorzystać.
 
Spoko. Shields jest faworytem - wiadomo, ale ani kurs buków nie jest na niego jakiś oszałamiająco wysoki, ani w typowaniach nie ma jakiejś mega przewagi . Lubie Jake'a S. ale przyjdzie mi kibicowac drugiemu.
 
@Gostek ja Ci niestety wierzę :(



@wakaszimazu, a nie sądzisz, że śmierć ojca Shieldsa będzie miała wpływ na jego przygotowania?
 
strikeforce heavyweight semifinals



stawiam na Romero, zwycięży na 100%, zdominuje przeciwnika kosmicznymi zapasami i nieludzką siłą. prawdopodobnie wygra poprzez TKO (g&p) i to już w 1. rundzie.. bo będzie chciał zrobić megawrażenie, a jest do tego zdolny
 
@Pervert



Nawet nie wiedziałem, że jego ojciec umarł. Tak czy siak nie umiem sobie wyobrazić jak Ellenberger miałby wygrać tą walkę. Shields pokazał już, że ma żelazną szczękę i bardzo trudno odłączyć mu światło.
 
pokazał też swoje braki w walce z kampmannem. biorąc pod uwagę, że Stout nie był w stanie przygotować się po śmierci przyjaciela, nie sądzę, by Shields zrobił to po śmierci ojca.
 
o masz, ale lipa a był pewniaczek.. wiadomo już kto zastąpi Sancheza? zapisz chociaż mój typ na Palacio



a za sancheza wchodzi pudel, więc stawiam na Kosa, rozjedzie starego Hughesa jeszcze p[ewniej niż Diego, RNC 1st rd
 
Przepraszam :-) Przy tych zmianach, przy tylu grających , przy przestrzeganiu reguł - idzie sie rypnąc czasem, wiec relax :-)
 
265 lbs.: Antonio Silva (16-2) vs. Daniel Cormier (8-0)



Cormier jest za mały na wage cięzką. Jeszcze dawał sobie rade z przeciętniakami ale w starciu z czołowym zawodnikiem HW nie będzie miał argumentow.
 
Robert Kręcicki pokona Frasera Opie
Robert zrobił na mnie ogromne wrażenie w walce z Valtonenem i myślę, że bez większych problemów poradzi sobie z przeciwnikiem.
 
Rafael Cavalcante vs. Yoel Romero







Wygla Palacio, w tej walce jest chyba underdogiem, jednak mimo późnego wieku jak na rozpoczęcie kariery w mma to może namieszać. :)
 
No to zwolniło się miejsce na typ ... OKI !



Strikeforce Heavyweight GP Semifinals : Barnett vs Kharitonov



Rafael " Feijao " Cavalcante vs Yoel Romero Palacio



Skoro ja jako jedyny stawiałem na Hughesa w tym typerze, to teraz pora postawić jako jedyny na Feijao . Jestem na 100 % pewien jego wygranej, ze względu na jego doświadczenie w MMA i umiejęności . Darzę tego zawodnika wielkim szacunkiem i IMAO to jest obecnie top 5 LHW, więc nie widzę Palacio w tej walce ...
 
Strikeforce: Heavyweight GP



Josh Barnett - Sergei Kharitonov



Dlaczego? Uważam, że Barnett jest bardziej przekrojowy, posiada większe doświadczenie i jeśli, go nie złapią na koksie :-) to wygra tą walkę.







UFC 135



Travis Browne - Rob Broughton



Pomimo mniejszego doświadczenia po stronie Browne'a stoi to, że walczył w UFC z lepszymi zawodnikami, z którymi nie przegrał ani razu, a także jego warunki fizyczne.







Poza tym: Cześć, to mój pierwszy post. W końcu postanowiłem coś tutaj dodać od siebie.:-)
 
@Wonsz - Witam Cię przyjacielu, w naszych skromych gronach :D



Nie chcę się tu rządzić, ale wydaję mi się, że typ na Browne'a jest za pewny ... Kaczka, co sądzisz ?
 
^^^^^^^^^



http://www.tapology.com/fightcenter/bouts/ufc-135-travis-hapa-browne-vs-rob-the-bear-broughton



Kaczka na pewno sądzi tak samo. :-)
 
@ Wonsz - oczywiście na Browna nie mozna, bo ....: kolega wyżej linka podał - zbyt duży faworyt i dodatkowo Jones go ostatnio nosił po jakiś pustkowiach na plecach - więc Brown wypoczęty jest :-)







@ Be es - wykreślić Cię już z gry? Btw. Awek daje radę :-)
 
Back
Top