Wiem kto wygra na 100 % - gra

Typowania 15 liderów konkursu:
Hendricks (6) - Brasil, Visu, michalvs, highlander, markhunto, Martin
Condit (5) - mmammag, Arlovski, midern, Gaara, Nayevsky
St. Preux (2) - Suchar, tomek-host
Sanchez (1) - Kees.
Lombard (1) - alosh

Czyli teoretycznie może nadal pozostać pełna 15 na fotelu lidera. Jak będzie się okażę.
Powodzenia! :-)
 
WAR Lombard, lubie oglądać tego gościa zawsze w akcji nawet jak kończy się to jakas nudną decyzją, mam nadzieje ze powalczy w czołówce, musi przejść Shieldsa.
 
Ja sobie ostatnio przypomniałem walkę z Okamim, i jakoś nie moge uwierzyć, że Hector ustrzeli Shieldsa, pomimo że ten jest strasznie waciany.
 
Tez nie bardzo rozumiem czemu Lombard jest takim faworytem w tej walce, bo Shields to jednak wysoki poziom, boje sie ze jak na Lombarda to zbyt wysoki, ale moze tez dlatego fajnie jakby to L wygral i udowodnił ze jednak bedzie się liczył w tej kategorii
 
dla mnie w ogole porownania walk w sredniej i polsredniej nie maja miejsca. to jest inna sila, inne przelozenia. chce zobaczyc pierdolniecie Hectora dzisiaj.
 
Okami jest większym, silniejszym i lepszym zapaśnikiem od Shieldsa. A Yushin wymęczył 2 rundy. Sam postawiłem kasę na Shieldsa przez decyzję, ale jednak Lombard słusznie jest faworytem.
 
Wedlug mnie obaj maja rowne szanse jednak licze na to ze Hector trafil jakims cepem i zakonczy walke. Moze dla niektorych wydaje sie to niemozliwe ale wedlug mnie dla Lombarda zmiana wagi wyszla na lepsze i niedlugo bedzie walczyl o tytul :-)
 
Ja piernicze. Condit jak mogłeś.



Kaczka mam propozycję. Zamiast Twojego awatara z penisem wstawie taki:



ChaelSonnen_Headshot2012.png








Co ty na to :D?
 
A ja chwile po opublikowaniu posta z wyborem, zastanawiałem się czemu do chuja nie obstawilem osp.
 
Już wiem jak to boli. Przepraszam wszystkich wcześniejeszych przegranych za liczne szydery. Człowiek w takiej sytuacji potrzebuję współczucia. :-)
Nawet bym nie podejrzewał, że Condit wtopi. :-)
 
Ile się muszę bujać z tym awatarem? Bo przyznam, że już tęsknie za moim stary obrazkiem - andrzejem z wybitymi zębami.
 
Avatar trzymam tylko do jutra ;) Nie chce mi się zbierać od nowa zawodników, więc wypisz mnie Kaczka z gry.


Zabawa przy obecnych zasadach jest możliwa do wygrania - wystarczy nieco bardziej pomyśleć i mieć szczęście.


Powodzenia wszystkim ;)
 
Hedricks - oj blisko było....

Garcia - j/w

Czekam , aż wszyscy przegrani zmienią awki

Gratki jakby co !

Następna

Bellator 113
Data: 21 marca 2014

Walka wieczoru:
Pojedynek pas mistrza Bellatora w wadze półciężkiej
205 lbs: Attila Vegh (29-4-2) vs. Emmanuel Newton (22-7-1)
Główna karta:
Ćwierćfinały turnieju Bellatora w wadze lekkiej
155 lbs: Patricky Freire (11-5) vs. David Rickels (15-2)
155 lbs: Marcin Held (16-3) vs. Rodrigo Cavalheiro (14-2)
155 lbs: Derek Anderson (10-0) vs. Terry Etim (16-5)
155 lbs: Derek Campos (13-3) vs. Brandon Girtz (10-3)

Prelimsow nie typujemy.
 
UWAGA, UWAGA!!!



Wrzucam kilka walk z KSW 26



84 kg: Michał Materla (19-4) vs. Jay Silva (9-8)
120 kg: Marcin Różalski (4-2) vs. Nandor Guelmino (11-5-1)
66 kg: Anzor Azhiev (4-0) vs. Artur Sowiński (13-7)
93 kg: Karol Celiński (11-4) vs. Goral Reljic (12-4)



[list type=decimal][*]Typować nie moga loserzy po UFC 171 (ani na KSW ani na Bellatorka 113)
czyli:
  • Orestos
  • Nayevsky
  • Gaara
  • Arlowski
  • Midern
  • SpraycroKees.mmammagRory MaCDonaldPAN EM

Pozostali mogą typować na Bellatorka i KSWW razie nie wejścia typu na Bellatorze 113 - typ na KSW 26 się nie liczy[/list type=decimal]
 
Back
Top