Wiem ile Kaczka napisze dzisiaj postów na 100 % - gra

MC-CF

Brutaal
Bantamweight
Sory ale nie mogłem się powstrzymać:



Regulamin:



Zadanie polega na podaniu ilości postów które użytkownik Kaczka41 napisze każdego dnia od 8.00 do 7.50 dnia następnego. Liczą się tylko typy podane do 7.55 na aktualny dzień. Można się pomylić o 10%. Za każdy dobry typ 1pkt za zły -1pkt. Bez żadnych awatarów bo mnie kutasy nie podniecają. Za obrażanie Kaczki wyrzucam z gry więc ograniczcie się do samych typów. Użytkownik Kaczka41 nie może brać udziału w grze.



A I PAMIĘTAJCIE, ŻE NIE MA ŻADNYCH NAGRóD!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
jezeli temat nie zostanie zamkniety to przestane wierzyc w moderacje
 
britney_spears.gif
 
kaczka napisze tyle ile będzie chciał.



właśnie objąłem prowadzenie... :-)
 
malinowsky lekki humor nikomu nie zaszkodzi.



Zresztą nie widze żeby to było tak żenujące jak Ttemat Rampage'a ktory zniemił wtedy nick na burak...
 
Rampage'a temat równiez był żenujący. Lekki humor.. Ciągle ale to ciągle jest ten najazd na kaczke. To juz męczy. W każdym poście ktos coś rzuca w jego strone.. ile mozna.
 
No jest coś w tym,szczerze ja już chyba się przyzwyczaiłem + zauważyłem że juz większość postów nie są z du#@$ tylko wiążą się z danym tematem -ogarnął się.Więc żeby juz nie najezdac kaczke to wycofam się z tej gry :-)
 
Miło że lubicie spędzać czas na forum, ale jest tu parę osób, ktrymi trzeba by potrząsnąc i krzyknąć w twarz:



"Get a life !" :-D







A co do moderacji to nie przesadzajcie, nie bardzo widzę powód, żeby usunąć topic. Chociaż znając życie jeszcze się takowy znajdzie :)
 
Back
Top