Wiem ile Kaczka napisze dzisiaj postów na 100 % - gra

MC-CF

Brutaal
Bantamweight
Sory ale nie mogłem się powstrzymać:Regulamin:Zadanie polega na podaniu ilości postów które użytkownik Kaczka41 napisze każdego dnia od 8.00 do 7.50 dnia następnego. Liczą się tylko typy podane do 7.55 na aktualny dzień. Można się pomylić o 10%. Za każdy dobry typ 1pkt za zły -1pkt. Bez żadnych awatarów bo mnie kutasy nie podniecają. Za obrażanie Kaczki wyrzucam z gry więc ograniczcie się do samych typów. Użytkownik Kaczka41 nie może brać udziału w grze.A I PAMIĘTAJCIE, ŻE NIE MA ŻADNYCH NAGRóD!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

mat

UFC
Light Heavyweight
jezeli temat nie zostanie zamkniety to przestane wierzyc w moderacje
 

tsatsiki

WSOF
Bantamweight
britney_spears.gif
 

Yaas

WSOF
Light Heavyweight
kaczka napisze tyle ile będzie chciał.właśnie objąłem prowadzenie... :-)
 

Przemek

PRIDE FC
Heavyweight
malinowsky lekki humor nikomu nie zaszkodzi.Zresztą nie widze żeby to było tak żenujące jak Ttemat Rampage'a ktory zniemił wtedy nick na burak...
 

malinowsky

UFC
Lightweight
Rampage'a temat równiez był żenujący. Lekki humor.. Ciągle ale to ciągle jest ten najazd na kaczke. To juz męczy. W każdym poście ktos coś rzuca w jego strone.. ile mozna.
 

Przemek

PRIDE FC
Heavyweight
No jest coś w tym,szczerze ja już chyba się przyzwyczaiłem + zauważyłem że juz większość postów nie są z du#@$ tylko wiążą się z danym tematem -ogarnął się.Więc żeby juz nie najezdac kaczke to wycofam się z tej gry :-)
 

Robert Górski

BikeOrDie.pl
Miło że lubicie spędzać czas na forum, ale jest tu parę osób, ktrymi trzeba by potrząsnąc i krzyknąć w twarz:"Get a life !" :-DA co do moderacji to nie przesadzajcie, nie bardzo widzę powód, żeby usunąć topic. Chociaż znając życie jeszcze się takowy znajdzie :)
 
Top